سرگرمی


2 دقیقه پیش

تصاویری که شما را به فکر فرو می‌برد (34)

یک عکس، یک طرح یا یک نقاشی؛ بعضاً چنان تاثیری روی بیننده دارد که شنیدن ساعت ها نصیحت و یا دیدن ده ها فیلم نمی‌تواند داشته باشد. هنرمندانی که به ساده ترین روش ها در طول تاریخ ...
2 دقیقه پیش

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه وبسایت عصرایران: نماز تراویح مسلمانان اندونزی در نخستین شب آغاز ماه رمضان – آچهمعترضان عوارض زیست محیطی یک پروژه انتقال آب در کاتالونیا ...

عکس: معالجه پسری با جمجمه نیمه


هو گوژو 11 ساله یک جمجمه نیمه دارد. دلیل آن هم مبتلا شدنش به یک بیماری غیر عادی در کودکی است.

تاپ ناپ: هو گوژو 11 ساله یک جمجمه نیمه دارد. دلیل آن هم مبتلا شدنش به یک بیماری غیر عادی در کودکی است. اما خوشبختانه  دکتر جراحش با  کارگذاری یک جمجمه مصنوعی از جنس تیتانیوم او را مداوا کرده است. عکس های قبل و بعد از عمل اورا در این آلبوم خواهید دید.

معالجه پسری با جمجمه نیمه +عکس

معالجه پسری با جمجمه نیمه +عکس

معالجه پسری با جمجمه نیمه +عکس

معالجه پسری با جمجمه نیمه +عکس

معالجه پسری با جمجمه نیمه +عکس

معالجه پسری با جمجمه نیمه +عکس


ویدیو مرتبط :
جمجمه های بلوری- جمجمه کریستالی

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

زندگی با مغز و جمجمه نصفه و نیمه! + عکس


کارلوس رودیگز که در جریان تصادفی هولناک از مرگ حتمی نجات یافته، چند سالی است که با نیمی از جمجمه و مغز زندگی میکند.

تابناک: کارلوس رودیگز که در جریان تصادفی هولناک از مرگ حتمی نجات یافته، چند سالی است که با نیمی از جمجمه و مغز زندگی میکند.

این جوان فلوریدایی در این حادثه از شیشه عقب خودرو به بیرون پرتاب شد و با سر به زمین خورد. از آنجا که در اثر این ضربه استخوان جمجمه (skull) او کاملاً آسیب دیده بود پزشکان مجبور شدند برای نجات جانش نیمی از مغز و استخوانهای جمجمهاش را تخلیه کنند و به این ترتیب این جوان در ظاهر از بالای پیشانی تا وسط سرش دچار فرورفتگی هولناکی شد.

رودیگز تا پیش از این حادثه در مصرف مواد و مشروبات الکلی بسیار افراط میکرد اما این حادثه سبب شد او به یکی از نکوهشکنندگان مواد تبدیل شد.

در فیلم ویدئویی جدیدی که از او روی سایتها قرار گرفته او در حالی که سیگاری به لب دارد دیگران را از مصرف مواد منع میکند.

این فیلم نه به بخاطر مضامین و صحبتهای رودیگز که به دلیل چهره عجیب و دلهرهآور او تا به حال بازدیدکنندههای زیادی داشته است.