اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

رویانیان: کریمی نگران پرسپولیس نباشد!


مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: علی کریمی جزو خانواده پرسپولیس است که به خاطر ناراحتی خانواده خود را می‌کوبد.

خبرگزاری فارس: محمد رویانیان در واکنش به صحبت‌های علی کریمی اظهار داشت: به نظر من آقای کریمی جزو خانواده پرسپولیس است و مانند فرزندی است که از خانواده‌اش ناراحت است و تصمیم گرفته خانواده خود را بکوبد. ما هم حرفی نداریم. به نظر شما باید در پاسخ فرزند پرسپولیس چه چیزی بگویم؟

وی افزود: ابتدا ایشان در مورد هامبورگ و مهدوی‌کیا صحبت کرده که برای روشن شدن اذهان عمومی من پاسخ می‌دهم. برای اینکه مهدوی‌کیا خداحافظی از فوتبال داشته باشد هیئتی را به آلمان فرستادیم و مذاکراتی با هامبورگی‌ها داشتیم تا بتوانیم یک خداحافظی در شان مهدوی‌کیای با تعصب، باغیرت و بااخلاق داشته باشیم.

مدیرعامل پرسپولیس تاکید کرد: پس از این ماجراها مهدوی‌کیا به دفتر من آمد و درخواست کرد که این اتفاق نیفتد. او گفت اگر هامبورگ بخواهد به ایران بیاید معلوم نیست که بازیکنان قدیمی این تیم به ایران سفر کنند یا خیر. دوما هم گفت شاید بازیکنان عادی با خود به ایران بیاورند و از طرفی دیگر هزینه‌ها برای باشگاه پرسپولیس زیاد می‌شود که من واقعا از این صحبت‌های مهدوی‌کیا لذت بردم.

رویانیان ادامه داد:‌ مهدی خودش در دفتر من خواست این بازی برگزار نشود و دلیل اصلی اش هزینه زیاد بود به همین دلیل ما هم به سمت ایتالیایی‌ها رفتیم.

وی در مورد پرداختی باشگاه پرسپولیس به دایی گفت: از مدت زمان پرداخت ما به دایی گذشته بود ولی ما سعی کردیم مبلغی را به ایشان که زیاد هم نبود پرداخت کنیم اما مثل اینکه برخی‌ها نمی‌دانند دایی وقتی که به پرسپولیس آمد یک کلام در مورد طلب‌‌های قبلی‌اش حرفی نزد. ما به بقیه کادر فنی دایی 30 و 20 درصد پول داده‌ایم اما حرف‌هایی که در مورد دریافتی دایی می‌گویند درست نیست البته قبول دارم وظیفه من است در فاصله دو نیم فصل به بازیکنان به یک اندازه پول بدهم که امیدوارم این اتفاق بیفتد و بچه‌ها با خیال راحت کار خود را دنبال کنند.

رویانیان تاکید کرد:‌ امیدوارم آنهایی که می‌خواهند بمانند، بمانند ولی مطمئن باشید ما نمی‌خواهیم در این فوتبال بمانیم چون من در زندگی‌ام فوتبال نیست و فوتبالی نخواهم شد و نیستم. خدا به من این فرصت را داد تا در کنار دوستان به پرسپولیس خدمت کنم. از حرف‌های کریمی ناراحت نشدم.

مدیرعامل قرمزپوشان یادآور شد: از برخی‌ می‌خواهم نگران پرسپولیس نباشند. سؤال من اینجاست برای کدام اسطوره مثل دایی و کریم باقری و خیلی‌های دیگر به جز عده ای معدود، خداحافظی باشکوه داشتیم؟ نظر من این است مهدی مهدوی‌کیا با اخلاق، حرفه‌ای، شریف و بدون حاشیه است و در زمانی که از فوتبال رفت رئیس جمهور، وزرا و همه گفتند برایش بازی خداحافظی برگزار کنیم اما هیچکس جلو نیامد. ولی من به عشق مهدوی‌کیا و مرام حرفه‌ای و با اخلاقش بدون اینکه خودش در جریان باشد، اگر خدا این توفیق را به من بدهد انجام وظیفه می‌کنم تا شرمنده این مرد بزرگ نشوم.

وی افزود: با تمام وجود تلاش می‌کنم تا برای آقامهدی این مراسم را برگزار کنم. انشاءالله خدا به من کمک کند اما آقایان ناراحت نباشند. طبق وظیفه‌ام سعی می‌کنم شرایط را برای پرداخت مطالبات بازیکنان در نیم فصل را مهیا کنم البته به خاطر وظیفه‌ای که در قبال بازیکنانم دارم نه حرف برخی بازیکنان. باز هم اصرار می‌کنم برخی‌ها نگران پرسپولیس نباشند.


ویدیو مرتبط :
استعفای رویانیان مدیرعامل پرسپولیس

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

رویانیان پس از راه ندادن هدایتی به پرسپولیس: پروین نگران نباشد مشکلات مالی را حل می‌کنیمباشگاه پرسپولیس , محمد رویانیان , وزیر ورزش و جوانان

 

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: «می‌دانم پروین دلش برای پرسپولیس می‌سوزد اما به ایشان می‌گویم که نگران مشکل مالی نباشد چون آن را حل می‌کنیم.»

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز به نقل از فارس، محمد رویانیان در خصوص شایعه مشکلاتش با علی پروین اظهار داشت: «نظر پروین برای من محترم است و هیچ وقت پروین را رها نمی‌کنم. از وی سپاسگزارم که دلش برای پرسپولیس می‌تپد اما نباید در خصوص مالی پرسپولیس نگران باشد، چرا که مشکل را حل می کنیم.»

رویانیان در خصوص بازگشت هدایتی به پرسپولیس گفت: «می‌دانم عاشق پرسپولیس است و مثل همه بزرگان و پرسپولیس برای من محترم است، اما در صورتی که ما بخواهیم عضو جدیدی به باشگاه اضافه کنیم باید مراحل خودش را طی کند چون قوانین و راهکار خودش را دارد. در این باره باید وزیر ورزش و جوانان نظرش را بدهد و سپس درباره آن بحث کرد.»

وی در مورد بازی تیم ملی ایران مقابل قطر گفت: «تیم ملی کشورمان فردا بازی تشریفاتی مقابل قطر دارد اما چشم‌انتظار پرچم‌های سه رنگ ایران در ورزشگاه است، چشم انتظار هوادارانی که باید بیایند و تیم ملی را تشویق کنند تا در مرحله دوم برای راه‌یابی به جام جهانی بچه‌ها روحیه داشته باشند. من از همه هواداران قرمز و آبی می‌خواهم که حضور پر رنگی در ورزشگاه آزادی داشته باشند تا به یک پیروزی شیرین مقابل قطری‌ها برسیم. بچه‌های ملی‌پوش ما استحقاق حمایت و موفقیت را دارند.»