اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

رضا عطاران هم به "قلب یخی" پیوست


رضا عطاران هم به جمع بازیگران «قلب یخی 3» پیوست.

خبرگزاری ایسنا: رضا عطاران هم به جمع بازیگران «قلب یخی 3» پیوست.

مجموعه جدید «قلب یخی» به کارگردانی سامان مقدم از چند روز پیش کلید خورد و سازندگان این مجموعه ساخت سری جدید آن را آغاز کردند.رضا عطاران جدیدترین بازیگری است که جلوی دوربین این مجموعه قرار گرفت؛ پیش از این نیز هدیه تهرانی و مهران مدیری به ایفای نقش پرداختند.

در روزهای آتی نیز دیگر بازیگران مطرح سینما جلوی دوربین مقدم می‌روند.

همچنین در پی حواشی که دامنگیر این مجموعه شده بود، سازندگان سریال «قلب یخی» با معرفی همچنین با معرفی مدیر روابط عمومی این مجموعه، اعلام كردند كه از این پس اخبار كذبی که مورد تایید مجموعه نباشد را پیگیری می کنند.    


ویدیو مرتبط :
پیوست

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

پس از مهران مدیری، هدیه تهرانی و رضا کیانیان/ «رضا عطاران» هم به جمع بازیگران «قلب یخی» پیوستاخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

پس از مهران مدیری، هدیه تهرانی و رضا کیانیان/

«رضا عطاران» هم به جمع بازیگران «قلب یخی» پیوست

خبرگزاری فارس: «رضا عطاران» به گروه بازیگران سری جدید مجموعه «قلب یخی» به کارگردانی سامان مقدم و تهیه‌کنندگی سید کمال طباطبایی پیوست.

 پیش‌تولید سری جدید مجموعه «قلب یخی» به کارگردانی سامان مقدم مدتی است آغاز شده و تعدادی از بازیگران مطرح سینما در گروه بازیگران سری جدید حضور دارند و به تازگی «رضا عطاران» نیز به گروه بازیگران مجموعه پیوسته‌اند.

تاکنون حضور هدیه تهرانی، مهران مدیری، رضا کیانیان، پژمان بازغی، هانیه توسلی، حسین یاری و رضا عطاران قطعی شده است. به گروه بازیگران یک بازیگر مرد و چند بازیگر زن دیگر اضافه خواهد شد

سری جدید مجموعه «قلب یخی» توسط پیمان عباسی نوشته شده است و کارگردانی سری سوم این مجموعه به سامان مقدم سپرده شده است. ظرف ده روز آینده مجموعه در تهران جلوی دوربین می‌رود و تمام صحنه‌های آن در تهران جلوی دوربین خواهد رفت.

اکثر بازیگرانی که قرار است جلوی دوربین مقدم بروند پیش از این در مجموعه تلویزیونی و فیلم‌های سینمایی وی تجربه کار با کارگردان را داشته‌‌اند.