اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

نمایشگاه‌ های بهاره تهران تمدید شد


معاون برنامه ریزی استانداری تهران گفت:‌در راستای استقبال مردم از این نمایشگاه‌های بهاره استان تهران این نمایشگاه‌ها به مدت دو روز و تا 19 اسفند تمدید شد.

خبرگزاری فارس: معاون برنامه ریزی استانداری تهران گفت:‌در راستای استقبال مردم از این نمایشگاه‌های بهاره استان تهران این نمایشگاه‌ها به مدت دو روز و تا 19 اسفند تمدید شد.

نعمت‌الله ترکی اظهار داشت: 30 نمایشگاه بهاره از 7 اسفند به مدت 10 روز در استان تهران دایر شده است که با استقبال پرشور مردم از این نمایشگاه‌ها و با هماهنگی اصناف تا 19 اسفند ماه این نمایشگاه‌ها تمدید شد.

وی ادامه داد: در نمایشگاه‌های بهاره اقلام از 15 الی 30 درصد تخفیف ارائه می‌شود.


ویدیو مرتبط :
نمایشگاه بهاره تهران 1393

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

اعلام زمان و مکان نمایشگاه‌های بهاره تهراناخبار,اخباراجتماعی , نمایشگاه‌های بهاره

وی با بیان اینکه داشتن جواز کسب برای اخذ غرفه الزامی است، تاکید کرد: هر گونه کوتاهی و سهل انگاری در زمان برگزاری نمایشگاه توسط غرفه‌داران به اعمال جریمه از سوی بازرسی اتاق اصناف منجر می‌شود.

رییس اتاق اصناف ایران از برگزاری نمایشگاه‌های بهاره از ششم تا پانزدهم اسفند ماه خبر داد و گفت: بازرسان اتاق‌ اصناف، سازمان تعزیرات و سازمان حمایت مصرف‌کنندگان در مدت 10 روز برگزاری این نمایشگاه‌ها هرگونه تخلفی را رصد می‌کنند.

علی فاضلی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: قیمت‌گذاری در این نمایشگاه‌ها توسط کارشناسان اتحادیه‌های صنفی که در واقع به کارشناسان صنعت و معدن متصل هستند، انجام می‌شود و تمام دستگاه‌ها در زمان شروع نمایشگاه در محل حاضر خواهند بود.

داشتن جواز کسب برای اخذ غرفه الزامی است
وی با بیان اینکه داشتن جواز کسب برای اخذ غرفه الزامی است، تاکید کرد: هر گونه کوتاهی و سهل انگاری در زمان برگزاری نمایشگاه توسط غرفه‌داران به اعمال جریمه از سوی بازرسی اتاق اصناف منجر می‌شود.

فاضلی با بیان اینکه نمایشگاه‌های بهاره تهران در حکیمیه، بوستان ولایت، خاوران و پارک ارم برگزار می شود، گفت: در این نمایشگاه‌ها برای تمامی محصولات از پنج تا ۱۵ درصد تخفیف در نظر گرفته شده و اجناس با بالاترین کیفیت ممکن به مشتریان عرضه می شود.

رییس اتاق اصناف ایران اظهار کرد: متقاضیان با مراجعه به اتحادیه های تابعه و در اختیار گرفتن فرم مخصوص، متقاضی غرفه خواهند شد و اتحادیه ها بر اساس شرایط تعیین شده از میان متقاضیان، افراد واجد شرایط را برای در اختیار گرفتن غرفه معرفی می کنند.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد که از سال آینده طرح فروش فوق العاده در تمامی واحدهای صنفی جانشین نمایشگاه های پاییزه، بهاره و طرح ضیافت در کشور شود.


 اخبار اجتماعی  -   ایسنا