ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

افشارزاده به هواداران: در استقلال میمانم


سرپرست باشگاه استقلال تهران در جمع هواداران معترض استقلال حاضر شد و ادعا کرد به کارش در استقلال ادامه می دهد.

کاپ: بهرام افشارزاده سرپرست باشگاه استقلال بعد از حضور هواداران معترض جلوی درب وزارت ورزش، به نزد آنها رفت و دقایقی با آنها صحبت کرد. افشارزاده در خلال صحبت هایش به آنها گفت که در استقلال می ماند و قصد ترک این تیم را ندارد. او همچنین این دلگرمی را داد که باشگاه، همچنان در بازار نقل و انتقالات فعال خواهد بود.

هواداران معترض هم بعد از پایان صحبت های افشارزاده با سر دادن شعار حمایتت می کنیم؛ پشت سرپرست باشگاه خود درآمدند.


ویدیو مرتبط :
سالگرد وحشی گری های هواداران استقلال... با هواداران استقلال آشنا شوید

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

تعبیر جالب افشارزاده طرفداری هواداران استقلال از علیرضا منصوریاناخبار,اخبارورزشی,  بهرام افشارزاده

  بهرام افشارزاده تعبیر جالبی از طرفداری هواداران استقلال از علیرضا منصوریان دارد.

به گزارش جام جم ورزشی ، در دیدار اخیر استقلال و نفت تعدادی از هواداران استقلال بنر عجیبی با خود به ورزشگاه آورده بودند که روی آن نوشته شده بود :" 70 روز تا مربی گری منصوریان در استقلال".

مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد پلاکاردی که در روی سکوها بابت حضور منصوریان در تیم استقلال خودنمایی می کرد به فارس گفت: این کارها بی اخلاقی است. این کار باعث تضعیف مربی می شود و هر مربی باید دنبال کار تیم خودش باشد. این کارها خوب نیست. من باید از قلعه نویی و بازیکنان تشکر کنم که با تمام نیروی خود جلو می روند. در هر بازی هر تیمی از موقعیت استفاده کند می تواند برنده باشد. ضمن اینکه آن روز بیرانوند خیلی خوب کار کرد و من به او و منصوریان تبریک می گویم.از آوردن چنین پلاکاردهایی هم در ورزشگاه باید جلوگیری شود. متاسفانه این مسائل در ورزش ما حاکم است و متاسفم که در ورزشگاه آزادی چنین اتفاقاتی رخ می دهد.

 

افشارزاده در ارتباط با اینکه منصوریان اعلام کرده از حضور این پلاکارد در ورزشگاه بی اطلاع بوده گفت: منصوریان برای ما شناخته شده است ولی هوادارانی که این کار را کرده اند دوستی خاله خرسه دارند. امیر قلعه نویی و منصوریان دوستان قدیمی هستند و حکم استاد و شاگردی نسبت به هم دارند. حدیث هست کسی که به من آموخته باشد بنده او هستم. امکان ندارد منصوریان دست به چنین کارهایی بزند و ای کاش در ورزش ما این حرف ها پاک شود.


 اخبار  ورزشی  -  جام جم