ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

اسماعیل‌پور شانس رسیدن به برنز را از دست داداخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

اسماعیل‌پور شانس رسیدن به برنز را از دست داد

ملی‌پوش وزن 60 کیلوگرم کشتی آزاد به دیدار رده‌بندی المپیک راه پیدا نکرد.

مسعود اسماعیل‌پور در رقابت‌های شانس مجدد مقابل حریف هندی در سه تایم شکست خورد و فرصت رسیدن به مدال برنز را از دست داد.

در تایم نخست اسماعیل‌پور کشتی را اداره کرد، اما فعال‌تر نشان می‌داد. دو کشتی‌گیر در سرشاخ امتیازی نگرفتند و کار به کلینچ کشیده شد و این بار هم قرعه به سود حریف هندی در آمد، اما اسماعیل‌پور توانست کنده‌ی او را بکشد. داوران امتیاز را به حریف هندی دادند که پس از اعتراض خادم سه امتیاز به اسماعیل‌پور داده شد.

در تایم دوم اسماعیل پور ناگهان تمرکزش را از دست داد و روی پل رفت و سه امتیاز از دست داد. در ادامه اسماعیل‌پور دو امتیاز گرفت اما کافی نبود و این وقت را از دست داد.

در تایم سوم اسماعیل‌پور از تشک بیرون رفت و یک اخطار و یک امتیاز گرفت و در ادامه یک امتیاز دیگرنیز داد تا کار سخت شود. این تایم چهار بر صفر به سود کشتی‌گیر هندی به پایان رسید./ورزش3


ویدیو مرتبط :
دیر رسیدن بهتر از لِه رسیدن است از رسانه یخ موزیک

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

اسماعیل‌پور از حضور در فینال بازماند/ مبارزه برای مدال برنزرقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان - مجارستان
اسماعیل‌پور از حضور در فینال بازماند/ مبارزه برای مدال برنز

آزادکار وزن‌ ۶۰ کیلوگرم کشورمان با شکست در مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان از حضور در فینال بازماند.

به گزارش خبرگزاری فارس، در ادامه مسابقات روز دوم چهل‌وچهارمین دوره رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان که از ساعت 15:30 امروز در ورزشگاه «پاپ لازلو» بوداپست مجارستان آغاز شده است، مسعود اسماعیل‌پور آزادکار وزن‌ 60 کیلوگرم کشورمان با شکست در مرحله نیمه‌نهایی از حضور در فینال بازماند.

در وزن 60 کیلوگرم که 39 کشتی‌گیر حضور دارند، مسعود اسماعیل‌پور پس از استراحت در دور نخست در دور دوم حاجی علی‌یف از آذربایجان را با نتیجه 9 بر 7 (ضربه فنی) شکست داد.

وی در دور دوم نیز در کمتر از 3 دقیقه با نتیجه 8 بر صفر بینکوفسکی از لهستان را شکست داد و جواز حضور در یک‌چهارم نهایی را کسب کرد.

اسماعیل‌پور در دور سوم با نتیجه 9 بر 8 مقابل ریس هامفری از آمریکا به برتری دست یافت و جواز حضور در نیمه‌نهایی را کسب کرد، اما در این مرحله در همان تایم اول با نتیجه 8 بر صفر مغلوب بخان گوی‌گریف از روسیه شد و شانس کسب مدال طلا را از دست داد.

اسماعیل‌پور در دیدار رده‌بندی برای کسب مدال برنز مبارزه خواهد کرد.

فارس