اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

رانندگان 2 تریلی در شعله های آتش سوختند


رانندگان دو تریلی اسکانیا و تریلی بنز در محور دیهوک - بیرجند پس از تصادف با یکدیگر در میان شعله های آتش سوختند.

پایگاه خبری پلیس: رانندگان دو تریلی اسکانیا و تریلی بنز در محور دیهوک - بیرجند پس از تصادف با یکدیگر در میان شعله های آتش سوختند.

رئیس پلیس راه استان خراسان جنوبی با اعلام این مطلب گفت: ساعت 23 و 50 دقیقه چهارشنبه شب در کیلو متر 35 محور دیهوک به بیرجند یک تریلی اسکانیا پس از تصادف با یک تریلی بنز دچار آتش سوزی شد.

سرهنگ امینی با اشاره به اینکه بلافاصله دستگاه های امدادی به محل حادثه اعزام شدند، افزود: متأسفانه در این حادثه رانندگان هر دو تریلی در آتش سوختند و کمک راننده تریلی اسکانیا که به شدت مجروح شده بود به بیمارستان انتقال یافت.

وی اظهار داشت: با تلاش نیروی های امدادی، آتش سوزی در همان ساعات اولیه مهار و محور نیز برای تردد سایر وسایل نقلیه بازگشایی شد.

سرهنگ امینی تصریح کرد: کارشناسان پلیس راه علت این حادثه ناگوار را خواب آلودگی و انحراف به چپ تریلی بنز اعلام کردند.


ویدیو مرتبط :
دو سرباز در حین رژه نظامی سوختند

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

۲ زن «زنده زنده» در ساختمان داغ سوختند

 

۲ زن «زنده زنده» در ساختمان داغ سوختند

 

مرگ دلخراش دو زن جوان بر اثر آتش سوزی اسرارآمیز ، پلیس جنایی بندرعباس را با معمای تازه ای رو به رو کرد. لفن مرکز فوریت های آتش نشانی بندرعباس ۲۱:۴۵ جمعه به صدا در آمد و یک شهروند اعلام کرد خانه ای در کوی کارگر ۵ خیابان ملت به شدت شعله ور شده است.


سپس کمک رسانان ایستگاه شماره ۲ این سازمان به سرعت به ساختمان مورد نظر رفتند و در عملیاتی نفسگیر آتش را مهار کردند اما با مرگ دو زن ، خستگی بر جانشان ماند.

 

در آن بین سه مرد جوان نیز دچار ۲۰ تا ۳۰ درصد سوختگی شدند اما با تلاش «ناجیان ۱۲۵» و کمک رسانان اورژانس از مرگ گریختند.

 

به دنبال تحقیق مقدماتی بازپرس کشیک وقت دادسرای بندرعباس پیکرهای قربانیان به پزشکی قانونی فرستاده شد.

 

رازگشایی معما روی سه فرضیه خودسوزی ، جنایت یا بی احتیاطی متمرکز است.