سرگرمی


2 دقیقه پیش

تصاویری که شما را به فکر فرو می‌برد (34)

یک عکس، یک طرح یا یک نقاشی؛ بعضاً چنان تاثیری روی بیننده دارد که شنیدن ساعت ها نصیحت و یا دیدن ده ها فیلم نمی‌تواند داشته باشد. هنرمندانی که به ساده ترین روش ها در طول تاریخ ...
2 دقیقه پیش

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه وبسایت عصرایران: نماز تراویح مسلمانان اندونزی در نخستین شب آغاز ماه رمضان – آچهمعترضان عوارض زیست محیطی یک پروژه انتقال آب در کاتالونیا ...

فال روزانه - سه شنبه 26 مرداد 1389 

ماه تولد فال روزانه - سه شنبه 26 مرداد 1389
بز

فال روز متولدین فروردین:  شما احساس می‌كنید كه آرزوهای خیلی جاه‌طلبانه جزو بهترین اهداف شما به حساب می‌آیند. لازم نیست كه توقعات خود را پایین بیاورید؛ آنچه كه اهمیت دارد این است كه باید خلاقیت خود را بیشتر كرده و كارهایی را انجام دهید كه از نظر روانی احساس خوبی در شما ایجاد كنند. چیزهایی كه برایتان مهم هستند فرار نمی‌كنند؛ آنها همین جا هستند تا شما با انرژی و قدرت جدیدی كه كسب می كنید دوباره بهشان رسیدگی كنید.

گاو

فال روز متولدین اردیبهشت: امروز در خانه شما و همچینن در خانه مربوط به مسائل شغلی‌تان كسوف رخ می‌دهد، بنابراین به شما پیشنهاد می‌شود كه خودتان را برای یك حركت خیلی حرفه‌ای آماده كنید و یا نقش خود در جامعه را اصلاح كنید. اما هر كدام از این كارها راكه انجام بدهید، تأثیرات غیر قابل پیش بینی در فعالیت‌های افراد خانواده‌تان خواهد گذاشت، چرا كه این دو موضوع به هم مرتبط هستند. بنابراین به تنهایی تصمیم‌گیری نكنید؛ كسانی را كه تصمیم‌گیری‌های شما بر زندگی آنها تأثیر می‌گذارد را هم در تصمیم‌گیری‌هایتان شركت دهید.

اردیبهشت
دوقلوها

فال روز متولدین خرداد: امروز شما چیز جدیدی یاد می‌گیرید كه برایتان سود و منفعت معنوی و سیاسی خواهد داشت، اما مدتی طول خواهد كشید كه شما قلباً این موضوع را بپذیرید. مطالعات اخیر شما تا حدودی ذهنتان را باز كرده و بهتان كمك می‌كند كه به زندگی با دید متفاوتی نگاه كنید؛ بنابراین شما ایده‌های جدید را جذب می‌كنید. خوشبختانه علایق جدید شما خواسته‌هایتان را بهتان یادآوری كرده، شما را آگاه می‌كند و به زندگی‌تان نیز معنا می‌دهد.

خرداد
خرچنگ

فال روز متولدین تیر: امروز نشانه شما نسبت به ماه بیشتر از نشانه‌های دیگر حساس‌ شده است، بنابراین در هشتمین خانه شما- یعنی خانه دگرگونی و تغییر شكل كسوف رخ داده و ناراحتی روحی عمیق شما  بیرون كشیده می‌شود. این اتفاق بر روی احساس بدی كه نسبت به خود دارید عمیقاً تأثیر خواهد گذاشت و این تغییر حال حتی بر شرایط مالی‌تان هم اثر خواهد گذاشت. در نهایت اگر شما بخواهید از اسرار سر در بیاورید، این تغییر شكل و دگرگونی برای شما مفید واقع خواهد شد.

تیر
شیر

فال روز متولدین مرداد: امروز ماه به طور كامل بر هفتمین خانه شما- یعنی خانه دوستان و همكاران- سایه می‌افكند و این اتفاق كاملاً مورد مخالفت خورشید ماه اسد قرار می‌گیرد. بنابراین در الگوهای ثابت مربوط به دوست‌یابی شما تغییر و دگرگونی حاصل می‌شود. خوشبختانه هر اتفاقی كه باعث تغییر دادن فعالیت‌های مربوط به روابط كاریتان شود، باعث بیشتر شدن درآمدتان هم می‌شود و بنابراین احساس بهتری نسبت به شغلتان پیدا خواهد كرد.

مرداد

فال روز متولدین شهریور: امروز ممكن است اثرات كسوف به سرعت بر روی شما ظاهر نشود، برای اینكه اثرات قوی و زیركانه آن ممكن است فقط در ضمیر ناخودآگاه حس شود. شما امروز خیلی به اهداف خود اطمینان ندارید، برای اینكه دیگران هم الزاماً روشن و واضح به شما نمی‌گویند كه چه خواسته‌هایی دارند. بگذارید این چرخه‌های بی‌پایان ذهنی از زندگی‌تان خارج شوند و فقط از زندگی لذت ببرید. هم اكنون تأثیری كه استراحت كردن بر شما می‌گذارد، خیلی بیشتر از انجام دادن یك كار بخصوص است.

شهریور

ترازو

فال روز متولدین مهر: امروز روز عشق ورزیدن است و كسوفی كه رخ داده است برایتان چندین اتفاق شگفت‌انگیز همراه خواهد داشت. باوجود اینكه شما دیگران را به طور واقع بینانه‌ای ارزیابی نمی‌كنید، ولی می‌توانید بهترین خصوصیات هر فرد را ببینید. فقط فراموش نكنید كه در پس ظاهر جذاب هر آدم، چیزهای پیچیده دیگری نیز نهفته است، و گاهی وقت‌ها هم شاید این حقیقت زیاد زیبا نباشد.

مهر
عقرب

فال روز متولدین آبان: در حالیكه شما از فكر كردن به خاطرات گذشته دست كشیده‌اید، باز هم احساس بیهودگی می‌كنید. ولی اگر بخواهید به خود تكانی بدهید، یادآوری فكر و خیالات قدیمی پالایش كننده خواهد بود. كسوف كردن ماه در برج دلو آینده‌نگر به شما این توانایی را می‌دهد كه به سرعت آسیب‌های احساسی قدیمی خود و همچنین دید منفی باقیمانده در وجودتان را بهبود ببخشید. خوشبختانه یك تجربه شگفت‌انگیز در زمان حال می‌تواند به جدا شدن شما از گذشته‌تان كمك كند، بنابراین شما می‌توانید از عشق و محبتی كه دور و برتان هست لذت ببرید.

آبان

کماندار

فال روز متولدین آذر: با ایجاد شدن كسوف ماه در سومین خانه شما - یعنی خانه ارتباطات - نسبت به همیشه سرتان شلوغ‌تر شده است. حتی اگر دیگران خواستند با شما در مورد ایده‌ها و تفكراتشان صحبت كنند، شما باید به نیازهای خودتان هم توجه كنید. وقت بیشتری را به فعالیت‌های لذت بخش، مثل كار كردن در باغ و یا باغچه خانه‌تان و یا تغییر دكوراسیون یكی از اتاق‌های خانه‌تان، اختصاص بدهید تا زندگی‌تان را زیباتر كنید.

آذر
بز

فال روز متولدین دی: اگر شما زیاد به جزئیات توجه نكنید، اعتماد بیش از اندازه‌تان به دیگران می‌تواند شما را به اشتباه بیندازد. اگرچه شما احساس می‌كنید كه فرد پولداری هستید، ولی چون ماه در دومین خانه شما كه با مسائل مالی ارتباط دارد كسوف كرده است، عاقلانه است كه در برابر وسوسه پول خرج كردن مقاومت كنید. همچنین نزدیكی و مجاورت با نپتون پوشیده در مه افكار شما را مغشوش می‌كند و شما را وسوسه می‌كند تصمیم اشتباهی گرفته و چیزی را بخرید كه واقعاً بدان نیاز ندارید. چند روزی صبر كنید و بعد دوباره اختیارات خود را ارزش‌گذاری كنید.

دی
آبگیر

فال روز متولدین بهمن: امروز كسوف كامل ماه در نشانه‌تان باعث شده احساسات شما به اوج خود برسد. از یك طرف شما می‌دانید چه می‌خواهید و اعتقاد دارید كه كاملاً هم استحقاقش را خواهید داشت. از طرف دیگر نظرات یك نفر دیگر در مورد زندگی شما می‌تواند زندگی‌تان را آشفته و پریشان كند. حواستان باشد كه بر مشكلات ناراحت كننده سرپوش نگذارید تا روابط‌تان تیره و تار نشود. برملا كردن و بر زبان آوردن همه چیز، استراتژی معقولی برای برطرف كردن استرس‌های پنهانی است.

بهمن

دو ماهی که خلاف جهت هم شنامیکنند

فال روز متولدین اسفند: شاید شما هنوز برای اینكه دیگران احساسات شما را بفهمند آمادگی نداشته باشید. اما فراموش نكنید امتناع كردن نمی‌تواند برنامه طولانی مدت ماندگاری برای ثبات بخشیدن به روابط‌تان باشد. اگر شما برای اینكه می‌خواهید اول تصمیم خود را بگیرید، بحث‌های مهم را به تعویق انداخته‌اید، باید اول این دیوارها را خراب كنید و بعد تصمیم‌گیری كنید. باوجود این شما فقط پشت گوش می‌اندازید و امروز و فردا می‌كنید؛ ولی برای تبادل نظر كردن امروز بهتر از فردا است.

اسفند


ویدیو مرتبط :
90 درجه (دو شنبه 27 مرداد)

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

فال روزانه - شنبه 16 مرداد 1389 

ماه تولد

فال روزانه - شنبه 16  مرداد 1389

بز

فال روز متولدین فروردین: شما قدرت خود باوری و اعتماد به نفس تان در این روزهای اخیر بسیار کم شده است، شاید به دلیل صحبت‌های دوستان‌تان باشد یا شاید هم به دلیل اتفاقات ناگواری باشد که برایتان پیش ﺁمده است و باعث شده است که شما اعتماد به نفس‌تان را از دست بدهید. شما به تازگی دوست دارید به قلب‌تان گوش دهید تا این که با عقل‌تان رفتار کنید زیرا عقل‌تان گاهی پیشنهادهایی را به شما می‌دهد که تمایلی به انجام ﺁنها ندارید. مسیر خود را در یک خط ادامه ندهید، سعی کنید تغییر و تحولی در زندگی‌تان به وجود ﺁورید، زیرا زندگی‌تان دچار یکنواختی شده است.

گاو

فال روز متولدین اردیبهشت: شما در این روزها احساس می‌کنید فاصله‌ای بین شما و کسی که او را دوست دارید افتاده است به همین دلیل بسیار ناراحت هستید اما ناراحت و نگران نباشید زیرا دلیل این فاصله‌ای که بین شما دو نفر رخ داده است به زودی مشخص خواهد شد، بهتر است در این روزها تصمیمات مهم و خطیر را نگیرید، زیرا شما دارای قدرت فکری مناسبی نیستید و ممکن است به خاطر راهی که انتخاب می‌کنید به بیراهه بروید. راه زندگی شما کمی باریک شده است و باید خیلی با احتیاط از پرتگاه‌ها و درهای زندگی عبور کنید.

ارديبهشت
دوقلوها

فال روز متولدین خرداد: شما بسیار از این که از دیگران نقد کنید و ﺁنها را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید خوشحال می‌شوید، اما لازم است بدانید این کار باعث می‌شود تا شما وجهه مثبت خود را از دست دهید. با دیدی مثبت به همه چیز نگاه می‌کنید و در دنیایی که خودتان برای خودتان ساخته‌اید به سر می‌برید بهتر است از این دنیا خارج شده و افرادی را که در اطراف شما هستند یا وقایعی را که رخ می‌دهید مشاهده کنید.

خرداد
خرچنگ

فال روز متولدین تیر: وقایع منفی که در گذشته برایتان رخ داده است، اثر منفی بر روی شما گذاشته است و شما بعد از این همه مدت نتوانسته‌اید این اتفاقات را فراموش کنید. شما در کشاکش زندگی واقع شده بودید اما بهتر است راه خود را در این تنازع و جدل پیدا کنید، زیرا اگر راه‌تان را پیدا نکنید دچار نا امیدی می‌شوید. به صحبت‌هایی که می‌شنوید و یا خواسته‌هایی که دیگران از شما دارند سریع جواب مثبت ندهید.

تير
شير

فال روز متولدین مرداد: شما باید کارها و فعالیت‌های تازه‌ای را ﺁغاز کنید، فرصت‌ها و اتفاقات تازه‌ای برایتان پیش می‌ﺁید که چشم شما را بیشتر به روی دنیا باز می‌کند. مراقب باشید زیرا نرمش بیش از حد در کارهایتان به ضرر شما می‌شود. هر پیش ﺁمد یا اتفاقی برایتان رخ می‌دهد نباید راه شما را عوض کند، در زندگی‌تان پیگیر باشید. اینقدر به مسائل با دیدی منفی ننگرید، زیرا باعث می‌شود که به سلامتی شما ﺁسیب برسد. واقع بین باشید تا موفق شوید.

مرداد

فال روز متولدین شهریور: شما زمان خود را به بطالت می‌گذرانید، بهتر است کارهایی انجام دهید که برای شما مفید باشد نه این که از توانایی‌هایتان استفاده نکنید و همه استعدادهای شما کشف نشده باقی بماند. قضاوت‌های نادرستی را در رابطه با افراد انجام می‌دهید، مهم‌تر از ﺁن همه این کارها را در زندگی‌تان اجرا می‌کنید به همین دلیل باعث شده است که زندگی شما در گذشته گره‌های بسیاری داشته باشد. بهتر است تا قدرت و توان کار کردن را دارید از همین امروز شروع به کار کردن کنید تا ذخیره و اندوخته‌ای برای ﺁینده خود داشته باشید.

شهريور

ترازو

فال روز متولدین مهر: شما در این روزها بیش از حد به یک تعطیلات یا استراحت کوتاه احتیاج دارید. زیرا بیش از حد برای ﺁینده خود تلاش کرده‌اید و به همین دلیل اکنون خسته شده‌اید و دیگر توانی برای ادامه راه ندارید. شما به تصورات خود بیش از حد پر و بال می‌دهید، رویا برای شما لازم است اما در نه در این حد که باعث سقوط شما شود. اکنون زمان ﺁن فرا رسیده است که شما یک پرش برای ﺁینده داشته باشید.

مهر
عقرب

فال روز متولدین ﺁبان: شما به راحتی نمی‌توانید هیجانات و صحبت‌های خود را کنترل کنید، شاید به نظرتان این صحبت‌ها کوچک باشد و ناچیز به نظر برسد اما باید به صحبت‌های خود دقت کنید زیرا ممکن است از همین صحبت‌هایتان بر علیه شما استفاده شود. شما زیادی بی‌احتیاط هستید و در کارهایتان با بی دقتی کامل عمل می‌کنید اما باید مواظب باشید.

آبان

کماندار

فال روز متولدین ﺁذر: شما در بهترین موقعیت قرار دارید، بهتر است از این فرصت خود استفاده کنید، و تا جایی که می‌توانید از زمین اوج بگیرید. شما بیش از حد مثبت بین هستید نباید در زندگی تا این حد مثبت بین باشید زیرا حوادث و اتفاقات ناگوار زیادی برایتان رخ می‌دهد، چون شما همه چیز را با دیدی خوب می‌نگرید. به مسائلی که اهمیتی ندارند زیادی فکر می‌کنید بهتر است تا این حد فکر و خیال نداشته باشید. اجازه دهید اطرافیان‌تان نیز در کارهایتان به شما کمک کنند زیرا زندگی‌تان ساده‌تر خواهد شد.

آذر
بز

فال روز متولدین دی: با اتفاقاتی که برایتان پیش می‌ﺁید زیادی جدی و سخت بر خورد می‌کنید زیرا خیلی از این اتفاقات ساده و معمولی هستند، نیازمند این همه تحقیق را ندارند، با این کارهای اضافی فقط خودتان را خسته می‌کنید. اجازه دهید به شما خوش بگذرد و به وقایعی که پیش می‌ﺁید لبخند بزنید. شما ریسک‌های بزرگی را در زندگی‌تان انجام می‌دهید.

دي
آبگير

فال روز متولدین بهمن: احساس می‌کنید با زندگی که در حال حاضر دارید کمی بیگانه شده‌اید و نمی‌دانید چه نقشی را در زندگی حاضر دارید. به همین دلیل دچار سردرگمی شده‌اید، توصیه می‌شود اول و در ابتدا خود را پیدا کنید و بعد قدم در کارهای مختلف بگذارید. اتفاقات تازه‌ای در زندگی شما رخ می‌دهد، که باعث می‌شود دید تازه‌ای پیدا کنید و انرژی فوق العاده زیادی را از این اتفاق به دست بیاورید.

بهمن

دو ماهي که خلاف جهت هم شناميکنند

فال روز متولدین اسفند: شما با دیدی کلی به زندگی می‌نگرید به همین دلیل بسیاری از پیشامدهایی که رخ می‌دهد را نمی‌بینید یا این که با بی تفاوتی از کنار ﺁنها رد می‌شوید. شما درک صحیحی از مسائل زندگی دارید و اکثر اوقات حدس‌هایی که در رابطه با جریانات زندگی می‌زنید درست هستند. مدام منتظر شنیدن خبرهای ناگوار نباشید. ذهن خود را عادت دهید که با تصمیم گیری‌های منطقی پیش برود.

اسفند