اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

رضا عطاران از مردم تشكر كرد


رضا عطاران از مردم به خاطر استقبال از اولین ساخته سینمایی‌اش «خوابم می‌آد» قدردانی كرد.

 خبرگزاری ایسنا: رضا عطاران از مردم به خاطر استقبال از اولین ساخته سینمایی‌اش «خوابم می‌آد» قدردانی كرد. این كارگردان سینما در گفت‌وگو كوتاهی گفت: در شرایط سختی كه سینما دارد و همچنین همزمانی اكران فیلم با بازی‌های جام ملت‌های اروپا و عدم داشتن سینما «آزادی»،‌ استقبال فوق‌العاده‌ای از «خوابم می‌آد» شده است و قدردان این حضور گسترده هستم.

 بنابراعلام پخش كننده «خوابم می‌آد» در روز پنجشنبه 81 میلیون تومان و روز جمعه 90 میلیون تومان فروش داشته كه مجموع فروش این فیلم در 9 روز در 24 سینمای تهران به 536 میلیون تومان رسیده است.        


ویدیو مرتبط :
قدردانی و تشكر بی‍ژن مقانلو از مردم شریف ایران

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

هدیه رضا عطاران به مردم در صورت برد تیم ملی فوتبالاخبار,اخبار فرهنگی ,رضا عطاران

 

اخبار فرهنگی - ایران بوسنی را ببرد، رضا عطاران به مردم هدیه می‌دهد

رضا عطاران کارگردان فیلم سینمایی «ردکارپت» در صورت برد تیم ملی فوتبال ایران برابر بوسنی و هرزگوین به مردم ایران هدیه می‌دهد.د

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اکران فیلم «ردکارپت» از امروز آغاز شده و در صورتی که ایران برنده بازی با بوسنی باشد و از گروهش صعود کند، فردا بلیت این فیلم در تمام سینماها نیم بها خواهد بود.

احمد احمدی تهیه کننده این فیلم هم با تایید این خبر به خبرآنلاین گفت که امیدواریم تیم ملی ایران برنده این دیدار باشد.

تیم ملی فوتبال ایران پس از تساوی دربرایر نیجریه و باخت در مقابل تیم ملی آرژانتین ساعت 20 و 30 دقیقه امروز چهارشنبه 4 خرداد به مصاف تیم بوسنی و هرزگوین می‌رود.

«رد کارپت» دومین فیلم سینمایی رضا عزاران در مقام کارگردان است. اکران این فیلم در جشنواره فجر با استقبال مخاطبان و منتقدان سینمایی مواجه شد.

عطاران پیش از این فیلم «خوایم می‌آد» را کارگردانی کرده بود که اکران موفقی داشت. او نقش اصلی فیلم «طبقه حساس» به کارگردانی کمال تبریزی را به عهده داشت که عنوان پرفروش‌ترین فیلم فصل بهار را به دست آورد. 

اخبار فرهنگی - خبرآنلاین