سرگرمی


2 دقیقه پیش

تصاویری که شما را به فکر فرو می‌برد (34)

یک عکس، یک طرح یا یک نقاشی؛ بعضاً چنان تاثیری روی بیننده دارد که شنیدن ساعت ها نصیحت و یا دیدن ده ها فیلم نمی‌تواند داشته باشد. هنرمندانی که به ساده ترین روش ها در طول تاریخ ...
2 دقیقه پیش

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه وبسایت عصرایران: نماز تراویح مسلمانان اندونزی در نخستین شب آغاز ماه رمضان – آچهمعترضان عوارض زیست محیطی یک پروژه انتقال آب در کاتالونیا ...

نمایشگاه خودرو نیویورک همه را غافلگیر کرد!


 
 


نمایشگاه بین المللی خودرو نیویورک 2012


ویدیو مرتبط :
نمایشگاه 2015 خودرو در نیویورک

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

نگاهی گذرا به نمایشگاه خودرو نیویورک 2015در نمایشگاه خودرو نیویورک خودروسازان به ویژه شرکت های آمریکایی توجه ویژه ای به عرضه مدل های لوکس داشته و طی رویداد امسال نیز شاهد معرفی خودروهایی مانند کادیلاک CT6 و مدل مفهومی لینکلن کانتیننتال بودیم.

در نمایشگاه خودرو نیویورک خودروسازان به ویژه شرکت های آمریکایی توجه ویژه ای به عرضه مدل های لوکس داشته و طی رویداد امسال نیز شاهد معرفی خودروهایی مانند کادیلاک CT6 و مدل مفهومی لینکلن کانتیننتال بودیم. نمایشگاه خودرو نیویورک یکی از مهم‌ترین و معتبرترین رویدادهای صنعت خودروسازی جهان محسوب می شود که طی 115 سال گذشته عرصه ای برای خودروسازان مطرح جهان به منظور نمایش جدیدترین دستاوردهایشان بوده است.


سطح بالای انرژی و هیجانی که در نمایشگاه خودرو نیویورک 2015 شاهد آن بوده ایم، به ویژه در مدت زمان اندکی که از زمان برگزاری نمایشگاه خودرو باشکوه ژنو می گذرد، کارشناسان را شگفت زده کرد. در نمایشگاه خودرو نیویورک خودروسازان به ویژه شرکت های آمریکایی توجه ویژه ای به عرضه مدل های لوکس داشته و طی رویداد امسال نیز شاهد معرفی خودروهایی مانند کادیلاک CT6 و مدل مفهومی لینکلن کانتیننتال بودیم. در مجموع تعداد 60 مدل جدید در این نمایشگاه معرفی شدند. در ادامه نگاه کوتاهی به برخی از خودروهای حاضر در نمایشگاه خودرو نیویورک 2015 خواهیم داشت.

 

نیسان ماکسیما 2016

 

اخبار,اخبار گوناگون,نمایشگاه خودرو نیویورک

 

مدل جدید سدان چهار در ماکسیما با بدنه عضلانی خود به نوعی توسط نیسان احیا شده است. پیشرانه 3.5 لیتری شش سیلندر خورجینی این خودرو توانایی تولید 300 اسب بخار نیرو و 261 پوند فوت گشتاور را دارد.


کادیلاک CT6

 

اخبار,اخبار گوناگون,نمایشگاه خودرو نیویورک

 
پرچمدار جدید سدان های کادیلاک رقابت با ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس بنز S کلاس را هدف قرار داده است. این خودرو روی پلتفرمی جدید که امگا نام دارد قرار گرفته و در مدل پایه به پیشرانه 2 لیتری توربوشارژردار چهار سیلندر با توانایی تولید 265 اسب بخار نیرو مجهز شده است. امکان سفارش پیشرانه های 3.6 لیتری شش سیلندر خورجینی 335 اسب بخاری و مدل جدید دو توربوشارژر 3 لیتری شش سیلندر خورجینی 400 اسب بخاری نیز وجود دارد.


لینکلن کانتیننتال کانسپت

 

اخبار,اخبار گوناگون,نمایشگاه خودرو نیویورک

 

لینکلن که بخش خودروهای لوکس شرکت فورد محسوب می شود با معرفی مدل مفهومی کانتیننتال توجهات بسیاری را به سوی خود جلب کرد. این خودرو تغییری رادیکال در زبان طراحی لینکلن را نشان می دهد اما احتمالا برای مدل معرفی تولید انبوه تغییراتی را در خود شاهد خواهد بود زیرا شرکت انگلیسی بنتلی طراحی آن را مشابه با مدل فلایینگ اسپر خود عنوان کرده است.


لکسس RX 2016

 

اخبار,اخبار گوناگون,نمایشگاه خودرو نیویورک

 
امروزه، بیشترخودروسازان لوکس برای ساخت کراس اوورهای جدید برنامه ریزی می کنند اما 17 سال پیش این بخش وجود خارجی نداشت تا این که لکسس RX معرفی شد. با توجه به روند رو به رشد رقبا، لکسس طراحی ظاهری تهاجمی‌تر برای مدل 2016 خودرو RX تدارک دیده است. لکسس RX 350 به پیشرانه 3.5 لیتری شش سیلندر که توانایی تولید 270 اسب بخار نیرو و 248 پوندفوت گشتاور را دارد، مجهز شده است. لکسس RX 450h به پیشرانه 3.5 بنزینی و موتور الکتریکی مجهز می شود که در مجموع نیروی خروجی 295 اسب بخار را ارائه می کنند.


هوندا سیویک کانسپت

 

اخبار,اخبار گوناگون,نمایشگاه خودرو نیویورک

 

هوندا در نمایشگاه خودرو نیویورک 2015 از دهمین نسل سیویک کانسپت رونمایی کرد. این خودرو طراحی جدید و اسپرت خانواده سیویک را به نمایش می گذارد. نسل جدید هوندا سیویک به پیشرانه جدید 1.5 لیتری VTEC توربو مجهز خواهد شد و جعبه دنده شش سرعته غیر اتوماتیک به همراه جعبه دنده CVT در دسترس خواهند بود.


اینفینیتی QX50 2016

 

اخبار,اخبار گوناگون,نمایشگاه خودرو نیویورک

 
اینفینتی طی نمایشگاه خودرو نیویورک 2015 از مدل ارتقا یافته کراس اوور QX50 رونمایی کرد. افزون بر طراحی ظاهری جدید، طراحی و فضای داخلی این خودرو به لطف فاصله بیشتر بین محورها بهبود یافته است. پیشرانه 3.7 لیتری شش سیلندر خورجینی این خودرو توانایی تولید 325 اسب بخار نیرو و 267 پوندفوت گشتاور را دارد.


پورشه باکستر اسپایدر 2016

 

اخبار,اخبار گوناگون,نمایشگاه خودرو نیویورک

 

مدل جدید پورشه باکستر اسپایدر به پیشرانه 3.8 لیتری شش سیلندر تخت مجهز شده که توانایی تولید 375 اسب بخار نیرو را دارد و از این رو قدرتمندترین باکستر معرفی شده تا امروز محسوب می شود. یک جعبه دنده شش سرعته غیراتوماتیک نیروی پیشرانه را به چرخ ها منتقل می کند و باکستر اسپایدر قادر است طی 4.3 ثانیه سرعت خود را از صفر به 96 کیلومتر در ساعت رسانده و در نهایت به بیشینه سرعت 289 کیلومتر در ساعت دست یابد.


مرسدس AMG G65 2016

 

اخبار,اخبار گوناگون,نمایشگاه خودرو نیویورک

 
بخش تازه شکل گرفته مرسدس-ای‌ام‌جی با مدل G65 2016 روانه نیویورک شده بود. این خودرو لوکس خارج جاده ای به پیشرانه دو توربوشارژر 6 لیتری 12 سیلندر خورجینی مجهز شده که توانایی تولید 621 اسب بخار نیرو و 738 پوندفوت گشتاور را دارد. در کنار جعبه دنده هفت سرعته اتوماتیک، این خودرو تنها طی 5.3 ثانیه سرعت خود را از صفر به 96 کیلومتر در ساعت رسانده و بیشینه سرعت آن نیز به صورت الکترونیکی به 230 کیلومتر در ساعت محدود شده است.


جگوار XF 2017

 

اخبار,اخبار گوناگون,نمایشگاه خودرو نیویورک

 
جگوار در نمایشگاه خودرو نیویورک 2015 از نسل دوم مدل XF رونمایی کرد. نسخه 2017 این سدان اسپرت به رغم تمامی تغییرات صورت گرفته همچنان به راحتی در قالب مدل XF قابل شناسایی است. جگوار XF جدید به پیشرانه 3 لیتری شش سیلندر خورجینی مجهز شده که در مدل پایه توانایی تولید 340 ایب بخار نیرو و 332 پوندفوت گشتاور را دارد. این خودرو در رقابت با ب‌ام‌و سری 5 و مرسدس بنز E کلاس قرار خواهد داشت.


مک لارن 570S کوپه 2016

 

اخبار,اخبار گوناگون,نمایشگاه خودرو نیویورک

 
مک لارن در نمایشگاه خودرو نیویورک از عضو جدید خانواده خودروهای اسپرت خود یعنی مدل 570S کوپه رونمایی کرد. این خودرو به پیشرانه دو توربوشارژر 3.8 لیتری هشت سیلندر خورجینی مجهز شده که توانایی تولید 562 اسب بخار نیرو و 442 پوندفوت گشتاور را دارد. بر همین اساس، مک لارن 570S کوپه طی 3.2 ثانیه سرعت خود را از صفر به صد کیلومتر در ساعت می رساند و در نهایت بیشینه سرعت 328 کیلومتر در ساعت را کسب می کند.

اخبار گوناگون - عصر ایران