سرگرمی


2 دقیقه پیش

تصاویری که شما را به فکر فرو می‌برد (34)

یک عکس، یک طرح یا یک نقاشی؛ بعضاً چنان تاثیری روی بیننده دارد که شنیدن ساعت ها نصیحت و یا دیدن ده ها فیلم نمی‌تواند داشته باشد. هنرمندانی که به ساده ترین روش ها در طول تاریخ ...
2 دقیقه پیش

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه وبسایت عصرایران: نماز تراویح مسلمانان اندونزی در نخستین شب آغاز ماه رمضان – آچهمعترضان عوارض زیست محیطی یک پروژه انتقال آب در کاتالونیا ...

مردی که خودش را پلنگ کرد! +عکس


بازار خالکوبی در آمریکا و اروپا این روز ها داغ داغ است از انواع خالکوبی ها روی بدن هنرمندان گرفته تا ....

روزگارنو: یک مرد آمریکایی برای این که به یک شخصیت کارتونی با ماهیت پلنگ نزدیک شود تن به انجام 1000 لکه خالکوبی به شکل خال پلنگ  ها بر روی بدنش داده است.

با این حال لاری هنوز هم از نوع و تعداد این خالکوبی ها رضایت ندارد و می گوید برای این که تبدیل به یک نیمه حیوان ،نیمه انسان شوم نیاز به خالکوبی های بیشتری دارم.

با وجود این که اثرات این گونه خالکوبی ها تا آخر عمر روی بدن لاری باقی خواهد ماند امید است وی از این تصمیم عجیب و غریب خودش پشیمان نشود.ویدیو مرتبط :
مردی که آپاندیس خودش را خودش در آورد

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

مردی كه در خواب راه می رفت به خودش شلیك كرد 

 

مردی كه در خواب راه می رفت به خودش شلیك كرد

 

پلیس ایالت نیویورك در گزارشی اعلام كرد كه یك خواب گرد با شلیك اسلحه به خودش، پایش رامجروح كرد.

 

در بیانیه پلیس ایالت «نیویورك» آمریكا آمده است كه شب گذشته یك مرد ۶۳ ساله به نام «سنفورد روتمن» با فوریتهای پلیس ایالتی تماس گرفته و یادآور شد كه شخصی در خوب به پای او شلیك و او را به شدت مجروح كرده است.

 

ماموران گشت پلیس بلافاصله به محل مورد نظر اعزام شده و در تحقیقات خود خاطر نشان كردند كه این مرد ۶۳ ساله حین راه رفتن در خواب با اسلحه ای كه در نزدیكی تختخوابش قرار داشته به خود شلیك كرده است.

 

پلیس در این گزارش به این موضوع اشاره كرد كه این مرد به دلیل مصرف دارو ناشی از كهولت سن به خواب گردی دچار شده و با اسلحه ۹ میلیمتری به پای خود شلیك كرده است.

 

همچنین فرضیه سو مصرف مشروبات الكلی و موتورسیكلت در شلیك به خود رد شد.

 

این مرد پس از اعزام به بیمارستان ایالتی تحت مداوا قرار گرفت و تا روز آینده مرخص می شود.

منبع:خبرگزاری ایسنا