اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

محمود صمیمی آخر شد!


هر چهار نماینده دوومیدانی ایران در مسابقات قهرمانی جهان حذف شدند.

روزنامه تماشا: هر چهار نماینده دوومیدانی ایران در مسابقات قهرمانی جهان حذف شدند. محمود صمیمی آخرین نفر از این تیم بود که دیروز صبح در چاله پرتاب های او در حدی نبود که از گروهش صعود کند. محمود که در گروه A پرتاب می کرد، دیسک اولش به خطا رفت. در پرتاب دوم و سوم به رکورد زیر 60 متر – 57 متر و 38 سانتی متر و 57 متر و 77 سانتی متر – رسیدو در بین 15 پرتابگر در رده آخر ایستاد و حذف شد.

محمود صمیمی آخر شد!

 احسان حدادی دیگر نماینده ایران در این ماده بود اما او به دلیل مشکلاتی که با مسوولان ورزش ایران بر سر مسائل مالی پیدا کرده است، حاضر نشد در این رقابت ها شرکت کند. در غیاب او در مرحله مقدماتی رابرت هارتینگ آلمانی و قهرمانی المپیک 2012 لندن با رکورد 66 متر و 62 سانتی متر اول شد و گرد کانتر استونیایی نیز دوم شد. شش پرتابگر اول اینه مرحله در مرحله نهایی رقابت می کنند. قبل از صمیمی، ابراهیم رحیمیان مسابقه داد. او در ماده پیاده روی در میان 64 ورزشکار در رده 52 قرار گرفت. روز اول این رقابت ها حسن تفتیان و رضا قاسمی هم در ماده دوی 100 متر به نیمه نهایی نرسیده بودند.


ویدیو مرتبط :
پرتاب دیسک محمود صمیمی -پرتاب دیسک-محمود صمیمی

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

محمود عباس4 بهمن راروزانتخابات فلسطين اعلام کردتهران - "محمود عباس" رييس تشکيلات خودگردان فلسطين اعلام کرد که انتخابات رياست جمهوري و مجلس فلسطين 4 بهمن (24 ژانويه) در سرزمينهاي فلسطيني، از جمله نوار غزه برگزار مي شود. به گزارش خبرگزاريها از رام اله در کرانه باختري، دفتر محمود عباس در بيانيه اي اعلام کرد که رييس تشکيلات خودگردان فلسطين "از مردم فلسطين در بيت المقدس، کرانه باختري و نوار غزه دعوت کرد روز يکشنيه 24 ژانويه 2010 در انتخابات آزاد و مستقيم رياست جمهوري و قانونگذاري فلسطين شرکت کنند.

عباس که دوره رياستش اوايل سال 2009 منتقضي شد، سه شنبه گفته بود که تاريخ انتخابات را اعلام مي کند.

در انتخابات پيشين مجلس فلسطين در ژانويه 2006، حماس با کسب پيروزي چشمگير بر جنبش فتح غلبه کرد.