اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

گزارشگر دربی 78 کیست؟


طرفداران پرسپولیس و استقلال منتظر هستند تا بدانند گزارشگر دربی 78 چه کسی است.

خبرگزاری فارس: طرفداران پرسپولیس و استقلال منتظر هستند تا بدانند گزارشگر دربی 78 چه کسی است.

دیدار تیم‌های پرسپولیس و استقلال ساعت 14 و 30 دقیقه امروز آغاز می‌شود.

مزدک میرزایی گزارشگر این دیدار است.


ویدیو مرتبط :
سوتی گزارشگر قبل از دربی

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

فردوسی‌پور گزارشگر دربی شددربی 76

موسیقی‌های بی‌نظم و ترکیدن بادکنک آبی/ فردوسی‌پور گزارشگر دربی شد

هفتاد و ششمین دربی پایتخت در حالی از ساعت 15 امروز در ورزشگاه آزادی آغاز می‌شود که عادل فردوسی پور این دیدار را برای بینندگان تلویزیونی گزارش خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، هفتاد و ششمین رویارویی تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس که به دربی تهران مشهور است، از ساعت 15 امروز جمعه ششم بهمن‌ماه در ورزشگاه آزادی تهران آغاز می‌شود که برخی از حواشی این بازی را در زیر می‌خوانید:

* مشکلات بوجود آمده برای سرویس‌های بهداشتی ورزشگاه آزادی باعث شد تا ماشینی برای تخلیه چاه به ورزشگاه بیاید.

* یک بادکنک بزرگ توسط تماشاگران استقلال به ورزشگاه آورده شده بود که یکبار این بادکنک به سمت جایگاه ویژه رفت و یکی از مسئولان نیروی انتظامی آن را ضبط کرد. پس از آن بادکنک آبی بزرگی دیگری از سمت استقلالی به سمت جایگاه پرسپولیسی‌ها رفت که توسط آنها ترکانده شد.

* هواداران استقلال‌ در کنار به رخ کشیدن آسیایی بودن این تیم، به تشویق علی دایی و حمید استیلی که جنبه تمسخر آمیز داشت، را همچنان سر می‌دهند. آنها برای شکست پرسپولیس با یحیی گل‌محمدی توسط امیر قلعه‌نویی هم شعارهایی را سر می‌دادند اما پرسپولیسی‌ها شعار"6 تایی‌ها"، "9 نفره" و "ایمون زاید" را در پاسخ به شعارهای طرفداران تیم آبی سر می‌‎دهند.

* اعتراض تماشاگرانی که موفق به دریافت بلیت طبقه اول نشدند، درگوشه و کنار ورزشگاه مشاهده می‌شود. برخی از آنها می‌گویند از ساعت 7:30 صبح به ورزشگاه آمده اما خیلی زود بلیت‌های طبقه پائین تمام شده است.

* در این دقایقی مسئولان برگزاری مسابقه آهنگ‌های مختلفی را برای تفریح و سر نرفتن حوصله تماشاگران پخش کردند که نکته منفی آن، بی‌‌‌‌‌نظمی در پخش این موسیقی‌ها بود./مهر