اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

نقشه پسران شرور برای‌ تجاوز به دختر جوان


دو پسر شرور كه دو سال پیش دختری جوان را مورد آزار و اذیت قرار داده بودند در دادگاه كیفری تهران به اعدام محكوم شدند.

روزنامه اعتماد: دو پسر شرور كه دو سال پیش دختری جوان را مورد آزار و اذیت قرار داده بودند در دادگاه كیفری تهران به اعدام محكوم شدند.

تیرماه سال ٩٠ دختری جوان به پلیس آگاهی تهران مراجعه و به ماموران گفت كه چهار پسر شرور او را مورد آزار و اذیت قرار داده‌اند. به دلیل حساسیت موضوع به سرعت پرونده‌ای در این خصوص تشكیل و تیمی از كارآگاهان، رسیدگی به آن را آغاز كردند.

شاكی در اظهاراتش به پلیس گفت: «مدتی بود كه با پسری جوان به نام فرید آشنا شده بودم. من با او بیرون می‌رفتم. یك روز فرید از من خواست تا به خانه‌اش در اسلامشهر بروم و به حرف‌هایش گوش كنم. من در ابتدا مخالفت كردم و قصد نداشتم كه به خانه‌اش بروم اما فرید گفت كه یكی از دوستانش به نام سهیل نیز با نامزدش در آنجا حضور دارد. بنابراین قبول كردم و به خانه او رفتم.»

دختر جوان گام در خانه‌ای گذاشته بود كه قرار بود سرنوشتی شوم برای او رقم بزند. او ادامه داد: «وقتی به خانه فرید رفتم، سهیل و نامزدش هم در خانه بودند. لحظاتی بعد فرید برای تهیه غذا به بیرون رفت اما وقتی به خانه برگشت چهار پسر غریبه هم همراهش بودند. خیلی ترسیده بودم و اصلا نمی‌دانستم كه چرا فرید دوستان خود را به آنجا آورده است.»

فرید دوستان خود را به خانه‌اش آورده بود تا نقشه شومی كه برای دختر جوان كشیده بودند عملی شود. شاكی ادامه داد: «چهار پسری كه همراه فرید آمده بودند مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند. آنها حتی قصد داشتند به نامزد سهیل هم تجاوز كنند كه سهیل با آنها درگیر شد و یكی از آنها با قمه او را مجروح كرد پس از آن همه آنها پا به فرار گذاشتند.» شاكی به ماموران گفت كه حتی قصد داشت خود را از پنجره به پایین پرتاب كند اما چون خانه فرید در طبقه سوم بود او از ارتفاع ترسید و نتوانست این كار را انجام دهد.

با ثبت شكایت دختر جوان در پلیس آگاهی، به سرعت شناسایی متهمان در دستور كار پلیس قرار گرفت كه در جریان آن مخفیگاه سه نفر از متهمان پرونده شناسایی شد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، ماموران پلیس در چند عملیات جداگانه سرانجام متهمان را دستگیر و برای انجام بازجویی‌ها به پلیس آگاهی منتقل كردند. آنها كه با مدارك و اسناد پلیسی مواجه شده بودند پس از رویارویی با دختر جوان به جرم خود اعتراف كردند. به این ترتیب پرونده برای سیر مراحل قانونی به دادگاه كیفری ارجاع شد.

با این حال متهمان كه در جلسه دادگاه قصد داشتند با انكار اعترافات خود مسیر رسیدگی به پرونده را با ابهام روبه‌رو سازند، جرم خود را به فرید نسبت دادند و به قاضی گفتند: «فرید ما را مجبور كرده بود به شاكی تجاوز كنیم.»

پس از پایان رسیدگی به پرونده، قاضی هر چهار متهم پرونده را تبرئه كرد كه با شكایت دختر جوان روبه‌رو شد. این حكم پس از نقض در دیوان عالی كشور بار دیگر در جریان رسیدگی قرار گرفت و به شعبه هم عرض ارجاع داده شد. این در حالی بود كه تحقیقات بیشتر ماموران نشان می‌داد كه یكی از متهمان پرونده پیش از این به علت سرقت مسلحانه ١٥ سال از عمر خود را در زندان بوده است. به این ترتیب دستور بازداشت دوباره متهمان از سوی شعبه ٧٨ دادگاه كیفری صادر شد و بار دیگر پرونده در جریان رسیدگی قرار گرفت.

 در جلسه دادگاه، متهمان كه در دادگاه بدوی، با اظهارات خود حكم تبرئه گرفته بودند حرف‌های خود را تكرار كردند اما این‌بار حكم متفاوتی انتظار آنها را می‌كشید. قاضی این شعبه پس از شنیدن اظهارات متهمان و شاكی پرونده سرانجام دو متهم اصلی پرونده را به اعدام محكوم كرد. این حكم در دیوان عالی كشور تایید و قرار است به زودی اجرا شود.


ویدیو مرتبط :
دختر جوان و ناک اوت کردن سه شرور

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

همدستی دختر جوان با یك شرور برای... 

همدستی دختر جوان با یك شرور برای تصاحب اموال پدری .دختری با همدستی مرد مورد علاقه‌اش، پدرش را فریب داد و اموال ملكی‌اش را تصاحب كرد.

 

چندی پیش مردی سالخورده در خانه‌اش بود كه زنگ تلفن به صدا درآمد.پس از برداشتن گوشی، مردی ناشناس با معرفی خود به عنوان یكی از قضات دادگاه انقلاب تهران بیان كرد، شما پرونده قضایی در دادگاه دارید و به طور غیابی به مرگ محكوم شده‌اید.مرد صاحبخانه با شنیدن این حرف بشدت شوكه شد و به مرد تماس گیرنده گفت: شما اشتباه می‌كنید، من تاكنون مرتكب خطایی نشده‌ام كه به چنین مجازات سنگینی محكوم شوم.


اما مرد غریبه گفته‌های قبلی‌اش را تكرار كرد و ادامه داد: شما بزودی دستگیر و به زندان منتقل می‌شوید و مجازات مرگ در انتظارتان است و تلفن را قطع كرد.او با شنیدن این حرف‌ها،‌ خیلی ترسیده بود و به دنبال راهی بود تا از این مجازات رها شود. چند روزی ماجرای این تماس مشكوك را با خانواده‌اش در میان نگذاشت، تا این كه وقتی مردناشناس دوباره با او تماس گرفت و گفته‌های قبلی‌اش را تكرار كرد، تصمیم گرفت ماجرا را با دخترش در میان بگذارد و از او كمك بخواهد.پدر خانواده پس از صحبت با دخترش درباره تماس‌های تلفنی مرموز، قرار شد در ارتباط با این موضوع از یك وكیل دادگستری كه از دوستان دختر جوان است، كمك بگیرد.● انتقال اموال برای مصادره نشدن

چند روز بعد، پدر وقتی از پیگیری‌های دخترش جویا شد، پی برد كه باید اموال خانه را به نام اعضای خانواده‌اش انتقال دهد تا اموالش مصادره نشود و ممكن است، به خاطر كار دولتی كه در زمان قبل از انقلاب داشته است، مجازات شود.مرد خانواده از ترس جان اعضای خانواده، تمامی اسناد خودرو، ۲ قطعه زمین در تهران و شهرستان و یك واحد آپارتمان در تهران را به نام دخترش به ثبت برساند.


او پس از این كه اموال خود را در اختیار دخترش قرار داد، برای این كه دستگیر نشود، همراه همسرش به شهرستان سفر كرد و قرار شد تا ۲ هفته دیگر دخترش به آنها ملحق شود.● فرار مرموز دختر خانواده


این مرد سالخورده وقتی موفق به تماس تلفنی و ملاقات با فرزندش نشد، به تهران بازگشت و متوجه شد دخترش به طرز مرموزی ناپدید شده است.


به این ترتیب، جستجو برای یافتن دخترجوان آغاز شد ولی خبری از او نبود. پدر كه به اوضاع مشكوك شده بود با مراجعه به اداره ثبت اسناد به بررسی وضعیت انتقال مدارك خود به دخترش پرداخت كه مشخص شد، همگی مدارك از سوی دخترش به نام یك مرد جوان انتقال یافته است.


● ردپای یك مرد

با مشخص شدن این موضوع به خانه بازگشت و در اتاق دخترش نامه‌هایی را مشاهده كرد كه دخترش به یك مرد جوان نوشته و قصد داشته با او ازدواج كند و پشت تصویرمرد جوان، شماره تماسی نوشته شده بود.


مرد مالباخته با به دست آمدن این اطلاعات، با شماره مرد جوان تماس گرفت و سراغ دخترش را از او گرفت كه وی اظهار بی‌اطلاعی كرد.وی وقتی صدای ضبط شده این مرد را چندین بار گوش داد، متوجه شد وی همان مردی است كه چندی قبل با او تماس گرفته و بامعرفی خود به عنوان قاضی دادگاه انقلاب، حكم مرگ را تلفنی اطلاع داده است.مالباخته با احتمال این كه مرد جوان و دخترش با همدستی هم از وی كلاهبرداری كرده‌اند، چند روز قبل به شعبه یازدهم بازپرسی دادسرای ناحیه ۲ تهران مراجعه و شكایتی را مطرح كرد.


در ادامه بررسی‌های قضایی معلوم شد مرد جوان ـ خواستگار دختر شاكی‌ ـ‌ یكی از اراذل و اوباش شمال غرب تهران است كه بارها روانه زندان شده است.

با مشخص شدن این موضوع، روز گذشته بازپرس ارجمندی، رئیس شعبه یازدهم بازپرسی دادسرای ناحیه ۲ تهران، دستور ویژه‌ای را برای دستگیری دختر شیاد و مرد مورد علاقه‌اش صادر كرد و آنها تحت تعقیب ماموران پایگاه امنیت تهران قرار گرفتند..../جام‌جم آنلاین