اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

واکنش رژیم صهیونیستی به رای پارلمان انگلیساخبار,اخباربین الملل,رژیم صهیونیستی


اخبار بین الملل - واکنش رژیم صهیونیستی به رای پارلمان انگلیس

رای پارلمان انگلیس در حمایت از به رسمیت شناختن کشور فلسطینی به تلاش هایی که برای برقراری صلح در منطقه صورت می گیرد، لطمه می زند.

رژیم صهیونیستی نسبت به رای پارلمان انگلیس در به رسمیت شناختن کشور فلسطین واکنش نشان داد.

به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از خبرگزاری فرانسه از بیت المقدس، اسرائیل روز سه شنبه اعلام کرد رای پارلمان انگلیس در حمایت از به رسمیت شناختن کشور فلسطینی به تلاش هایی که برای برقراری صلح در منطقه صورت می گیرد، لطمه می زند.

اسرائیل تاکید کرد به رسمیت شناختن زودهنگام کشور فلسطینی در عرصه بین المللی، حامل این پیام برای رهبران فلسطین خواهد بود که آنها می توانند از انتخاب های دشواری که دو طرف مناقشه پیش روی خود دارند، شانه خالی کنند و این مسئله می تواند بخت دستیابی به صلح واقعی را در منطقه از بین ببرد.


 اخبار بین الملل  - واحد مرکزی خبر


ویدیو مرتبط :
مسخره کردن نتانیاهو در پارلمان رژیم صهیونیستی

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

2 عضو پارلمان رژیم صهیونیستی:نتانیاهو بایداستعفا دهد2 عضو پارلمان رژیم صهیونیستی:

اسرائیل پرچم سفید راجلوی مقاومت بالابرد/نتانیاهو بایداستعفا دهد

 دو تن از اعضای پارلمان رژیم صهیونیستی توافقنامه آتش بس را به منزله بالا بردن پرچم سفید جلوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) دانستند و از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم خواستند که استعفا کند.

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

به گزارش فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی گردانهای القدس، میخائیل بن آری و ارییه الداد دو عضو کنست (پارلمان) رژیم صهیونیستی در واکنش به توافقنامه آتش بس گفتند: آتش بس به منزله بالابردن پرچم سفید جلوی حماس است.

این دو نماینده پارلمان رژیم صهیونیستی افزودند: به جای اجازه دادن به ارتش اسرائیل برای انهدام حماس، دولت بنیامین نتانیاهو از این حمله - بدون اینکه هیچ یک از اهداف عملیات نظامی را محقق کند- با خفت و خواری بیرون آمد.

بن آری و الداد در موضعگیری خود همچنین بر ضرورت این نکته تاکید کردند که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی باید از قدرت کناره گیری کند.

محمد کامل عمرو وزیر امور خارجه مصر چهارشنبه شب اعلام کرد که توافقنامه آتش بس در غزه از ساعت 9 به وقت قاهره برقرار می شود که این توافقنامه شب گذشته جنبه اجرایی به خود گرفت و درگیری ها متوقف شد./فارس