اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

نزاع خونین برای نشستن روی صندلی اتوبوس!نزاع خونین برای نشستن روی صندلی اتوبوس!

روز گذشته در ترمینال جنوب 6 نفر برای نشستن روی صندلی اتوبوس با چوب و چاقو به جان یگدیگر افتادند و تا پای مرگ به هم آسیب رساندند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ ساعت 16 روز گذشته در فضای محل استقرار اتوبوس‌ها گروهی از افراد كه قصد سفر به یكی از استان‌های جنوبی كشور را داشتند سوار اتوبوس مسافربری شدند.

در حالی كه تعداد بسیاری از صندلی‌های اتوبوس خالی بود ولی 4 نفر برای نشستن روی صندلی قصد بلند كردن 2 جوان دیگر را داشتند كه با مقاومت آنان مواجه شدند.

به دنبال این موضوع 6 جوان با یكدیگر درگیر شده و با استفاده از چوب و چماق و چاقو به جان یكدیگر افتاند.

درگیری به اندازه‌ای شدت گرفت كه تمامی نزاع كنندگان دچار جراحت وخیمی شدند و با این اعمالشان نیز نظم عمومی را برهم زده و موجب سلب آرامش سایر هموطنان شدند.

در نهایت پس از گذشت چند دقیقه ماموران خود را به محل درگیری رسانده و با شلیك تیر هوایی به درگیری پایان داده و 6 نفر عامل اصلی نزاع را دستگیر و به مقر انتقال دادند.

رئیس كلانتری 208 ترمینال جنوب "سروان فرهاد شهمیرزادی" با تائید این خبر به باشگاه خبرنگاران؛ اعلام كرد: 4 تن از نزاع كنندگان پس از دستگیری به دلیل جراحت وخیم به بیمارستان انتقال داده شدند و ماموران برای حفظ امنیت و بازگرداندن آرامش به هموطنان چند ساعت در منطقه حضور داشتند./باشگاه خبرنگاران

 

 


ویدیو مرتبط :
نشستن بدون صندلی

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

رویانیان از مدیرعاملی پرسپولیس رفتنی شد/ 3گزینه برای نشستن روی صندلی سرداررویانیان,اتمام ماموریت رویانیان در پرسپولیس

رویانیان از مدیرعاملی پرسپولیس رفتنی شد/ 3گزینه برای نشستن روی صندلی سردار

محمد رویانیان به دلیل مشکل ماموریتش از مدیرعاملی پرسپولیس رفتنی شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، محمد رویانیان، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به دلیل مشکل عدم تمدید ماموریتش در این چند وقت با مسائل زیادی در باشگاه دست و پنجه نرم کرد که در نهایت پس از جمع‌بندی‌های انجام شده مسئولان تصمیم به تغییر او گرفتند از همین رو جدایی رویانیان از مدیرعاملی پرسپولیس قطعی شده و قرار است تا سه روز آینده در جلسه هیئت مدیره درباره سه گزینه عنوان جانشینی او بحث شود.

گفتنی است برگزاری جلسه هیئت مدیره پرسپولیس تا 2 روز آینده قطعی است و جایگزین رویانیان معرفی می‌شود اما او همچنان به عنوان عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس باقی خواهد ماند./فارس