سرگرمی


2 دقیقه پیش

تصاویری که شما را به فکر فرو می‌برد (34)

یک عکس، یک طرح یا یک نقاشی؛ بعضاً چنان تاثیری روی بیننده دارد که شنیدن ساعت ها نصیحت و یا دیدن ده ها فیلم نمی‌تواند داشته باشد. هنرمندانی که به ساده ترین روش ها در طول تاریخ ...
2 دقیقه پیش

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه وبسایت عصرایران: نماز تراویح مسلمانان اندونزی در نخستین شب آغاز ماه رمضان – آچهمعترضان عوارض زیست محیطی یک پروژه انتقال آب در کاتالونیا ...

تصاویر: انتقام از خودروی لوکس در تهران


خودروی لوکس تخریب شده حکایت از اتفاقی دارد که در زمان وقوع حتما ناراحتی زیادی برای مالکش به ارمغان آورده؛ هرچند امروز دیگر هیچ نشانی از آن ناراحتی دیده نمی‌شود.

تابناک: خودروی لوکس تخریب شده حکایت از اتفاقی دارد که در زمان وقوع حتما ناراحتی زیادی برای مالکش به ارمغان آورده؛ هرچند امروز دیگر هیچ نشانی از آن ناراحتی دیده نمی‌شود.

از تقاطع بزرگراه بعثت و خیابان شهید رجایی که به سمت پایین سرازیر شویم، چهره خراشیده شده خودروی گران قیمتی که بیشتر ساعات روز در حاشیه خیابان پارک شده است، توجه هر ناظری را به خود جلب خواهد کرد.

شواهد و قرائن حاکی از آن است که مایعی روی سرتاسر بدنه خودرو پاشیده شده و رنگ آن را از بین برده، به گونه‌ای که سطح فلزی بدنه خودرو از زیر آن هویدا شده و ضرر مالی زیادی متوجه قیمت آن کرده است.

وقتی به سراغ مالک بنگاه اتومبیلی که مالک خودرو است می‌رویم تا با او همکلام شویم، به شوخی و خنده می‌گوید که روی بدنه خودرویش طرحی جدید اجرا کرده و به این روش از توضیح آنچه روی داده، طفره می‌رود ولی نه تنها پاشیده شدن مایعی (بگذارید نام مایع نگفته باقی بماند!) از سر عداوت و دشمنی را انکار نمی‎‌کند، بلکه با همان روی گشاده اجازه می‌دهد تا از محصول این خشم عکس بگیریم.

جالب آنجاست که مالک خودرو که خشم خود را به نوعی دیگرگون و خنده را جایگزینش کرده، تاکید دارد که خودرویش فروشی نیست و گویا این جواب را پیشتر بارها و بارها به مشتریان این خودروی عجیب داده است.

تصاویر: انتقام از خودروی لوکس در تهران!

تصاویر: انتقام از خودروی لوکس در تهران!

تصاویر: انتقام از خودروی لوکس در تهران!

تصاویر: انتقام از خودروی لوکس در تهران!


ویدیو مرتبط :
خودروی کرایه لوکس

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

هتل لوکس چرخ‌دار به تهران می‌رسد / تصاویراخبار,اخبار گوناگون ,هتل لوکس چرخ‌دار

 

اخبار گوناگون - هتل لوکس چرخ‌دار به تهران می‌رسد / تصاویر

قطار لوکس «عقاب طلایی دانوب» که در اروپا با عنوان «هتلی روی چرخ‌ها» شناخته می‌شود، اکتبر امسال به ایران می‌رسد، تا به حال نیز نزدیک به 700 نفر از گردشگران اروپایی و استرالیایی بلیت قطاری را که در مسیر «جواهرات پارسی» سفر می‌کند، رزرو کرده‌اند.

به گزارش ایسنا،  رفت‌وآمد ریلی بین ایران و دیگر کشورها تا کنون بسیار محدود بوده است، جدا از این موضوع، قطارهای خارجی تا کنون اجازه‌ی ورود به ایران را نداشته‌اند.

«عقاب طلایی دانوب» نخستین قطار از قاره‌ی اروپا است که موفق شده این مجوز را از راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران با هماهنگی یک شرکت گردشگری ایرانی‌ بگیرد. «عقاب طلایی دانوب» در اروپا حکم یک هتل پنج ستاره را دارد که روی چرخ حرکت می‌کند و مسافرانش بدون ترک کردن قطار، تا پایان سفر همراه آن هستند تا نقاط جذاب دنیا را ببینند.

قطار لوکس «عقاب طلایی دانوب» عضو باشگاه‌ قطارهای لوکس دنیا است و با تنظیم سفرنامه‌ای برای ایران با نام‌ «جواهرات پارسی» که از ماه اکتبر امسال اجرا می‌شود،‌ ایران را به فهرست مقاصد باشگاه قطارهای لوکس دنیا اضافه کرده است.

شرکت گردشگری ایرانی «پاسارگاد تورز‌» سال گذشته، نخستین توافق را با مدیران این قطار خصوصی اروپایی انجام داد و قرار شد، آن‌ها دست‌ کم 100 مسافر را پاییز 2014 به ایران بیاورند‌؛ اما توافق‌هایی که مدیران این شرکت اروپایی با راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران و معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور داشتند و مجوزهایی که برای انجام سفرهای ریلی از مجارستان تا ایران دریافت کردند و همچنین حجم استقبال مشتاقان دیدن ایران باعث شده است که این قطار تا این لحظه 10 برنامه‌ی زمانی را به مقصد ایران به‌صورت رفت‌وبرگشت،‌ تنظیم و در جدول زمانی سفرهای خود اعلام عمومی کند. به گفته‌ی ابراهیم پورفرج، مدیر این شرکت گردشگری ایرانی، تا کنون نزدیک به 700 نفر برای سفر با این قطار در مسیر جواهرات پارسی، درخواست داده‌اند.

قطار «عقاب طلایی دانوب» که خدماتش برای مسافران در سطح یک هتل پنج ستاره است، 14 اکتبر 2014 از شهر بوداپست در مجارستان حرکت می‌کند و پس از عبور از کشورهای رومانی‌، بلغارستان و ترکیه، به ایران می‌رسد.

در سفرنامه‌ی این قطار با یادآوری این‌ نکته که «عقاب‌ طلایی دانوب» اولین قطار خصوصی اروپایی است که تا کنون اجازه‌ی ورود به ایران را پیدا کرده، نوشته شده است: «قطار پس از دانوب، بسفر، استانبول به سرزمین باستانی ایران وارد می‌شود» و در ادامه، تجربه‌ی این سفر را به کسانی پیشنهاد کرده که دنبال دریافت احساس متمایز از ماجراجویی و تجربه‌ی سفرهای فوق‌العاده هستند.

سفرنامه‌ی «جواهرات پارسی» با توجه به خطوط ریلی ایران و شهرهای باستانی گردشگری، در دو برنامه‌ی مجزا به‌صورت رفت‌وبرگشت تنظیم شده است؛ در سفرنامه‌ی نخست که مبدأ آن شهر بوداپست مجارستان است، قطار از غرب ایران و مرز «رازی» به کشور وارد می‌شود و از شهرهای زنجان‌، یزد‌، اصفهان‌، شیراز و محوطه‌ی تاریخی پرسپولیس گذر می‌کند و سرانجام در تهران متوقف می‌شود، مسافران این قطار، ایران را با هواپیما ترک خواهند کرد. در سفرنامه‌ی دوم‌، مسافران با هواپیما به تهران می‌آیند و مسیر را در ایران با قطار ادامه می‌دهند، آن‌ها با گذر از تهران‌، مشهد‌، کرمان‌، شیراز‌، محوطه‌ی تاریخی پرسپولیس،‌ اصفهان و زنجان، از مرز رازی با قطار خارج می‌شوند.

اجرای این سفرنامه با رفت‌وبرگشت این قطار طبق جدول زمان‌بندی «عقاب طلایی دانوب» تا دسامبر سال 2015 ادامه خواهد داشت. قطار در طول سفر در هریک از شهرهای باستانی ایران توقف می‌کند تا گردشگران، «جواهرات پارسی» را در مشهد‌، یزد‌، اصفهان‌، کرمان‌، محوطه‌ی پرسپولیس‌، شیراز‌، تهران و زنجان ببینند.

سفر با «عقاب طلایی دانوب» در «مسیر جواهرات پارسی» حدود 15 روز طول می‌کشد و هزینه‌ی آن با توجه به نوع کوپه، زمان و نوع سفرنامه، بین 13 هزار تا 38 هزار دلار است.

 

اخبار,اخبار گوناگون ,هتل لوکس چرخ‌دار

 

اخبار,اخبار گوناگون ,هتل لوکس چرخ‌دار

 

اخبار,اخبار گوناگون ,هتل لوکس چرخ‌دار

 

اخبار,اخبار گوناگون ,هتل لوکس چرخ‌دار

 

اخبار,اخبار گوناگون ,هتل لوکس چرخ‌دار

 

اخبار,اخبار گوناگون ,هتل لوکس چرخ‌دار

 

اخبار,اخبار گوناگون ,هتل لوکس چرخ‌دار

 اخبار گوناگون - ایسنا