اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

نجات معجزه‌آسای زن در حمله شوهراخبار,اخبار حوادث ,حمله شوهر به زن

 

اخبار حوادث - نجات معجزه‌آسای زن در حمله شوهر

مرد معتاد وقتی متوجه شد همسرش تصمیم به جدایی گرفته است، در یکی از محله‌های شهرستان شهریار به جان او سوءقصد کرد و پس از فرار قصد خودکشی داشت که با هوشیاری مرد همسایه دستگیر شد.

به گزارش جام جم، روز اول اردیبهشت مردی با مرکز فوریت های پلیسی 110 غرب استان تهران تماس گرفت و از سوءقصد به جان زن همسایه شان در یکی از محله های شهرستان شهریار خبر داد. کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی با اطلاع از موضوع و اعزام به محل حادثه، مشاهده کردند زن چهل ساله ای بر اثر اصابت چاقو بشدت زخمی شده و یکی از آن ضربه ها نیز به گردنش اصابت کرده و در شرایط بد جسمی به سر می برد.

ماموران، زن زخمی را به مرکز درمانی منتقل کردند و با گزارش موضوع به بازپرس برجسته، کشیک ویژه قتل دادسرا پرونده ای تشکیل و تحقیقات در این باره آغاز شد. کارآگاهان با تحقیق ازهمسایه ها متوجه شدند، آنها روز حادثه، شوهر زن زخمی را با لباس خون آلود و چاقو به دست مشاهده کرده اند و هنگامی که همسایه ها قصد سد کردن راهش را داشته اند، آنها را تهدید کرده و متواری شده است. این در حالی بود که یکی از مردان همسایه بدون توجه به این تهدیدها، به تعقیب مرد چاقو به دست پرداخته، اما کسی از او و متهم فراری خبر ندارد.

کارآگاهان جنایی در ادامه با پی بردن به هویت ضارب فراری جستجو برای دستگیری وی را ادامه دادند تا این که ساعاتی پس از حادثه یکی از همسایه ها با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس گرفت و از دستگیری ضارب فراری خبر داد. ماموران با اعزام به محل و با تحویل گرفتن متهم، او را همراه مردی که به فرار او پایان داده بود، به پلیس آگاهی منتقل کردند. ابتدا در تحقیق از مرد همسایه معلوم شد او پس از تعقیب ضارب فراری او را هنگامی که قصد خودکشی داشته به دام انداخته است.

در حالی که تحقیقات برای رازگشایی از این پرونده ادامه داشت، دو روز پیش مسئولان بیمارستان با پلیس تماس گرفتند و خبر دادند که زن چهل ساله از مرگ حتمی نجات یافته است، اما قادر به صحبت کردن نیست.

در مرحله بعدی تحقیقات متهم که از زنده ماندن همسرش مطلع شده بود، با اعتراف به سوءقصد به جان وی گفت: از چند سال پیش ماده مخدر مصرف می کردم، همسرم از موضوع باخبر شد و سعی در ترک دادن من داشت و چند مرتبه نیز مرا در کمپ ترک اعتیاد بستری کرد، اما بی فایده بود و تهدیدهایش نیز برای جدایی در من تاثیر نداشت.

متهم اضافه کرد: همسرم به من، بچه ها و زندگی مان عشق می ورزید و گمان نمی کردم تهدیدهایش برای جدایی جدی باشد. چند روز پیش از حادثه وقتی دوباره درباره جدایی با من حرف زد، به دلیل علاقه به او نمی توانستم جدایی اش را تحمل کنم و فقط مرگ می توانست ما را از هم جدا کند. بنابراین قصد جانش را کردم و به گمان این که مرده است، فرار کردم و به خارج از شهر رفتم تا خودکشی کنم، اما یکی از همسایه ها که در تعقیبم بود، مانع شده و مرا به دام انداخت.

با صدور قرار قانونی برای متهم، تحقیقات ادامه دارد.
اخبار حوادث - جام جم

 


ویدیو مرتبط :
نجات معجزه آسای چتربازی که دچار حمله صرع شد

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

نجات معجزه‌آسای مرد پس از سقوط از آبشار نیاگارااخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

نجات معجزه‌آسای مرد پس از سقوط از آبشار نیاگارا

مرد آمریكایی پس از سقوط از آبشار «نیاگارا» به طور معجزه‌آسایی نجات یافت.

ایسنا:  پلییس پارك آبشار «نیاگارا» گفت: شاهدان مشاهده كرده بودند كه مردی بدون استفاده از تجهیزات ایمنی خود را به داخل آبشار پرت كرد. به اعتقاد آنان این مرد قصد خودكشی داشت.

نیروهای امداد به محض دریافت خبر سقوط این مرد عملیات كمك‌رسانی را آغاز كرده و توانستند مصدوم را كه تنها دچار جراحت‌های جزئی شده بود، در یكی از حوضچه‌های رودخانه نیاگارا پیدا كنند و با استفاده از برانكارد او را بالا كشانند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، به گفته نیروهای امداد این مرد كه نامی از او منتشر نشده است، كاملا هوشیار بوده و می‌توانست صحبت كند.اما چند دنده او دچار شكستگی شده است./ایسنا