دانش و فناوری


2 دقیقه پیش

گرفتن ویزای انگلیس در ایران

از زمانی که اخذ وقت سفارت انگلیس در تهران ممکن شد، بسیاری از مشکلات متقاضیان این ویزا نیز به فراموشی سپرده شد. اگر چه هنوز هم بعضی از متقاضیان این ویزا، به جهت تسریع مراحل ...
2 دقیقه پیش

دوره مدیریت پروژه و کنترل پروژه با MSP

پروژه چیست؟ پروژه به مجموعه ای از فعالیتها اطلاق می شود که برای رسیدن به هدف خاصی مانند ساختن یک برج، تاسیس یک بزرگراه، تولید یک نرم افزار و … انجام می شود. در همه پروژه ...

"لیبیدو" خودرویی برای آینده +عکس"لیبیدو" خودرویی برای آینده +عکس

همه روزه طرح های بسیاری در مورد خودرو های آینده کشیده می شود. این که آیا این خودروها روزی وارد خیابان ها می شوند یا نه را فقط گذر زمان مشخص می کند اما نگاهی اجمالی به این طرح ها خالی از لطف نیست.

به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، کارخانه انگلیسی "آستون مارتین" را بیشتر طرفداران خودرو به طور کامل می شناسند. این کارخانه یکی از بزرگترین تولید کننده های خودرو در جهان است که در میان خودروهای این شرکت می توانیم به مدل های "ونکوییش" یا "دی بی 9" اشاره کنیم.

لیبیدو, آستون مارتین

خودروهای این شرکت اغلب بسیار گران قیمت هستند چرا که این خودروها همیشه از آخرین تکنولوژی ها بهره می برند. طرفداران این کارخانه در سراسر دنیا همیشه متظر مدل های جدید آن هستند.

"آستون مارتین" در مورد خودروهای آینده خود نیز تا به حال طرح هایی را ارائه کرده است. یکی از آن ها "لیبیدو" نام داد که در این مطلب قصد داریم به آن بپردازیم.

"لیبیدو" طرحی برای سال 2025 است و بیشتر طراحان می خواستند نشان دهند که خودروهای این شرکت در آینده به چه شکلی در می آیند.

لیبیدو, آستون مارتین

لازم به ذکر است که طراحان این خودرو گروهی دانشجو بوده اند که "آستون مارتین" از آن ها درخواست کرده بود تا آینده این شرکت را ترسیم کنند و آن ها نیز "لیبیدو" را خلق کردند.

"لیبیدو" قرار است در سال 2025 وارد بازار شود و به گفته مسئولین، این خودرو می تواند صنعت خودروسازی را تکان دهد. احتمال می رود که این خودرو موتوری الکتریکی داشته باشد. "لیبیدو" با توجه به پیشرفت های تکنولوژی یکی از لوکس ترین و سبزترین خودروها خواهد بود..../باشگاه خبرنگاران


ویدیو مرتبط :
#27 چرا به AMP نیاز داریم؟

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

خودرویی با متفاوت ترین طرح برای آینده +عکساخبار علمی آموزشی - خودرویی با متفاوت ترین طرح برای آینده +عکس

"لودوویکو کامپانا" طراحی است که تمام نکات مورد نظر را با هم ترکیب کرده است و همه را در خودروی مفهومی خود وارد کرده است. این خودرو برای مسابقات "میشلن" سال 2014 طراحی شده است و به نظر می رسد شانس خوبی خواهد داشت.

خودروها هر روز به سمت سادگی و البته کاربردی شدن پیش می روند از این رو عنصر سادگی برای آن ها بسیار لازم و حیاتی است. این خودروها در عین حال باید بسیار انعطاف پذیر باشند تا با شرایط به خوبی کار کنند.
"لودوویکو کامپانا" طراحی است که تمام نکات مورد نظر را با هم ترکیب کرده است و همه را در خودروی مفهومی خود وارد کرده است. این خودرو برای مسابقات "میشلن" سال 2014 طراحی شده است و به نظر می رسد شانس خوبی خواهد داشت.

 

اخبار,اخبار علمی,طراحی خودرو برای مسابقات میشلن

 

این خودرو که برای آن نامی انتخاب نشده است تنها یک مکعب با ساختاری خاص است که بر روی یک شاسی سوار شده است اما این مکعب به خودی خود می تواند تمامی نیازهای یک خانواده یا یک شرکت را برآورده سازد.
بدن خودرو به حالتی طراحی شده است که شما می توانید درون آن صندلی های راحت به صورت 6 نفره یا 4 نفره به همراه میز قرار دهید که به صورت مخصوص همراه خودرو ساخته و ارائه می شود. همچنین می توانید آن را به اتاقی برای فکر و خلاقیت تبدیل کنید.

 

اخبار,اخبار علمی,طراحی خودرو برای مسابقات میشلن

 

بدنه از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است به گونه ای که شما می توانید آن را به هر حالتی تا یا خم کنید و حتی مچاله نمایید. این اتاق که از الیاف سبک ساخته شده است به راحتی از روی شاسی جدا می شود تا وسیله ای برای باربری و حمل و نقل باشد.
نکته جالب این است که این خودرو می توانید جمع شده و به قطر یک تلویزیون پلاسما برسد. سپس صفحه ای لمسی روی آن نمایان می شود که به شما اجازه ارتباط با دنیای اینترنت، برقراری تماس و حتی مشاهده فیلم و کنترل خودرو را می دهد.


به همه امکانات باورنکردنی این خودرو باید کنترل خودکار و سیستم های اتوماتیک آن را نیز اضافه کنید تا بی نهایت داشتن این خودرو برای شما آرزو شود. این خودرو نیازمند اسپانسری قوی برای تولید شدن است البته ولکس واگن پیشنهادهایی را ارائه کرده است و خودرو با آرم این شرکت طراحی شده است.

اخبار,اخبار علمی,طراحی خودرو برای مسابقات میشلن

 

اخبار,اخبار علمی,طراحی خودرو برای مسابقات میشلن

 

اخبار علمی آموزشی - باشگاه خبرنگاران