ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

افشارزاده: شیحی مشکل بدنی ندارد


سرپرست باشگاه استقلال گفت:مسولان کمیته داوران سعه صدر بیشتری نسبت به پرویز مظلومی داشته باشند.

کاپ: بهرام افشارزاده در خصوص آخرین وضعیت عادل شیحی بازیکن تستی استقلال اظهار داشت: من امروز به صورت تلفنی با دکتر نوروزی معاونت پزشکی ورزشی استقلال در این خصوص صحبت کردم. وی به من اعلام کرد این بازیکن شرایط بسیار خوبی دارد و از نظر بدنی مشکلی ندارد.  فقط مانده تایید  مظلومی که اگر او هم این بازیکن را تایید کند مشکلی برای عقد قرارداد با وی نخواهیم داشت.

وی در خصوص اینکه دیدار استقلال و راه آهن به ورزشگاه آزادی منتقل شد گفت:  من به صورت تلفنی با آقای صادق پور صحبت کردم. ایشان هم تمایل داشت این بازی در ورزشگاه آزادی برگزار شود. سریعا ما با سازمان لیگ در این باره مکاتبه کردیم. جا دارد از حسن نیت مسئولان سازمان لیگ در این باره تشکر کنم که مساعدت لازم را در این باره انجام داده اند.

سرپرست باشگاه استقلال در خصوص اینکه قرار بود با کفاشیان در خصوص شکایت کمیته داوران از مظلومی صحبت کند خاطرنشان کرد: امروز هم به صورت تلفنی با کفاشیان صحبت کردم و به او اعلام کردم مظلومی قصدی بابت این مصاحبه نداشته است. امیدوارم مسئولان کمیته داوران نیز در این باره سعه صدر بیشتری داشته باشند و مشکلی از این بابت برای استقلال به وجود نیاید.

افشارزاده در پایان درباره وضعیت گوران لاوره و صحبت های سعید آلوسی گفت: من از  آلوسی انتظار بیشتری داشتم. مگر می شود ایشان از باشگاه استقلال چک نگرفته باشد و کاری انجام دهد. من دو روز برای پرداخت پول لاوره تلاش کردم تا توانستم پول این بازیکن را تهیه کنم. باید بگویم از آلوسی بسیار ناراحت هستم و انتظار چنین صحبت هایی از ایشان نداشتم.


ویدیو مرتبط :
Nexus 6P مشکل خم شدن ندارد!

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

افشارزاده: در قرارداد رحمتی بندی مربوط به حضور قلعه‌نویی وجود ندارد / شیحی بازیکن خوبی استاخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,افشارزاده

 برخی صحبت‌های سازمان لیگ فضای معنوی را خدشه‌دار می‌کند
افشارزاده: در قرارداد رحمتی بندی مربوط به حضور قلعه‌نویی وجود ندارد/ شیحی بازیکن خوبی است

سرپرست باشگاه استقلال تأکید کرد که در قرارداد مهدی رحمتی بندی مربوط به حضور امیر قلعه‌نویی در این تیم وجود ندارد.

بهرام افشارزاده در گفت‌وگو با تسنیم، درباره تمدید قرارداد سیدمهدی رحمتی، اظهارات کرار جاسم و ... صحبت‌هایی را مطرح کرد که در زیر می‌خوانید:

چطور شد که تصمیم گرفتید قرارداد مهدی رحمتی را برای سه سال دیگر تمدید کنید؟
همان‌طور که رحمتی عنوان کرد باشگاه با صداقت رفتار کرد. ما تا یک کلمه صحبت کردیم، رحمتی قبول کرد که قراردادش را بلافاصله امضا کند. در این بین سازمان لیگ نباید اعلام می‌کرد که قرارداد رحمتی با استقلال اعتباری ندارد.

 

امضای رحمتی برای ما اعتبار زیادی دارد و به زودی قرارداد این بازیکن در سازمان لیگ ثبت خواهد شد. ما به سازمان لیگ احترام می‌گذاریم، اما این صحبت‌ها فضای معنوی را خدشه‌دار می‌کند. رحمتی جزو بازیکنان استثنایی استقلال است و برای اینکه حسن نیت‌مان را نشان دهیم در گام اول توافقی بین باشگاه و رحمتی صورت گرفت که این توافق‌نامه در باشگاه موجود است. به زودی نیز قراردادش ثبت می‌شود.

اینکه گفته می‌شود در قرارداد رحمتی قید شده که در صورت آمدن امیر قلعه‌نویی قرارداد او فسخ خواهد شد، صحت دارد؟
اصلاً چنین چیزی صحت ندارد. قلعه‌نویی قابل احترام است و هر فردی هم کار خودش را خواهد کرد.

با عادل شیحی بازیکن مراکشی به توافق رسیدید؟
بله، با این بازیکن توافق شده است. شیحی به آلمان رفته و صبح شنبه هفته آینده قراردادش امضا خواهد شد. قرارداد این بازیکن تا پایان فصل خواهد بود و اگر به تعهدات‌مان عمل کنیم و او نیز مورد تأیید فنی باشد، قراردادش تمدید خواهد شد. شیحی بازیکن خوبی است و همان‌طوری که پرویز مظلومی نیاز به بازیکن داشت برای جذب بازیکن در پستی که نیاز داشت، اقدام کردیم.

جالب است که با وجود اینکه 9 بازی بیشتر به پایان لیگ باقی نمانده، اصرار دارید بازیکن جذب کنید ...
ما به چیزی که مظلومی درخواست کرده بود، عمل کردیم. در نقل‌وانتقالات نیم‌فصل هم دنبال بازیکنان داخلی مورد نظر او رفتیم، اما باشگاه‌‌های آنها مهدی رحمتی، امید ابراهیمی و خسرو حیدری را از ما درخواست کردند! ما که نمی‌توانستیم این بازیکنان را بدهیم. تا روز آخر پیگیر پیوستن بازیکن سپاهان (رسول نویدکیا) بودیم اما مدیرعامل این باشگاه تحت‌تاثیر افکار عمومی اصفهانی‌ها قرار گرفت.

داستان پرداخت مطالبات لاوره از سوی باشگاه استقلال صورت گرفت یا سعید آلوسی مشاورتان؟
ما بدهی این بازیکن را پرداخت کردیم و آلوسی تنها رابط بود. آلوسی هیچ کمکی نکرد و نباید هم مصاحبه‌ای انجام می‌داد. پول سازمان لیگ هم مربوط به بدهی قبلی این سازمان به استقلال بود و ربطی به طلب لاوره نداشت. از آلوسی که خودش ورزشی است، بعید بود که چنین صحبت‌هایی انجام دهد.

کرار جاسم هم در اظهارنظری گفته که شما قول داده بودید که مطالبات و طلاهای همسرش را بازگردانید.
نمی‌دانم چرا رسانه‌ها با بازیکنی که از ایران رفته است، مصاحبه می‌کنند. از محسن بزرگی، معاون حقوقی باشگاه خواسته‌ایم پیگیر اظهارات کرار باشد تا در صورتی که نتواند ادعایش را ثابت کند، شکایت کنیم.

 

اخبار ورزشی - تسنیم