ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

آندرانیک با سایپا ادامه می دهد؟


در حالی که با پایان فصل بازار نقل و انتقالات و البته شایعات در آن داغ شده است، مسلما وضعیت کاپیتان تیم ملی نیز می تواند جالب توجه باشد.

ورزش سه: در حالی که با پایان فصل بازار نقل و انتقالات و البته شایعات در آن داغ شده است، مسلما وضعیت کاپیتان تیم ملی نیز می تواند جالب توجه باشد.

تیموریان که نیم فصل گذشته در اتفاقی جالب با سایپا به توافق رسید و با مجید جلالی کار خود را آغاز کرد اکنون با پایان قراردادش به سوال اصلی اهالی فوتبال درباره آینده اش مواجه شده است و باید دید چه تصمیمی در این باره اتخاذ خواهد کرد.

کاپیتان اول تیم ملی که در مقطع پایانی فصل به دلیل مصدومیت نتوانست برای نارنجی پوشان به میدان برود یکی از خریدهای گرانقیمت سایپا محسوب می شد و اکنون نیز با حضور حسین فرکی در راس هدایت این تیم باید دید او مورد توجه این مربی نیز قرار خواهد گرفت و فصل شانزدهم را نیز در سایپا پشت سر خواهد گذاشت یا خیر.

رضا درویش، مدیرعامل سایپا در اینباره به خبرنگار ما می گوید: تمام مسوولیت انتخاب بازیکن بر عهده کادرفنی است و طبق قراری که با آقای فرکی داشته ایم، قرار شده ایشان بازیکنان مدنظرشان را مشخص کنند و بعد از صحبت های ابتدایی به باشگاه معرفی شود تا زمینه ثبت قراردادشان انجام شود. در مورد آقای تیموریان  نیز که به عنوان کاپیتان تیم ملی برای ما ارزشمند است در مورد قراردادشان با نظر آقای فرکی انجام خواهد شد و تصمیم می گیریم.


ویدیو مرتبط :
گل زیبای آندرانیک تیموریان به بوریرام تایلند -گل آندرانیک

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

فروش اقساطی ایران خودرو متوقف شد/ سایپا ادامه دارداخبار,اخبار اقتصادی, بازار خودرو

پس از اخطار بانک مرکزی به وزارت صنعت در مورد جلوگیری از ثبت نام بیش از ۱۱۰ هزار موردی برای فروش خودرو با تسهیلات بانکی، فروش محصولات ایران خودرو متوقف شد اما سایپا همچنان به فروش خود ادامه می‌دهد.

  در حالی که بانک مرکزی روز گذشته در نامه‌ای به وزارت صنعت، سقف پرداخت وام بانکی خرید خودرو را 110 هزار دستگاه اعلام کرد، ثبت نام برای فروش خودرو همچنان ادامه دارد.

در حال حاضر ثبت نام محصولات سایپا در نمایندگی‌ها انجام می‌شود و متقاضیان می‌توانند به جزء تندر 90 و برلیانس، برای خرید محصولات دیگر گروه سایپا اقدام کنند.

مدیر فروش یکی از نمایندگی‌های سایپا در این مورد به فارس گفت: سایت فروش محصولات سایپا هنوز بسته نشده ولی احتمالاً امروز آخرین روز ثبت نام خواهد بود.

در مقابل، شرکت ایران خودرو با صدور اطلاعیه‌ای به تمام نمایندگی‌های این شرکت، پایان فروش محصولات خود را در قالب طرح وام 25 میلیون تومانی اعلام کرد.

نمایندگی‌های ایران خودرو نیز هم اکنون اعلام می‌کنند فروش خودرو در حال حاضر متوقف است.

فروش محصولات مدیران خودرو نیز همچنان در نمایندگی‌های این شرکت ادامه دارد.

مدیر فروش یکی از نمایندگی‌های مدیران خودرو به خبرنگار فارس گفت: احتمالاً امروز سایت فروش مدیران خودرو بسته خواهد شد.

علی اصغر میرمحمدصادقی، مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی شب گذشته در گفت‌وگویی با پخش خبر تلویزیون گفت: وزیر صنعت، معدن و تجارت در تاریخ 22 مهر ماه امسال موجودی خودروهای انبار شده را به میزان 51 هزار دستگاه اعلام کرد و در جریان مذاکرات بعدی در مجموع قرار شد این تعداد به 100 هزار دستگاه افزایش یابد.

به گفته وی، با توجه به استقبال قابل توجه هموطنان در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه هفته قبل، در پایان روز سه‌شنبه در جلسه شورای پول و اعتبار مراتب خدمت وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام شد که با توجه به سرعت نام‌نویسی باید دستورات لازم را به نحوی صادر کند که از سقف تعیین شده، فراتر نرود.

وی خاطرنشان کرد: آنچه مسلم است شرکت‌های خودروساز علاوه بر فروش موجودی‌ها، شروع به پیش‌فروش محصولات آتی کردند که به هیچ وجه از ابتدا مدنظر نبوده است.

میرمحمدصادقی افزود: با توجه به ادامه فروش در نمایندگی‌ها در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مراتب به صورت کتبی به مدیران ذی‌ربط در وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام شد ولی با کمال تعجب حتی روز جمعه را نیز به عنوان فروش فوق‌العاده در نظر گرفتند که به هیچ وجه به قرارهای قبلی تطبیق نمی‌کرد،  البته در مراحل بعدی تعداد 10 هزار دستگاه دیگر اضافه شد و در نهایت سقف کلی طرح به میزان 110 هزار دستگاه از محل منابع تخصیص داده شده می‌تواند تأمین مالی شود.

وی تصریح کرد: شرکت‌های خودروساز می‌توانند از محل منابع داخلی خودشان نسبت به  فروش با همین روش و یا شیوه‌های دیگری که مصلحت می‌دانند، اقدام کنند،ولی نظام بانکی حداکثر همان 110 هزار دستگاه اعلام شده قبلی را می‌تواند تامین کند.

مهدی کساییان، کارشناس بازار سرمایه دیروز به فارس گفت: سهم ایران خودرو از فروش اقساطی خودرو با تسهیلات بانکی حدود 53 هزار خودرو و سهم گروه سایپا  56 هزار و 700 دستگاه (پارس پارس خودرو 8100 ، زامیاد 5300 و سایپا43300 دستگاه) تعیین شده است.


 اخبار اقتصادی  -  فارس