اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

پسر هشت ساله اندونزیایی روزی دو پاكت سیگار می كشد 

 

 

سیگار كشیدن,پاكت سیگار

 

رسانه های اندونزی از كودكی خبر دادند كه روزی دو پاكت سیگار می كشد.این پسر هشت ساله از سن چهار سالگی سیگار كشیدن را آغاز كرده است. عادت او به سیگار كشیدن روز به روز شدیدتر شده است تا جائی كه هم اكنون قادر است روزانه دو پاكت سیگار بكشد.

 

پدر این پسر كه در جزیره «جاوه» راننده تاكسی است، گفت: در صورتی كه به پسرم اجازه ندهیم سیگار بكشد، عصبانی می شود و هر چه در دستش باشد را می شكند.

 

او همچنین گفت: پسرم به مدرسه نمی رود و تمام روز را تنها سیگار می كشد و بازی می كند.

 

به گزارش رسانه های داخلی اندونزی، پیش از این نیز یك پسر بچه دیگر روزی ۴۰ سیگار می كشید كه در سال ۲۰۱۰ میلادی از طریق مراقبت های پزشكی این عادت را ترك كرد.

 

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اینترنتی The sun daily، سالانه حدود ۴۰۰ هزار نفر در این كشور بر اثر كشیدن سیگار جان خود را از دست می دهند./خبرگزاری ایسنا


ویدیو مرتبط :
پسر بچه چهار ساله سیگاری که روزی 40 عدد سیگار می کشید !!

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

کودک 2 ساله ای که روزی 2 بسته سیگار می کشد!! +تصاویراین کودک که در جنوب اندونزی در استان سوماترا زندگی می کند روزی دو بسته سیگار میکشد.

این کودک که در جنوب اندونزی در استان سوماترا زندگی می کند روزی دو بسته سیگار میکشد. این کودک معتاد که هنوز ۲ سالش تمام نشده است و حتی قادر به حرکت نیست اما توسط همبازی هایش ترد شده است و کسی با وی بازی نمی کند.

سیگار, سیگار کشیدن, ترک سیگار, راههای ترک سیگار

مادر این کودک که چندین بار سعی به ترک دادن او کرده است همواره با شکست روبه روشده است زیرا این کودک وقتی سیگار در اختیار ندارد سرش را به دیوار می کوبد و چندین بار هم روانه ی بیمارستان شده است و حالش بد شده است.

این کودک که به نوع خاصی از سیگار معتاد می باشد روزانه ۵٫۵۰ $ دلار صرف هزینه سیگار می کند.

متاسفانه پدر و مادر این کودک هنوز راهی برای ترک دادن او پیدا نکرده اند و این کودک روزی 40 نخ سیگار می کشد!

 

اخبار گوناگون - باشگاه خبرنگاران