اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

چک امیر جعفری و همسرش برگشت خورد!


سیروس مقدم طی همه این سال ها نشان داده که مرد لحظه هاست و می شود حتی در دقیقه نود هم به او و کارش دلخوش بود.

هفت صبح: سیروس مقدم طی همه این سال ها نشان داده که مرد لحظه هاست و می شود حتی در دقیقه نود هم به او و کارش دلخوش بود، باوجود اینکه فقط 40 روز به آغاز نوروز 91 مانده، سیروس مقدم سریال نوروزی «چک برگشتی» را وارد مرحله پیش تولید کرده است.

در حال حاضر انتخاب بازیگران سریال شروع شده و مقدم نقش اول این سریال را به امیر جعفری واگذار کرده است. بازیگری که پیش از این دو تجربه موفق «چاردیواری» و «زیر هشت» را با این کارگردان داشته.جعفری در این سریال عهده دار نقش «لطیف» است اما نقش مقابل امیر جعفری را قرار است همسرش ریما رامین فر بازی کند. او عهده دار نقش خواهر لطیف است.

دیگر نقش های این سریال همچنان در حال انتخاب هستند. این سریال گزینه اصلی شبکه یک برای پخش در نوروز 91 است. تاکنون فیلمنامه سه قسمت از سریال توسط سروش صحت و ایمان صفایی نوشته شده و نگارش دیگر قسمت ها همزمان با پیش تولید ادامه دارد. این سریال را الهام غفوری در 13 قسمت 45 دقیقه ای تهیه و تولید می کند.


ویدیو مرتبط :
سالی 7میلیون چک برگشت می خورد

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

عکس امیر جعفری و همسرش در فیلم هومن سیدیسینما - امیر جعفری و همسرش ریما رامین‌فر در فیلم جدید هومن سیدی با عنوان «سیزده» نقش آفرینی کرده‌اند.
به گزارش خبرآنلاین، این فیلم تمی اجتماعی دارد و بازیگرانی چون آزاده صمدی، امیر جدیدی، نوید محمدزاده، یسنا میرطهماسب، ویشکا آسایش  و مهران احمدی(حضور افتخاری ) در آن بازی می‌کنند.

بازی امیر جعفری و همسرش , عکس امیر جعفری و همسرش در فیلم سیزده
«سیزده» یکی از فیلم‌های متقاضی حضور در سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر است..... / khabaronline.ir