سرگرمی


2 دقیقه پیش

تصاویری که شما را به فکر فرو می‌برد (34)

یک عکس، یک طرح یا یک نقاشی؛ بعضاً چنان تاثیری روی بیننده دارد که شنیدن ساعت ها نصیحت و یا دیدن ده ها فیلم نمی‌تواند داشته باشد. هنرمندانی که به ساده ترین روش ها در طول تاریخ ...
2 دقیقه پیش

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه وبسایت عصرایران: نماز تراویح مسلمانان اندونزی در نخستین شب آغاز ماه رمضان – آچهمعترضان عوارض زیست محیطی یک پروژه انتقال آب در کاتالونیا ...

کدام یک شاهزاده واقعی بودند؟


وقتی سوپر مدل 24 ساله با ازدواجش با یکی از میلیاردر های مسلمان انگشت حیرت را بر دهان خیلی ها کاشت....لباس گلدوزی شده با طلا در قامت کندرا بسیار دلپذیر بود....

روزگارنو: وقتی سوپر مدل 24 ساله با ازدواجش با یکی از میلیاردر های مسلمان انگشت حیرت را بر دهان خیلی ها کاشت....لباس گلدوزی شده با طلا در قامت کندرا بسیار دلپذیر بود....وقتی سوپر مدل 24 ساله با ازدواجش با یکی از میلیاردر های مسلمان، انگشت حیرت را بر دهان خیلی ها کاشت.

کندرا می اسپیرز مدل زیبا در مراسم ازدواجش که کاملأ با سنت مسلمانان در ژنو سوئیس برگزار شد با پوشیدن لباسی سنتی و مو های بافته در پشت سر زیبا تر از همیشه به نظر می رسید.

آقای داماد شاهزاده رحیم آقا خان 41 ساله  فرزند بزرگترین تاجر اسب است که قلعه بلیو در ژنو را برای ازدواجش در نظر گرفت و مانند یک شاهزاده واقعی مراسم ازدواجش را برگزار نمود.

لباس گلدوزی شده با طلا در قامت کندرا بسیار دلپذیر بود؛ گویی شاهدختی با شاهزاده ای پیمان ازدواج می بست.

ویدیو مرتبط :
جیمز-مسی-روبن؟کدام در جام جهانی 2104 بهترین بودند؟

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

شخصیت های کدام فیلم ها واقعی بودند؟اخبار,اخبار فرهنگی, شخصیت های خیالی

"تاثیر شخصیت‌های خیالی کم از شخصیت‌های واقعی نیست. قهرمان‌های قصه‌های ادبی یا اسطوره‌ها نقش مهم و نمادینی در زندگی مردم بازی می‌کنند..

شخصیت‌های خیالی می‌توانند بسیار محبوب شوند. اما این شخصیت‌های خیالی همیشه هم کاملا خیالی نیستند! در برخی موارد ریشه آن‌ها به افرادی برمی‌گردد که پیرامون خالق آن شخصیت خیالی زندگی کرده‌اند.

سورس اسنیپ (Severus Snape)

پیچش شخصیت ستیزه‌جویانه اسنیپ در مقابل هری پاتر واقعا ستودنی بود. این استاد تمام‌عیار مدرسه هاگوارتز اما کاملا از خیال جی. کی. رولینگ خلق نشده است. رولینگ از معلم شیمی دبیرستان خود «جان نتِل‌شیپ» الهام گرفت. جان در گزارشی گفت: «من می‌دانستم که معلمی سخت‌گیر هستم، اما فکر نمی‌کردم که تا آن اندازه بد باشم.»

 

اخبار,اخبار فرهنگی,اخبار شخصیت های خیالی می‌کنند

 

زن شگفت‌انگیز  (Wonder Woman)
ویلیام مولتُن مارستون یک روانشناس ماهر بود. او نمونه اولیه یک دستگاه دروغ‌سنج را ساخت. علاوه بر آن در سال 1941 شخصیت «زن شگفت‌انگیز» را خلق کرد تا برابری زنان را به شکلی ساده به کودکان آموزش دهد. او از یکی از اعضای خانواده خود الهام گرفته بود
 

عمو بن (Uncle Ben)
شخصیت‌های «بتی کراکِر» و «جمیما» خیالی هستند، اما بن یک کشاورز واقعی بود که شهرت زیادی هم داشت. این شخصیت‌ها در مجموعه داستان‌های مرد عنکبوتی جای داشتند. با این حال گفته می‌شود عمو بن از روی آن کشاورز الهام گرفته نشده، بلکه او یک سرخدمتکار هتل در شیکاگو بوده است.

 

اخبار,اخبار فرهنگی,اخبار شخصیت های خیالی می‌کنند

 

زورو (Zorro)

احتمالا شخصیت دوست‌داشتنی او از روی راهزن مکزیکی به نام خواکین گرفته شده است. گزارش‌های هم از زندگی او وجود دارد. برخی می‌گویند که معدنچیان خشن آمریکایی به همسر او تجاوز کردند. برخی دیگر نیز می‌گویند او به دلیل اینکه مکزیکی بود، مالیات زیادی پرداخت می‌کرد. در هر صورت، چیزی وجود داشت که «موریتا» این مجرمان خطرناک را خلق کرد و او یک افسانه ماندگار شد.
 

اخبار,اخبار فرهنگی,اخبار شخصیت های خیالی می‌کنند

 

سرآشپز بویاردی

اتوره بویاردی (Ettore Boiardi) سرآشپز اول هتل پلازا در نیویورک بود. سپس او غذای کنسروی راویولی را به راه انداخت. اما در سال 1924، او رستورانی را در کلولند افتتاح کرد و در کنار آن سس پاستا می‌فروخت. چهار سال بعد بود که او سرآشپز بویاردی (Chef Boyardee) را تاسیس کرد. او تنها حروف کلمات را تغییر داد تا اسمش درست تلفظ شود.
 

اخبار,اخبار فرهنگی,اخبار شخصیت های خیالی می‌کنند

 

دونالد دریپر (Don Draper)
دریپر برای مجموعه تلویزیونی Mad Men خلق شد. دونالد نام و ظاهر خود از «دریپر دنیلز» وام گرفته است. او مدیر خلاق شرکت تبلیغاتی «مارلبورو من» در شیکاگو بود. دنیلز اما فقط یک زن داشت. او از میرا جانکو خواستگاری و در نهایت با او ازدواج کرد.


اخبار فرهنگی - فرادید