اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

شعار جدید تهرانی ها در راهپیمایی 22 بهمن


راهپیمایان تهرانی با شعار "مرگ بر شرمن" به اظهارات ضد ایرانی اخیر وی پاسخ دادند.

خبرگزاری ایسنا: راهپیمایان تهرانی با شعار "مرگ بر شرمن" به اظهارات ضد ایرانی اخیر وی پاسخ دادند.

در پی‌اظهارات ضد ایرانی اخیر وندی شرمن معاون وزیر امور خارجه آمریکا راهپیمایان مراسم 22 بهمن در تهران شعار "مرگ بر شرمن" سردادند.


ویدیو مرتبط :
راهپیمایی بزرگ 22 بهمن/ شعار مرگ بر آمریکا در ایران

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

شعارهای جدید مردم در راهپیمایی 22 بهمن


مردم ایران با شعار جدید «مرگ بر سازشکار» و پلاکاردهای «ما مشتاق گزینه‌های روی میزیم» پاسخ مناسبی به دشمنان داخلی و خارجی استقلال کشور در سی و پنجمین جشن استقلال ایران دادند.

خبرگزاری مهر: مردم ایران با شعار جدید «مرگ بر سازشکار» و پلاکاردهای «ما مشتاق گزینه‌های روی میزیم» پاسخ مناسبی به دشمنان داخلی و خارجی استقلال کشور در سی و پنجمین جشن استقلال ایران دادند.

 شهروندان تهرانی همانند سالهای گذشته با ابتکارات و اقدامات خود رنگ و بوی مردمی تری به راهپیمایی امسال سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دادند.

این در حالی است که بعد از 35 سال از عمر انقلاب همچنان مردم پایبند به شعارهای اولیه انقلاب هستند و با قدرت و خروش بیشتر «شعار مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «پیرو خط رهبریم» را سر می دهند و هیچ تغییری در شعارهای اصلی آنان به وجود نیامده است.

تنها شعار جدیدی که در جشن تولد 35 سالگی استقلال کشور، مردم ایران سر دادند «مرگ بر سازشکار» بود و این نیز نشان دهنده پایبند بودن آنان به آرمان های اولیه انقلاب و امام (ره) همچون استکبارستیزی و شعار نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی است.

همچنین ما ملت آگاهیم، پیرو ثاراللهیم، سید علی خامنه ای بصیرت سینجعلی//، مرگ بر منافق از دیگر شعارهایی بود که مردم تهران در این راهپیمایی سر دادند.

بنا بر این گزارش، مردم تهران پلاکاردهایی با این مضمون «چرا مرگ بر آمریکا »در دست داشتند که برخی از اقدامات ظالمانه و جنایتکارانه آمریکا علیه مردم آزاده و ظلم ستیز ایران همچون اعمال تحریم های ظالمانه و حمایت از فتنه گران 78 و 88 در آن اشاره شده بود.

پلاکارد دیگری که بر دستان مردم جلب توجه می کند عبارت «ما مشتاق گزینه‌های روی میزیم» است. پاسخی که مردم ایران به تهدیدهای تکراری مقام های آمریکایی با عبارت «همه گزینه ها روی میز است» داده اند.