سرگرمی


2 دقیقه پیش

تصاویری که شما را به فکر فرو می‌برد (34)

یک عکس، یک طرح یا یک نقاشی؛ بعضاً چنان تاثیری روی بیننده دارد که شنیدن ساعت ها نصیحت و یا دیدن ده ها فیلم نمی‌تواند داشته باشد. هنرمندانی که به ساده ترین روش ها در طول تاریخ ...
2 دقیقه پیش

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه وبسایت عصرایران: نماز تراویح مسلمانان اندونزی در نخستین شب آغاز ماه رمضان – آچهمعترضان عوارض زیست محیطی یک پروژه انتقال آب در کاتالونیا ...

عکس های پاریس جکسون فرزند مایکل جکسون 

 

عکس پاریس جکسون فرزند مایکل جکسون


مایکل جکسون که در ماه ژوئن سال ۲۰۰۹ از دنیا رفت،سه فرزند به نام های پریس، پاریس و بلنکت از خود به یادگار گذاشت.

 

پاریس و پرنس مایکل دلشان می خواهد دنباله رو راه پدرمشهورشان باشند و هردوی آنها در کلاسهای خوانندگی و بازیگری هالیوود شرکت می کنند.

پاریس جکسون ،دختر مایکل جکسون، که این روزها خبرساز شده و قرار است در یک فیلم به ایفای نقش بپردازد.

پاریس جکسون بزرگ شده و آماده رفتن به هالیوود است. پاریس جکسون ، تنها دختر مایکل جکسون اولین فیلم خود را بازی کرد . این فیلم “پل لندن و سه کلید” نام دارد .

بعد از اینکه این خبر توسط خبر گزاری انگلیسی “سان” منتشر شد، وب سایت رسمی این فیلم با انتشار عکس های حرفه ای از پاریس جکسون، حضور فرزند بزرگ این ستاره پاپ در فیلم تخیلی ” پل لندن و سه کلید ” را تایید کرد .

 

 

عکس پاریس جکسون فرزند مایکل جکسون

 

فرزندان مایکل جکسون

 

 

عکس پاریس جکسون فرزند مایکل جکسون

 

پاریس جکسون دختر مایکل جکسون

 

عکس پاریس جکسون فرزند مایکل جکسون

 

پاریس جکسون دختر مایکل جکسون

 

عکس پاریس جکسون فرزند مایکل جکسون

 

پاریس جکسون دختر مایکل جکسون

 

عکس پاریس جکسون فرزند مایکل جکسون


ویدیو مرتبط :
واکنش جالب هوادار مایکل جکسون بعد از مرگ مایکل جکسون

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

مایکل جکسون نجات می یافت اگر ... 

مایکل جکسون نجات می یافت اگر ...

 

برادر «مایکل جکسون» گفت این خواننده جنجالی آمریکا نجات می یافت اگر دین مبین اسلام را سرلوحه زندگی اش قرار می داد.

 

«جرمین جکسون» که به مناسبت نخستین سالگرد مرگ برادرش سخن می گفت تصریح کرد ، اسلام به انسان نیرو می دهد و می دانی کیستی ، چرا زنده ای و چگونه باید زندگی کنی.

 

وی که مسلمان شده است ادامه داد : تمامی محافظان «مایکل» مسلمان بودند چون برادرم به اسلام اعتماد داشت.«مایکل» می دانست این افراد به خاطر مذهب پاکشان به او خیانت نمی کردند.

 

«جرمین» در گفت و گو با بی بی سی ، خاطرنشان ساخت : من بر این باورم اگر «مایکل» مسلمان بود می توانست همچنان زنده باشد و سالم زندگی کند.

 

درست یک سال پیش «مایکل جکسون» در «لس آنجلس» جان سپرد و این خبر ، آمریکا را تکان داد اما هنوز راز مرگش سر به مهر است.در بین ۳۰۰ پرونده ای که «اف.بی.آی» از مرگ و زندگی خواننده جنجالی منتشر کرده ، علاوه بر ماجرای پر سر و صدای اتهام کودک آزاری ، یک نامه تهدید آمیز نیز به چشم می خورد.

 

نویسنده این نامه «مایکل جکسون» را در سال ۱۹۹۲ تهدید به مرگ کرده بود.او با ردیابی پستش بازداشت و به دو سال زندان محکوم شد.

 

پرونده دیگر ، مربوط به پزشکی قانونی «لس آنجلس» است که از شواهدی مبنی بر احتمال کشته شدن «جکسون» حکایت دارد.

 

مسمومیت با «پروپوفول» که یک داروی بیهوشی است و مصرف مجموعه ای از داروهای «میدازولام» ، «دیازپام» ، «لیدوکائین» ، «لورازپام» و «افدرین» که در خون او دیده شده بود علت اصلی جان باختنش عنوان شده است.

 

«اف.بی.آی» از «کانراد مورای» که پزشک خصوصی «مایکل جکسون» بود بازجویی کرد اما از وی به عنوان متهم ، نام نبرد.

 

پلیس «لس آنجلس» تصریح کرده : نتیجه سم شناسی به دادستانی فرستاده می شود تا کیفرخواست جنایی صادر شود.پیش تر خبرهایی به نقل از دکتر «مورای» منتشر شده بود که از تجویز «پروپوفول» برای درمان بی خوابی «مایکل جکسون» خبر می داد.این پزشک مدعی است از بیم آن که «مایکل» به «پروپوفل» معتاد شود مقدار کم تری از دارو را به بیمارش تزریق می کرد.

 

«جکسون» که گفته می شد برای سفید کردن بدنش به تیغ جراحان تن داده بود سرانجام به سرطان پوست مبتلا شد.این خواننده میانسال که به بخش پوست بیمارستان «کدارس سینا» در «لس آنجلس» آمریکا رفته بود با شنیدن خبر ابتلا به سرطان شوکه شد.وی اما ادعا کرد این بیماری را شکست می دهد و دوباره به جمع طرفدارانش بر می گردد.

 

بیماری خطرناک «جکسون» در رسانه های آمریکا بازتاب گسترده ای داشت.وضعیت پوست صورت «جکسون» به اندازه ای بغرنج شده بود که دلش نمی خواست حتی برای چند لحظه مقابل آیینه بایستد.این خواننده جنجالی سرانجام امسال در ۵۰ سالگی جان سپرد.

 

«جرامین» برادر «مایکل» می گوید : به نظر می رسد او بر اثر نارسایی قلبی تسلیم مرگ شد.«مایکل جکسون» در سالیان اخیر به خاطر جنجال های اخلاقی و مشکلات مالی بدجوری به دردسر افتاده بود.

 

او بیماری های مختلفی داشت و بعضی از دوستانش می گویند به طور معمول مقدار زیادی مسکن مصرف می کرد.نوار مکالمه یکی از اطرافیان او با اورژانس منتشر شده است که نشان می دهد «مایکل» بیهوش و تنفسش قطع شده بود.«برایان آکسمن» وکیل «مایکل» اعلام کرد : زخم هایی که در جوانی به این خواننده وارد شده بود او را آزار می داد.

 

بعدها پدر «مایکل» مدعی شد پسرش قربانی جنایت شده است.«لا تویا جکسون» خواهر «مایکل» نیز ادعا کرد برادرش از سوی بعضی از افراد منفعت طلب کشته شده است : «عده ای تبهکار ، برادرم را به دارو معتاد کردند.»

 

تکان دهنده ترین ادعا که در رابطه با مرگ خواننده جنجالساز مطرح شد ، فرضیه خودکشی او با مصرف زیاد دارو یا دوزاژ بالا بود.اظهارات پزشک پیشین «مایکل» مبنی بر این که این خواننده به خودش دارو تزریق می کرد ادعای مورد نظر را قوت می بخشد.