اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

پوستر و عکس «Draft Day»


فیلم سینمایی "روز انتخاب" (Draft Day) از ژانر کمدی ورزشی ساخته استودیوی Summit Entertainment یا Lionsgate است که قرار است یازدهم آوریل 2014 اکران شود.

 
 


صبح بخیر: فیلم سینمایی "روز انتخاب" (Draft Day) از ژانر کمدی ورزشی ساخته استودیوی Summit Entertainment یا Lionsgate است که قرار است یازدهم آوریل 2014 اکران شود. ایوان ریتمن این فیلم را کارگردانی نموده و فیلمنامه آن را راجیو جوزف و اسکات راتمن نوشته اند. کوین کاستنر در  این فیلم نقش مدیرعاملی به نام سونی ویور را بازی می کند که در روز انتخاب بازیکن NFL فرصت دارد تا با ترانسفرهایی که انجام می دهد، تیم فوتبال کلیولند را نجات دهد.

به گزارش صبح بخیر به نقل از comingsoon؛
او باید خیلی زود تصمیم بگیرد که در ازای رسیدن به تیمی رویایی باید چه چیزهایی را فدا کند و در این میان مرز بین زندگی شخصی و حرفه ای صدها مرد جوان با رویای بازی در NFL کمرنگ می شود.

دیگر بازیگرانی که در این فیلم نقش آفرینی می کنند جنیفر گارنر، الن برستاین، دنیس لیری، فرانک لانجلا، چادویک بوسمن و شان کامز هستند.

پوستر و تصاویری از صحنه های مختلف این فیلم را در زیر مشاهده می کنید.

ویدیو مرتبط :
اثر پوستر سیدمهدی موسوی در نمایشگاه پوستر آلمان

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

پوستر جشنواره موسیقی فجر منتشر شد


 

 

در پوستر امسال ۲۵ شمسه به عنوان نماد بیست و پنجمین دوره جشنواره موسیقی فجر دیده می شود.


منصور شیروانیان درتوضیح کم و کیف طرح این پوستر گفت : پوستر بیست و پنجمین جشنواره موسیقی فجر فضایی ایرانی دارد و استفاده از نقش مایه ها، رنگ ها و قلم های ایرانی اسلامی به آن هویت داده است.


وی در پاسخ به این سئوال که چرا تصویری از یک ساز موسیقی ایرانی در طراحی پوستر استفاده نشده گفت : در این پوستر ۲۵ شمسه به عنوان نماد جشنواره بین المللی موسیقی فجر دیده می شود که علاوه برگوشزد کردن بیست و پنجمین سال برگزاری جشنواره در شکل کلی به صورت سازی درآمده که نشان از موسیقایی بودن جشنواره است.

 

شیروانیان در ادامه افزود : این ساز طراحی شده از یک فرم کلی تبعیت می کند و نمونه آن در اکثر فرهنگهای موسیقایی جهان وجود دارد و درعین حال نماد بین المللی بودن جشنواره نیز هست و سبب پیوند عناصر مختلف پوستر شده است و پیچکی که از دسته ساز بالا رفته نشان رشد و شکوفایی جشنواره در طول این بیست و پنج سال است.

 


طراح بیست و پنجمین جشنواره موسیقی فجر درخصوص پنج خط حامل در زمینه پوستر گفت : این پنج خط در زمینه پوستر نماد دیگری از موسیقی است و تایپوگرافی کلمه (فجر) از جدا شدن و به اوج رفتن یکی از همین خطوط به وجود آمده و علاوه بر این در مجموع عبارت فجر و چهارخط دیگر خود تداعی گر یک ساز زهی ایرانیاست .