اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

ملاقات كوتاه‌ترین و بلندترین مردان جهان در تركیهرسانه‌های بین‌المللی از ملاقات بلندترین و كوتاه‌ترین مردان جهان در تركیه خبر دادند.یكی از روزنامه‌های محلی تركیه نوشت: «هی پینگ پینگ» كوتاه قدترین مرد جهان روز جمعه با «سلطان كاسن» بلندقدترین مرد جهان در استانبول در تركیه ملاقات كردند.


این روزنامه‌ می‌افزاید: «هی پینگ پینگ» كه تنها ۷۳ سانتی ارتفاع دارد، ركوردار كوتاه‌ترین مرد جهان را در انحصار خود داشته و اهل «چین» است.

 

کوتاهترین وبلند ترین مردان جهان


«سلطان كاسن» نیز با دو متر و ۴۶ سانتی‌متر ارتفاع لقب بلندقدترین مرد جهان را در اختیار دارد و اهل تركیه» است.


این دو نفر روز جمعه با دعوت دولت تركیه و طرفدارانشان در استانبول با یكدیگر ملاقات كرده و رسانه‌های بین‌المللی و داخلی تركیه نیز از این فرصت استفاده كرده و عكس‌هایی از این دو نفر گرفتند.

 

 

 


ویدیو مرتبط :
بلندترین و کوتاه ترین مردان جهان در لندن

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

ملاقات بلندترین و کوتاه ترین مردان دنیا(+عکس)اخبار گوناگون - ملاقات بلندترین و کوتاه ترین مردان دنیا(+عکس)

چندی پیش بلندترین و کوتاه ترین مردان دنیا یکدیگر را در لندن ملاقات کردند. "سلطان کوسن" با 2 متر و 47 سانتی متر در حال حاضر بلندترین و "چندرا بهادر دانگی" با 50 سانتی متر قد کوتاه ترین مردان دنیا هستند.

کتاب رکوردهای گینس یک مورد جالب دارد که هیچوقت جذابیت خود را از دست نمی دهد و معمولا زیاد دستخوش تغییرات می شود، بلندترین و کوتاه ترین قد در دنیاست.

چندی پیش بلندترین و کوتاه ترین مردان دنیا یکدیگر را در لندن ملاقات کردند. "سلطان کوسن" با 2 متر و 47 سانتی متر در حال حاضر بلندترین و "چندرا بهادر دانگی" با 50 سانتی متر قد کوتاه ترین مردان دنیا هستند.

 

اخبار,اخبار گوناگون,بلندترین و کوتاه ترین مرد جهان

 
طبق گفتی "کوسن" 31 ساله، او و "چندرا" اشتراکات بسیار زیادی دارند و از این پس دوست دارند بیشتر با یکدیگر در ارتباط باشند. او می گوید با نگاه کردن در چشمان چندرا کاملا مشخص است که او مرد خوبی است.

آقای "دانگی" هم از پیدا کردن دوست بلندی مانند "کوسن" ابراز خرسندی کرده است و او را یکی از بهترین دوستان خود می داند. این دو که اختلاف قدشان مساوی قد "مایکل جردن" است برای 60مین سالگرد کتاب گینس در لندن دیدار کردند.

 

اخبار گوناگون - باشگاه خبرنگاران