سرگرمی


2 دقیقه پیش

تصاویری که شما را به فکر فرو می‌برد (34)

یک عکس، یک طرح یا یک نقاشی؛ بعضاً چنان تاثیری روی بیننده دارد که شنیدن ساعت ها نصیحت و یا دیدن ده ها فیلم نمی‌تواند داشته باشد. هنرمندانی که به ساده ترین روش ها در طول تاریخ ...
2 دقیقه پیش

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه وبسایت عصرایران: نماز تراویح مسلمانان اندونزی در نخستین شب آغاز ماه رمضان – آچهمعترضان عوارض زیست محیطی یک پروژه انتقال آب در کاتالونیا ...

مرگ دردناک خواهران 20 کیلویی +عکس


کلارا و اراشل‌ و المیرا‌ 42 ساله دو قلوهای‌ مشهور استرالیایی که نامشان در کتاب رکوردهای‌ گینس‌ به عنوان لاغرترین‌ خواهران جهان ثبت شده بود در سانحه آتش‌سوزی جان باختند.

باشگاه خبرنگاران: کلارا و اراشل‌ و المیرا‌ 42 ساله دو قلوهای‌ مشهور استرالیایی که نامشان در کتاب رکوردهای‌ گینس‌ به عنوان لاغرترین‌ خواهران جهان ثبت شده بود در سانحه آتش‌سوزی جان باختند.

این دوقلوی 42 ساله که از بی‌اشتهایی مفرط رنج می‌بردند هیچ دوستی نداشتند و به دویدن در مسافت های طولانی با پای برهنه اعتیاد داشتند و همین امر باعث لاغری مفرط آنان شده بود وزن هر کدام از آنها حدود 20 کیلوگرم بود و با این حال از خوردن غذا خودداری می کردند و وعده های غذایشان را برش‌هایی از میوه های فصل تشکیل می داده یکی از این دوقلوها در میان شعله های آتش جان باخته است و دیگری در حالی که به بیمارستان انتقال داده می شد در اثر شدت سوختگی در گذشت است آنها در استرالیا به اسکلت زنده شهرت داشتند این دوقلوها‌ به مسائل فیزیکی و ماوراء‌الطبیعه علاقمند بودند و مطالعاتی در این زمینه داشتند آنها از دوران نوجوانی به بی‌اشتهایی مفرط دچار شدند و تا این‌های سن به حرفه‌ای مشغول نبوده‌اند.

مرگ دردناک خواهران 20 کیلویی +عکس

مرگ دردناک خواهران 20 کیلویی +عکس


ویدیو مرتبط :
توصیه دردناک یکی از محبین اهل بیت به خواهران زائر ایران

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

مرگ دردناک در چرخ مرگ در لاس وگاس +عکسعکس مرگ دردناک در چرخ مرگ در لاس وگاس

مرگ دردناک در چرخ مرگ در لاس وگاس +عکس

هنگام بند بازی بر روی وسیله بازی و اجرای نمایش به نام " چرخ مرگ" طناب ایمنی پاره و بند باز حرفه ای در سن 31 سالگی بر اثر سقوط از روی " چرخ مرگ" کشته شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از اسو شیتد پرس: سارا جوئیلت 31 ساله بند باز حرفه ای این سیرک در لاس وگاس بر اثر سقوط از بالای چرخ و از ناحیه سر بر اثر شکستگی جمجمه جان به جان تسلیم کرد. 
 
مسئولین این سیرک سه روز پیش نامه ای مبنی بر استاندارد نبودن تجهیزات سیرک منجر به مرگ سارا بند باز حرفه ای و محبوب بسیاری است.

/ باشگاه خبرنگاران