اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

حمله چماق به دستان به کلانتری یافت آباد!


رییس کلانتری 151یافت آباد جزئیات حمله چماق به دستان به کلانتری را تشریح کرد.

خبرگزاری ایسنا: رییس کلانتری 151یافت آباد جزئیات حمله چماق به دستان به کلانتری را تشریح کرد.

سرهنگ حسین ذکایی‌خو در گغت وگویی، در تشریح جزئیات این خبر گفت: در ساعت سه بامداد،‌ بیست و سوم تیرماه امسال، دو پسر جوان در حالیکه یک نفر از آنها چماقی در دست داشت به قراول و دژبان وقت کلانتری حمله ور شدند و قصد خلع سلاح و گرفتن اسلحه کلاشینکف سرباز دژبان را داشتند که با سرو صدای ایجاد شده و با تخریب شیشه های دژبانی افسر نگهبان وقت کلانتری به همراه ماموران دیگر سریعا به کمک دژبان امده و مانع از خلع سلاح سرباز شدند.

وی با بیان اینکه شخصی که چماق در دست داشته با ضربات پی در پی اقدام به تخریب شیشه های در و سایر قسمتهای دژبانی می‌کند، گفت: این فرد به سمت مامورین حمله ور شده که در نهایت شخص مذکور به کنترل مامورین در آمده و چماق خود را به زمین انداخت و هر دو نفر دستگیر و به داخل کلانتری منتقل شدند.

ذکایی‌خو با بیان اینکه متهم ردیف اول شخصی که چماق در دست داشت خود را داریوش و متهم ردیف دوم خود را "اکبر" معرفی کرد، گفت: در بررسی اولیه مشخص شد هر دو متهم شرب خمر کرده و برای تست الکل به پزشکی قانونی معرفی شده و تست الکل انان نیز مثبت اعلام شد.

رییس کلانتری 151یافت آباد با بیان اینکه در ادامه در بازجویی‌های صورت گرفته از متهمان مشخص شد آنان برای آزادی و فراری دادن برادرشان به نام "بهروز" که ساعاتی پیش توسط ماموران به اتهام فروش مال غیر، جلب و پس از انتقال به کلانتری در بازداشت به سر می برد اقدام به درگیری با ماموران کرده بودند گفت: متهمان پس از دستگیری ضمن تشکیل پرونده به اتهام درگیری با مامورین و تخریب عمدی اموال دولتی شرب خمر و شرارت بازداشت و در اختیار مقام قضایی قرار گرفتند.


ویدیو مرتبط :
دیپلماسی چماق در برابر چماق

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

اشرار مست یافت‌آباد در دستان قانوناشرار مست یافت‌آباد در دستان قانون

دو شرور محله یافت آباد تهران حله یافت آباد تهرانکه اقدام به تخریب چندین دستگاه خودرو سواری کرده و متواری شده بودند،با اقدام اطلاعاتی ماموران کلانتری 151 یافت آباد شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش مردم سالاری، سرگرد عطاءالله سینکایی رییس کلانتری 151 یافت آباد صبح دیروز در گفتگو با پایگاه خبری پلیس از دستگیری دو شرور محله یافت آباد تهران که اقدام به تخریب چندین دستگاه خودرو سواری کرده و متواری شده بودند، خبر داد.

این مقام مسئول در پلیس پایتخت در تشریح جزییات دستگیری این متهمان گفت:ساعت 8شب 24 بهمن ماه تعدادی از ساکنان محله 17 شهریور با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تهران بزرگ تماس گرفته و خبر درگیری و تخریب چندین دستگاه خودرو در خیابان 17 شهریور منطقه شادآباد تهران را به ماموران اعلام کردند.

سرگرد سینکایی ادامه داد: با اعلام این خبر بلافاصله واحدهای عملیاتی این یگان به محل حادثه اعزام و به بررسی موضوع پرداختند در خلال تحقیقات محلی از شاهدان عینی معلوم شد که راننده و سرنیشن یک دستگاه خودرو پیکان سفید رنگ پس از درگیری و تخریب چندین خودرو اقدام به فرار نموده‌اند.

با فرار متهمان مشخصات آنان اخذ و از طریق مرکز پیام کلانتری به تمام واحد‌های گشتی مستقر در سطح حوزه استحفاظی اعلام و متعاقب آن طرح مهار به اجرا درآمد.هنوز چند دقیقه‌ای از اجرای طرح مهار نگذشته بود که متهمان در حالیکه از خودرو خود پیاده شده و در حال عربده‌کشی و بر هم زدن نظم عمومی در بوستان لاله و لادن بودند شناسایی و در اقدامی ضربتی دستگیر شدند و خودروی آنان نیز پس از توقیف به پارکینگ منتقل شد.

سینکایی افزود: متهمان که دو جوان به نام‌های «یاسر» و «کیوان»بودند بلافاصله تحت بازجویی‌های پلیسی قرار گرفتند که در جریان بازجویی‌های فنی مشخص شد هر دو متهم مست بوده و حالت طبیعی ندارند به همین منظور بلافاصله متهمان به پزشکی قانونی جهت تست الکل معرفی شدند که وجود درصد بالایی از الکل در خون متهمان به تایید رسید.

وی اظهار داشت:تاکنون 5 نفر از مالکین خودروهای خسارت دیده به کلانتری مراجعه کردند که بنا به دستور مقام قضایی شکایات شاکیان اخذ و پرونده‌ای ویژه برای آنان تشکیل و تحقیقات پلیسی در این رابطه ادامه دارد. کلانتر 151 یافت آباد در پایان با اشاره به اینکه در بررسی سوابق «یاسر» و «کیوان» مشخص شد هردوی آنان از اراذل و اوباش سطح یک غرب پایتخت می‌باشند،خاطرنشان کرد:با عنایت به هماهنگی‌های صورت گرفته با مقام قضایی ماموران این یگان به منزل «یاسر» اعزام و ضمن بازرسی از مخفیگاه وی موفق شدند یک قبضه اسلحه کمری با 5 تیر جنگی و خشاب مربوطه و 2قبضه قمه و 2عدد نقاب مشکی رنگ کشف و ضبط کنند.

گفتنی است، هردو متهم هم اکنون در اختیار ماموران پایگاه پنجم پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفتند و تحقیقات پلیسی از آنان در جهت کشف و شناسایی سایر جرایمشان کماکان ادامه دارد./مردم سالاری