اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

طالبی: دوست دارم به استقلال بیایم


مدافع تیم سپاهان که این روزها قراردادش با این تیم تمام شده است و دو پیشنهاد جدی از تراکتور و استقلال دارد گفت: خودم بیشتر دوست دارم به استقلال بیایم.

باشگاه خبرنگاران: مدافع تیم سپاهان که این روزها قراردادش با این تیم تمام شده است و دو پیشنهاد جدی از تراکتور و استقلال دارد گفت: خودم بیشتر دوست دارم به استقلال بیایم.

 فرشید طالبی گفت: من قطعاً برای فصل بعد در تیم سپاهان که دوست دارم نخواهم ماند.

وی افزود: رفتن من به تیمی اصلاً بستگی به بازی فصل قبل ندارد و الان دو باشگاه استقلال و تراکتور جدی هستند.

طالبی تصریح کرد: از هر نظر قلعه نوعی و من همدیگر را خوب می شناسیم و کار با او را بسیار دوست دارم.

وی خاطرنشان کرد: از طرفی تراکتوری ها به دنبال من هستند ولی هنوز جواب قطعی ندادند و دوست دارم برای فصل بعد بهترین انتخاب را انجام دهم و دنبال بازار گرمی نیستم.


ویدیو مرتبط :
شیخ حسین ذبح کننده « آرزو دارم بیایم در کنارت یا علی »

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

صادقی: دوست دارم در این دربی هم استقلال برنده باشداخبار,اخبار جدید,اخبار جالب


پرسپولیس حریف قابل احترامی است، اما ما 3 امتیاز را می‌خواهیم

صادقی: دوست دارم در این دربی هم استقلال برنده باشد
خبرگزاری فارس: مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: دوست دارم در این دربی هم مثل 2 بازی قبلی که بودم، برنده باشیم.
امیر حسین صادقی در ارتباط با بازی دربی عنوان کرد: همان طور که گفتم این دربی جنگ است و هر دو تیم می آیند که سه امتیاز را از آن خود کنند. پرسپولیس هم حریف قابل احترامی است. استقلال فقط برای سه امتیاز به میدان می رود.
وی افزود: به هواداران قول می دهیم همان طور که در بازی با ملوان خوب بودیم، در بازی با پرسپولیس بهتر خواهیم بود. از هواداران می خواهم تیم محبوب خود را تشویق کنند. این مسابقه ممکن است به دلیل حساسیتی که دارد باعث شود بین بازیکنان دو تیم درگیری های فیزیکی فوتبالی پیش بیاید ولی هواداران نباید به این مسائل اهمیت دهند.
صادقی تصریح کرد: در 2 دربی قبلی که با پیراهن استقلال به میدان رفتم برنده شدیم و امیدوارم این بار هم برنده تیم استقلال باشد.
مدافع آبی پوشان در مورد غیبت خسرو حیدری در این مسابقه گفت: حیدری بازیکن بزرگی است و متاسفانه به دلیل مصدومیت این بازی را از دست داد. او می توانست به ما کمک کند اما قسمت این بوده. در این قسمت علی حمودی را داریم و مطمئنا او بازی خوبی از خود نشان می دهد./فارس