اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

قتل در پی نشستن روی نیمکت!قتل در پی نشستن روی نیمکت!

ماموران پلیس آگاهی تهران‌بزرگ عامل قتل در بوستان اقاقیا را دستگیر کنند.

وقوع یک فقره درگیری در پارک اقاقیا در ساعت21 ششم آبان ماه امسال از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی110 به کلانتری 132 نبرد اعلام شد.

 

با تأیید خبر از سوی کلانتری و اعلام آن به پلیس آگاهی، تیم بررسی صحنه جرم اداره دهم در محل جنایت حاضر و تحقیقات از همان لحظه اولیه وقوع جنایت آغاز شد، در همان تحقیقات اولیه مشخص شد فردی به نام "رامین" 25ساله در درگیری با جوان دیگری به نام "علی . ف" 20 ساله به قتل رسیده و ضارب نیز از صحنه متواری شده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "قتل عمد" و به دستور بازپرس شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ناحیه 27 تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران‌بزرگ قرار گرفت.

در تحقیقات از شاهدان صحنه جنایت (سه تن از دوستان مقتول)، آنها در اظهارات خود به کارآگاهان عنوان داشتند: "به همراه رامین روی نیمکت داخل پارک نشسته بودیم که یکی از بچه‌های محل (متهم به قاتل) آمد و در نزدیکی ما و روی همان نیمکت نشست. به خاطر کوچک بودن نیمکت، رامین از علی خواست تا محل دیگری را برای نشستن انتخاب کند اما او اصرار داشت تا همانجا بنشیند و همین موضوع باعث شد تا رامین و علی با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کنند.

شاهدان صحنه جنایت در ادامه اظهارات خود عنوان داشتند: با بالاگرفتن درگیری لفظی بین رامین و علی، ناگهان علی چاقویی را که در زیر لباسش بود، بیرون آورد و به سمت رامین گرفت اما رامین به خاطر قد بلندتر و آمادگی جسمانی خود (به علت ورزشکار بودن) توانست تا در یک لحظه چاقو را از علی گرفته و ضربه‌ای به گردن وی وارد کند که بلافاصله علی روی زمین افتاد و رامین نیز از داخل پارک فرار کرد.

با توجه به آغاز تحقیقات از همان دقایق اولیه وقوع جنایت، کارآگاهان اداره دهم با شناسایی محل سکونت متهم به قتل در بلوار زمزم شرقی و ضمن انجام هماهنگی با بازپرس پرونده به این محل رفته و در تحقیقات خود اطلاع پیدا کردند که علی پس از ارتکاب جنایت به خانه مراجعه و پس از تعویض لباس‌های خون‌آلود، متواری شده است.

همزمان با آغاز اقدامات پلیسی برای دستگیری متهم به قتل کارآگاهان اداره دهم به آموزش خانواده متهم برای معرفی وی پرداخته و سرانجام در دوم آذرماه امسال، علی با حضور در اداره دهم خود را به کارآگاهان معرفی کنند.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی‌زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران‌بزرگ، با اعلام این خبر گفت: در تحقیقات از متهم و همچنین شاهدان صحنه جنایت، مشخص شد که بین مقتول و متهم هیچ‌گونه اختلاف قبلی که بواسطه آن متهم با انگیزه قبلی اقدام به ارتکاب جنایت کرده باشد، وجود نداشته است.

وی گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم و به دستور بازپرس پرونده، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس صادر و متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس‌آگاهی تهران‌بزرگ قرار گرفت.

/ایسنا

 


ویدیو مرتبط :
نیمکت با هم بودنمان تنهاست! من دل نشستن ندارم !تو دلیل نشستنم باش!

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

باقری، منافی، ‌غلامپور، فروزانی و دایی در آستانه نشستن روی نیمکت پرسپولیسدایی دستیارانش را معرفی کرد

باقری، منافی، ‌غلامپور، فروزانی و دایی در آستانه نشستن روی نیمکت پرسپولیس

علی دایی نام دستیاران خود را به باشگاه پرسپولیس معرفی کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، علی دایی سرمربی تیم پرسپولیس دستیاران خود را بالاخره معرفی کرد.

دستیاران دایی شامل کریم باقری، بهزادغلامپور، فروزانی،‌جواد منافی و محمد دایی هستند.

همچنین به احتمال فراوان مولایی نیز برای همکاری دعوت خواهد شد. این دستیاران امروز به باشگاه معرفی شده و قرار است مقدمات قرارداد آنها آماده شود تا قبل از تمرینات سه‌شنبه به امضای طرفین برسد./فارس