اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

رویانیان: برای برکناری‌ام لابی کرده بودند


مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با تاکید بر اینکه اتفاقات اخیر زیر نظر وزیر ورزش نبود، گفت: عده‌ای برای برکناری‌ام لابی کرده بودند.

خبرگزاری فارس: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با تاکید بر اینکه اتفاقات اخیر زیر نظر وزیر ورزش نبود، گفت: عده‌ای برای برکناری‌ام لابی کرده بودند.

محمد رویانیان در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سؤال که آیا باید به شما تبریک بگوییم، گفت: من 20 سال است که با وزیر دوست هستم و نمی‌دانم به چه خاطر می‌خواهید تبریک بگویید، امروز هیئت مدیره تشکیل جلسه داد و من به عباسی ارادت ویژه دارم. او انسانی درستکار است و به من زنگ زد و احترام ویژه‌ای به من گذاشت.

وی افزود: خدمت ایشان رسیدم و یک چای با هم خوردیم و گپ و گفت دوستانه داشتیم و از او خواستم که در جلسه امروز شرکت نکنم که عباسی مردانه با این موضوع کنار آمد، من از وزیر ورزش ممنونم چون او خیلی تاکید داشت که حرمت من و پرسپولیس حفظ شود و چند بار به من گفت، حرمت تو و حرمت 30 میلیون هوادار پرسپولیس خیلی مهم است.

مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که آیا باید به شما مدیرعامل سابق گفت، تصریح کرد: من نمی‌دانم که چرا این سؤال را می‌پرسید اما فعلا که با قاطعیت هستم.

رویانیان تاکید کرد:‌ برایم جای تعجب دارد که حمایت رسانه‌ها در این چند روز از من بی‌نظیر بود و حتی آنهایی که یک سال و نیم من را زدند، از من حمایت کردند خودم هم نمی‌دانم چرا این اتاق افتاد ولی آنها نشان دادند که عقل‌شان روی موفقیت ورزش کار می‌‌کند به این هواداران پرشور پرسپولیس تبریک می‌گویم چون ما خادم مردم هستیم و خدمت کردن به آنها ارزش دارد.

وی ادامه داد: اگر من عبادت می‌کنم و یا نماز می‌خوانم برای خودم است اما جایی که به مردم خدمت کنی، به خدا خدمت کرده‌ای، حالا فهمیدم آنهایی که علیه من می‌نوشتند به دنبال توسعه ورزش بودند.

مدیرعامل پرسپولیس در ادامه صحبت‌هایش در خصوص اینکه آیا قبول داری که رسانه‌ها و هواداران نتیجه نمی‌خواهند، گفت:‌امروز فهمیدم که مردم نتیجه نمی‌خواهند بلکه خادم صادق می‌خواهند، آنها به دنبال اقدامات زیربنایی هستند این درس بزرگی برای من بود و می‌دانم که انسان اشتباه می‌کند. من خیلی قوی نیستم اما نوکری مردم را می‌شناسم. چه در زمانی که پلیس بودم و چه در دولت و چه زمانی که حالا در پرسپولیس خدمت می‌‌کنم.

خبرنگاری پرسید، مردم می‌خواهند بدانند که چرا در این مدت با ایجاد التهاب به پرسپولیس این اتفاقات افتاد که رویانیان گفت: می‌دانم که چرا این اتفاقات افتاد ولی همین را بگویم که دست وزیر نبود. یک سری افراد لابی کرده بودند که بین طرفداران پرسپولیس التهاب ایجاد کنند اما این کارها درست نیست من که حاکم نیستم که برای برکناری‌ام لابی کنند. دنبال بمب و کارهای جنگ و اسلحه و سلاح سرد هم نبودم. من نوکر پرسپولیس هستم و نمی‌دانم چرا عده ای پشت صحنه نقشه کشیدند. وزیر هم همه چیز را برایم شفاف توضیح داد که از او ممنون هستم.

وی در پایان در خصوص اینکه حالا برنامه‌تان چیست، گفت: ادامه کار با پرسپولیس، حمایت از دایی و هواداران، برنامه آینده من است.

رویانیان پس از صحبت با خبرنگاران به رختکن پرسپولیس رفت.


ویدیو مرتبط :
رویانیان دیگه داغ کرده

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

چه کسانی به رویانیان دلال معرفی کرده بودند/ کمیته تخلفات "منشوری"!اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

چه کسانی به رویانیان دلال معرفی کرده بودند/ کمیته تخلفات "منشوری"!

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به منتشر شدن خبر معرفی چهار بازیکن از سوی یکی از سرمربیان تیم‌های ملی به این باشگاه اعلام کرده است این حرف‌ها را آقایانی عنوان می‌کنند که خودشان به من دلال معرفی کرده بودند.

به گزارش خبرنگار مهر، پس از انتشار نامه کمیته رسیدگی به تخلفات حرفه ای در فوتبال از سوی گروه ورزشی خبرگزاری مهر که طی آن اشاره شده بود یکی از سرمربیان تیم های ملی فوتبال چهار بازیکن را به پرسپولیس معرفی کرده است، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس واکنش تندی به این نامه داشت و اعلام کرد که افرادی که این حرف ها را مطرح کرده اند خودشان به ما دلال معرفی کرده بودند.

محمد رویانیان روز شنبه در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس در واکنش به این موضوع گفت: متاسفانه عنوان کردن جملاتی تحریک آمیز از مواردی است که آقایان مستمسک قرار دادند تا ذهن مدیران باشگاه‌ها را مشوش کنند که اگر لازم ببینم به تمامی مردم و رسانه‌ها اعلام می‌کنم همین آقایانی که هم اکنون چنین صحبت‌هایی را مطرح می‌کنند کدام دلال‌ها را به من معرفی کردند تا از آنها بازیکن بگیرم و من محکم جلوی آنها ایستادم، حتی اگر لازم باشد اسامی دلالانی که همین آقایان به من معرفی کردند را اعلام خواهم کرد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ادامه افشاگری های غیر مستقیم خود گفت: "در زمینه جذب بازیکن، خودم شخصا وارد عمل شدم. اگر کسی بتواند ثابت کند که یک ریال پول به دلالی داده باشم حاضرم بزرگترین مجازات‌ها را به جان بخرم ولی آقایان مدعی شما به من بگوئید چرا این دلالان را به من معرفی کردید؟!"

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در حالی به طور غیر مستقیم به مسئولان کمیته رسیدگی به تخلفات حرفه ای فوتبال حمله کرده است که این نامه از سوی دبیر کمیته تخلفات حرفه ای تنظیم شده بود و به نظر می رسد روی صحبت های محمد رویانیان با علیرضا علیپور دبیر این کمیته باشد.

این در حالی است که فصل گذشته هم بحث هایی در مورد دخالت برخی افراد فدراسیون فوتبال در نقل و انتقالات مربیان لیگ برتری مطرح شده بود و حالا محمد رویانیان بدون اینکه نامی از اعضای کمیته منشوری بیاورد، به مسئولان آن انتقاد کرده که خودشان به وی دلال معرفی کردند اما او حاضر نشده است با دلالانی که این مسئولان معرفی کرده اند کار کند./مهر