اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

کشف محموله بزرگ قاچاق در قم


محموله یک میلیاردی لاستیک قاچاق در قم کشف شد.

باشگاه خبرنگاران جوان: محموله یک میلیاردی لاستیک قاچاق در قم کشف شد.

احمد کرمی رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم از کشف محموله بزرگ قاچاق لاستیک خودرو به ارزش یک میلیارد ریال در استان قم خبر داد.

وی گفت :‌ ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان با کنترل خودروهای عبوری در محور قدیم قم ـ تهران به یک دستگاه خودرو تریلر مشکوک و آن را متوقف کردند که با استعلام از سامانه گمرک و مغایرت اسناد و بازرسی صورت گرفته از خودرو ،238 حلقه لاستیک کامیون کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم ارزش محموله قاچاق را بیش از یک میلیارد ریال اعلام کرد .

کرمی در پایان گفت: نهایت در این زمینه پرونده تشکیل و برای سیر مراحل قانونی به اداره‌کل تعزیرات حکومتی استان ارسال شد.


ویدیو مرتبط :
دومین محموله بزرگ قاچاق لباس در تهران

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

کشف محموله بزرگ قاچاق مواد بدنسازی در پایتختاخبار,اخبار حوادث ,قاچاق مواد بدنسازی

 

اخبار حوادث - سرهنگ محمدیان:
کشف محموله بزرگ قاچاق مواد بدنسازی در پایتخت

رییس پلیس آکاهی تهران بزرگ از کشف محموله بزرگ قاچاق مواد نیروزا در پارینگ یک ساختمان مسکونی خبر داد.

سرهنگ عباسعلی محمدیان رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ در گفتگو با باشگاه خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: ماموران معاونت مبارزه باقاچاق کالای پلیس آگاهی تهران بزرگ،برابر اخبار واصله از سوی شهروندان مبنی بر اینکه در آدرس شهرک غرب – بلوار فرحزادی مقادیری پودر و قرص بدنسازی قاچاق دپو گردیده، با هماهنگی بعمل آمده به محل اعزام شدند.

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: پس از تحقیقات از اهالی و کسبه محل مشخص گردید خبر صحت داشته و در ‏نتیجه در پلاک مذکور حاضر و پس از رسیدن به محل شخصی بنام "داریوش" در جلوی درب حاضر شد که ‏با ارائه کارت شناسایی و حکم ماموریت در مورد خبر از وی سوال شد که بیان داشته بنده انتهای پارکینگ داخل زیر زمین ‏یک انبار اجاره کردم و داخل آن مواد نیروزا و آمپول و قرص بدنسازی نگهداری میکنم.

وی افزود: با اجازه نامبرده از انباری ‏بازدید و مشاهده گردید مقادیری مواد نیروزا و قرص و آمپول بدنسازی موجود است که همگی قاچاق هستند.

سرهنگ محمدیان تصریح کرد: ‏با هماهنگی بعمل آمده کالاها به همراه متهم به مقر پلیس آگاهی دلالت داده شد و طی شمارش بعمل‌ آمده کالاها ‏شامل: 226 قوطی انواع پودر بدنسازی ، 17 هزار و 100 عدد انواع قرص بدنسازی ، 922 ‏قوطی مایع چربی سوز ، 12 هزار 449 عدد انواع کپسول بدنسازی، 72 عدد آمپول بدنسازی که جمعا به تعداد 30 هزار 810 عدد ‏انواع مواد نیرو زا که محصول کشورهای آمریکا ، اسپانیا و کانادا بود کشف و به همراه متهم جهت سیر مراحل قانونی به اداره پلیس آگاهی مرکز انتقال داده شد.

اخبار حوادث - باشگاه خبرنگان