اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

مقررات جدید داعش/ انتقال اثاثه منزل ممنوعاخبار,اخبار بین الملل , گروه تروریستی داعش

 

اخبار بین الملل - مقررات جدید داعش/ انتقال اثاثه منزل ممنوع

گروه تروریستی داعش دستوراتی را برای ساکنان تکریت صادر کرد و مردم را ملزم به اجرای آن کرده است. ممنوع بودن خروج هر چیزی از منازل و ممنوع بودن انتقال اثاث منزل و دیگر کالاها از شهر تکریت به دیگر مناطق از جمله این دستورات است.

 گروه تروریستی داعش روز شنبه در شهر تکریت در استان صلاح الدین منع آمد و شد اعلام کرد.

ساکنان محلی در تکریت خبر دادند، عناصر داعش با بلندگو زمان منع آمد و شد را از ساعت هفت صبح تا پنج عصر به وقت محلی اعلام کردند و هشدار دادند مخالفان این قانون مجازات خواهند شد.

در این خبر به دلایل اجرای منع آمد و شد اشاره ای نشده است اما روز گذشته انفجاری در مرکز تکریت، عناصر داعش را هدف قرار داده بود.

همچنین گفته می شود داعشی ها مراکز درمانی موجود در شهر را به کنترل خود گرفتند تا کارکنان این مراکز فقط به معالجه مجروحان داعش بپردازند.

اخبار بین الملل - باشگاه خبرنگاران

 


ویدیو مرتبط :
شباهت مقررات نظامی با مقررات نماز

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

داعش اسکناس جدید سوریه را ممنوع کرد (+عکس)دفتر رسانه ای داعش در منطقه حسکه سوریه تصاویری از نصب اطلاعیه هشدار دهنده نسبت به استفاده از اسکناس های جدید سوریه منتشر کرد.

به گزارش عصر ایران به نقل از سایت عربی 21،  داعش در اطلاعیه منتشر شده ضمن درج عبارت "با این پول های جدید معامله نشود" تصویری از دو اسکناس 500 و 1000 لیره ای را منتشر کرد.
 
در بخش دیگری از اطلاعیه که داعشی ها آن را بر روی ورودی محله ها و اماکن عمومی نصب کرده اند آمده است :" استفاده از پول های جدید کمک به حکومت مسیحی در کشتن برادر مسلمان ات است."
 
داعش در اطلاعیه دیگری ، با قرار دادن تصویر پول جدید نوشت: "نظام مسیحی (دولت بشار اسد رئیس جمهوری سوریه) ثروت های مسلمانان را در ازای پول های بی ارزش غارت می کند، با او در این کار همکاری نکنید."
 
فعالان سیاسی بر این عقیده اند که داعش با ممنوع کردن اسکناس های رقم بالا، در واقع درصدد است مردم را به استفاده از پول طلای خود که در ماه گذشته آن را تایید کرد مجبور کند.
 
داعش به تازگی با انتشار فیلمی، پول طلای خود را معرفی و اعلام کرد که درصدد است اسکناس ها را حذف کند و به این شکل دلار آمریکا را با استفاده از وارد کردن پول طلا در مناطق تحت تصرف خود به چالش بکشاند.
 
این گروه همچنین در فیلم خود آمریکا را عامل اصلی رواج اسکناس های بی ارزش معرفی کرد.
 
داعش در بخش دیگری از فیلم منتشر شده در شهریور ماه گفته بود: ایالات متحده آمریکا کشورهای اروپایی را با سرمایه گذاری ارزی در برابر بردن طلاهای شان فریب داد به همین دلیل کشورهای اروپایی مجبور شدند با اسکناس معامله کنند.

 

اخبار,اخبار بین الملل , گروه تروریستی داعش

 

اخبار,اخبار بین الملل , گروه تروریستی داعش

 

اخبار,اخبار بین الملل , گروه تروریستی داعش

 

اخبار بین الملل - عصر ایران