سرگرمی


2 دقیقه پیش

تصاویری که شما را به فکر فرو می‌برد (34)

یک عکس، یک طرح یا یک نقاشی؛ بعضاً چنان تاثیری روی بیننده دارد که شنیدن ساعت ها نصیحت و یا دیدن ده ها فیلم نمی‌تواند داشته باشد. هنرمندانی که به ساده ترین روش ها در طول تاریخ ...
2 دقیقه پیش

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه وبسایت عصرایران: نماز تراویح مسلمانان اندونزی در نخستین شب آغاز ماه رمضان – آچهمعترضان عوارض زیست محیطی یک پروژه انتقال آب در کاتالونیا ...

طنز اهل دانشگاهم
طنز اهل دانشگاهم

 

اهل دانشگاهم


رشته ام علافی‌ست


جیب‌هایم خالی‌ست


پدری دارم


حسرتش یک شب خواب!


دوستانی همه از دم نابابو خدایی که مرا کرده جواباهل دانشگاهمقبله ام استاد استجانمازم نمره!خوب می‌فهمم سهم آینده من بی‌کاریستمن نمی‌دانم که چرا می‌گویندمرد تاجر خوب است و مهندس بیکارو چرا در وسط سفره ما مدرک نیستچشم ها را باید شستجور دیگر باید دیدباید از مردم دانا ترسید!باید از قیمت دانش نالید!وبه آن‌ها فهماندکه من ایجا فهم را فهمیدممن به گور پدر علم و هنر خندیدم!


سروده:سهراب سپهری

 


ویدیو مرتبط :
تیراندازچوسان قسمت سیزدهم پارت 3 Gunman in Joseon

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

احمدی نژاد: کار دانشگاهم درست می‌شود


محمود احمدی نژاد در آیین ادای احترام به مقام والای رهبر کبیر انقلاب اسلامی (ره) در پاسخ به خبرنگاران گفت : کار دانشگاه (دانشگاه ایرانیان) در حال پیگیری است و درست می شود.

خبرگزاری ایرنا: محمود احمدی نژاد در آیین ادای احترام به مقام والای رهبر کبیر انقلاب اسلامی (ره) در پاسخ به خبرنگاران گفت : کار دانشگاه (دانشگاه ایرانیان) در حال پیگیری است و درست می شود.

شورای عالی انقلاب فرهنگی در دولت دهم ، ۲۵ خرداد ماه 92 در آخرین جلسه این شورا با درخواست محمود احمدی نژاد برای تاسیس دانشگاه جامع بین المللی ایرانیان موافقت کرد تا به عنوان دانشگاهی غیر انتفاعی و غیر دولتی در تهران فعالیت کند.

براین اساس سایت دانشگاه احمدی نژاد چندی پیش از برگزاری جلسه هیئت امنای این دانشگاه با حضور نماینده وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خبر داد و در شبکه مجازی بازتاب یافت، خبری که واکنش وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری را به همراه داشت .

روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در نامه ای اعلام کرد که این وزارتخانه نماینده ای در هیئت امنای دانشگاه ایرانیان ندارد.

رییس جمهوری پیشین ایران که روز دوشنبه به همراه تعدادی از اعضای دولت دهم در حرم امام خمینی (ره) حضور یافته بود، از امام راحل به عنوان هدیه الهی به ملت ایران یاد کرد.