اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

پ.ک.ک: آماده مشارکت در آزادسازی موصل هستیم / عراقی‌ها به تنهایی نمی‌تواننداخباربین الملل,خبرهای بین الملل,کردستان

سخنگوی پ.ک.ک در سنجار با طرح این ادعا که نیروهای عراقی و پیشمرگه به‌ تنهایی قادر به آزاد ساختن موصل نیستند، ابراز داشت مشارکت نیروهای پ.ک.ک در این عملیات بسیار مهم است.

به گزارش فارس، حزب کارگران کردستان (پ.ک.ک) ضمن اشاره به لزوم حمایت از نیروهای امنیتی عراق و نیروهای کرد پیشمرگه در ازادسازی موصل از اشغال داعش، برای مشارکت در عملیات ازادسازی این شهر اعلام آمادگی کرد.

به نوشته وبگاه «اخبار عراق»، سخنگوی پ.ک.ک در سنجار، «اکید کلاری» در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام داشت که «نیروهای پ.ک.ک در حال آماده‌سازی خود برای شرکت در عملیات آزادسازی موصل هستند و در عملیات آزادسازی از تلعفر، کرکوک و مخمور مشارکت می‌کنند. ما آماده‌ایم تا هماهنگی‌های لازم را با تمامی نیروهای مشارکت‌کننده در آزادسازی موصل به عمل آوریم.»

کلاری با طرح این ادعا که نیروهای عراقی و پیشمرگه به‌تنهایی قادر به آزاد ساختن موصل نیستند، ابراز داشت که مشارکت نیروهای پ.ک.ک در این عملیات بسیار مهم است.

پ.ک.ک از سوی بسیاری از کشورها به‌عنوان گروه تروریستی شناخته می‌شود.

 

اخبار بین الملل - فارس


ویدیو مرتبط :
اعلام بیانیه آزادسازی موصل پس از تسلط نیروهای عراقی بر موصل

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

رونالدو: آماده رویارویی با هر تیمی هستیم 

 

 

رونالدو: آماده رویارویی با هر تیمی هستیم

 

ستاره پرتغالی معتقد است که رئال می تواند مقابل هر تیمی قرار بگیرد.

کریستیانو رونالدو، مهاجم پرتغالی باشگاه رئال مادرید معتقد است که تیمش آماده است تا در مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا مقابل هرتیمی به میدان برود.

در هفت سال گذشته این اولین باری است که رئال به این مرحله راه یافته. رئال پس از تساوی 1-1 در لیون، 4شنبه شب با سه گل حریف را شکست داد.

رونالدو که به تازگی از بند مصدومیت رها شده بود از ابتدا در ترکیب تیمش قرار داشت و در پایان این مسابقه گفت:« رویارویی با هر تیمی در مرحله یک چهارم پایانی سخت خواهد بود. ما به همه حریفان احترام می گذاریم، چون بنا به دلایلی به مرحله یک چهارم رسیده اند.»

ستاره پرتغالی درادامه به این نکته اشاره کرد که با وجود مصدومیتی که داشته در ترکیب رئال قرار گرفته تا به تیمش کمک کند:« من به میدان آمدl و مهمترین نکته این بود که مجددا مصدوم نشدم.می خواستم بازی کنم، چون اگر رئال صعود نمی کرد، من هم ناامید می شدم.»

رونالدو ادامه داد:« مربی از من پرسید که آیا حالم خوب است و من گفتم بله.من با پزشکان و فیزیوتراپهای تیم صحبت کردم و آنها به من گفتند که ریسک مصدومیت وجود ندارد. درهر صورت من 14 روز غایب بودم.»