اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

عکس: مهمانداران زن قطار در ایران


اغلب تصورات ما از یک مهماندار، خانم و آقایی آراسته و خوش برخورد است که با خوشرویی به مسافران خوش آمد میگوید و خواسته های آنها را در طول سفر برآورده میکند.

خبرگزاری مهر: اغلب تصورات ما از یک مهماندار، خانم و آقایی آراسته و خوش برخورد است که با خوشرویی به مسافران خوش آمد میگوید و خواسته های آنها را در طول سفر برآورده میکند.

 مهمانداری یکی از آن شغلهایی است که در مدت زمان کوتاهی پس از شناخته شدن، طرفداران زیادی پیدا کرد. مهمانداری اگرچه در ظاهر یک شغل شیک و بیدردسر به نظر میرسد؛ اما مهمانداران چیز دیگری میگویند و مشکلات پنهان آن را مانند نداشتن ساعت کار منظم، خسته کننده میدانند.

 البته نباید فراموش کرد که هر شغلی حتی شغلهای پر زرق و برق هم مشکلات خاص خود را دارند. یکی از شاخه های شغل مهمانداری، مهمانداری در قطار است که نسبت به دیگر شاخه های مهمانداری کمتر شناخته شده و تفاوتهای زیادی با مهمانداری در هواپیما و هتل دارند.

مهمانداران قطار

مهمانداران قطار

مهمانداران قطار

مهمانداران قطار

مهمانداران قطار

مهمانداران قطار

مهمانداران قطار

مهمانداران قطار

مهمانداران قطار

مهمانداران قطار

مهمانداران قطار

مهمانداران قطار

مهمانداران قطار

مهمانداران قطار

مهمانداران قطار

مهمانداران قطار

مهمانداران قطار

مهمانداران قطار

مهمانداران قطار


ویدیو مرتبط :
گردشگران خارجی قطار قطار به ایران می آیند

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

کانادا: بازداشت 2 متهم به بمب گذاری قطار که با اعضای القاعده در ایران مرتبط بودندکانادا: بازداشت 2 متهم به بمب گذاری قطار که با اعضای القاعده در ایران مرتبط بودند

سخنگوی پلیس کانادا با این حال گفت که هیچ اطلاعاتی وجود ندارد که نشان دهد این حملات تروریستی از حمایت دولت ایران برخوردار بوده است.

پلیس کانادا از بازداشت 2 نفر به اتهام برنامه ریزی برای فعالیت تروریستی خبر داده و مدعی شد: آنها با عناصری از القاعده مستقر در ایران، مرتبط بوده و مورد حمایت قرار می گرفتند.

به گزارش عصر ایران به نقل از خبرگزاری فرانسه، دولت کانادا از خنثی سازی برنامه القاعده برای انفجار خط آهن در این کشور خبر داد.

به گفته دولت کانادا، در این رابطه، دو نفر غیرکانادایی به نام های رائد جاسر (35 ساله) و صهیب الصغیر (32 ساله)  را دستگیر کرده است که قصد داشتند خط آهن و قطار سریع السیر میان دو شهر تورنتو کانادا و نیویورک آمریکا را منفجر کنند.

 

بمب گذاری,قطار کاندادا,القاعده ایران

 

این دو نفر مظنون به عضویت یا ارتباط با شبکه القاعده هستند.

به گفته شبکه سی بی سی کانادا، این طرح تروریستی ارتباطی به بمب گذاری هفته پیش در بوستون آمریکا ندارد.

این دو متهم بازداشت شده در کانادا از یک سال پیش تاکنون تحت نظر بوده اند تا اینکه به دست نیروهای ویژه پلیس کانادا و سرویس اطلاعاتی امنیتی این کشور و با همکاری دفتر تحقیقات فدرال آمریکا (اف بی آی) دستگیر شدند.

 

بمب گذاری,قطار کاندادا,القاعده ایران

 

در بیانیه پلیس کانادا هم آمده است: پلیس معتقد است که این دو نفر دارای قدرت و قصد اجرای این اقدامات جنایتکارانه بوده اند.

سخنگوی پلیس فدرال کانادا هم در کنفرانس مطبوعاتی گفت: این دو مظنون، شهروندی کانادا را ندارد و از سوی عناصری مرتبط با شبکه القاعده در ایران، مرتبط بوده و مورد حمایت قرار می گرفتند.

وی با این حال گفت که هیچ اطلاعاتی وجود ندارد که نشان دهد این حملات تروریستی از حمایت دولت ایران برخوردار بوده است./عصرایران