اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

فرانسوی ها با 2 هتل به ایران آمدند (+عکس)از ماه آینده دو هتل بزرگ در تهران با ظرفیت 500 اتاق تحت نام برندهای " IBIS" و " NOVOTEL" فغالیت خواهند کرد. مدت قرار داد همکاری این شرکت فرانسوی با شریک ایرانی 15 سال اعلام شده است.

برای نخستین بار پس از انقلاب اسلامی یک شرکت بزرگ هتلداری فرانسه با همکاری یک شرکت ایرانی دو هتل بزرگ در شهر تهران افتتاح خواهد کرد.

به گزارش عصر ایران به نقل از گاردین در پی امضای قرار داد مربوط به راه اندازی دو هتل در تهران از سوی شرکت فرانسوی " هتل های آکور" این شرکت فرانسوی که ششمین شرکت بزرگ هتل سازی در جهان است، به زودی دو هتل بزرگ در تهران افتتاح خواهد کرد.

قرار است این دو هتل کمتر از یک ماه دیگر (15 اکتبر) آغاز به فعالیت کنند.  این هتل ها در نزدیکی فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران واقع شده اند. این دو هتل در مجموع بیش از 500 اتاق دارند.

هتل novotel تهران

اخبار,اخبار اجتماعی ,شرکت بزرگ هتلداری فرانسه


نمای داخلی هتل در نزدیک فرودگاه امام خمینی تهران

اخبار,اخبار اجتماعی ,شرکت بزرگ هتلداری فرانسه


همزمان با توافق هسته ای و نمایان شدن چشم انداز لغو تحریم های ایران در ماه های گذشته بسیاری از شرکت های بزرگ اروپایی با سفر به ایران امکان سرمایه گذاری در این کشور را مورد بررسی قرار داده اند.

افتتاح این هتل ها همزمان با افزایش محسوس ورود توریست های خارجی به ایران و احتمال افزایش بیش از پیش از آن انجام می شود.

سباستین بازین مدیر شرکت هتل های آکور فرانسوی روز سه شنبه و پس از امضای قرار داد همکاری با " مهدی جهانگیری  مدیر شرکت توریستی "آریا زیگورات " از ایران ، ضمن ابراز خوش بینی به آینده فعالیت این شرکت هتلداری فرانسوی در ایران گفت: ایران با جمعیت نزدیک به 80 میلیون نفر پتانسیل فوق العاده ای برای توسعه فعالیت های شرکت ما دارد."

مراسم امضای قرار داد دو شرکت آریا زیگورات و هتل های آکور

اخبار,اخبار اجتماعی ,شرکت بزرگ هتلداری فرانسه


او ابراز امیدواری کرد با پتانسیل های موجود در ایران و سنت میهمان نوازی ایرانی این همکاری برای هر دو طرف سودمند باشد.

مبلغ قرار داد دو شرکت آریا زیگورات و هتل های آکور اعلام نشده است اما طبق قرار داد قرار است شرکت آریا زیگورات و هتل های آکور به ظور مشترک تحت نام دو برند " IBIS" و " NOVOTEL" برای دو هتل به مدت 15 سال در صنعت توریسم ایران استفاده کرده و به توسعه و ساخت هتل های مشترک اقدام کنند.

شرکت هتل های آکور 71 هتل بزرگ در 10 کشور منطقه خاورمیانه دارد.

ایران با دارا بودن تاریخی غنی و داشتن 17 اثر در لیست میراث جهانی یونسکو یکی از مقاصد ارزان ، متنوع و چهار فصل برای جذب توریسم های خارجی محسوب می شود.

در سال گذشته میزان ورود توریست های خارجی به ایران رشد چشمگیری داشته است اما هنوز فاصله بسیار معناداری در آمار ورود توریست به ایران با دیگر کشورهای توریست پذیر وجود دارد.

غالب توریست های خارجی که به ایران می آیند توریست های مذهبی هستند که از کشورهای عراق و پاکستان وارد ایران می شوند.


 اخبار اجتماعی  -  عصر  ایران


ویدیو مرتبط :
از کشور چک و اسلونی به ایران خوش آمدند قسمت یک (1392)

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

ناوهای ایران برای آموزش به جده آمدند نه آنچه فرمانده نیروی دریایی ارتش ایران عنوان کرده استنیروی دریایی ایران , وزارت دفاع , سفارت ایران

 

خبرگزاری رسمی عربستان(SPA) مدعی شد که توقف کشتی های جنگی ایران بخشی از تور آموزشی برای دانشجویان نیروی دریایی ایران بوده است.

این خبرگزاری نوشت: مسئولان سفارت ایران در ریاض درخواست کرده بودند که دو ناو و یک هلی کوپتر در جده توقف کند.

خبرگزاری رسمی عربستان در ادامه ادعا کرد: هدف توقف دو ناو ایران، اموزش به دانشجویان بوده است نه انچه حبیب الله سیاری، فرمانده ارتش ایران اعلام کرده است.

این خبرگزاری نوشت: وزارت دفاع با درخواست سفارت ابران موافقت کرد چراکه علاقمند به حفظ روابط خوب با همه ی کشورهای های دوست و برادر است.

گفتنی است، ناوگروه هجدهم نیروی دریایی ارتش، مرکب از ناو جمهوری اسلامی ایران خارک و ناوشکن شهید دریابان قندی، صبح 15 بهمن ماه در بندر جده عربستان پهلو گرفت.

حبیب الله سیاری، فرمانده نیروی دریایی ارتش گفته بود که هدف از اعزام این ناوگروه به دریای سرخ و بندر جده، نشان دادن اقتدارنظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه آب های ازاد و مقابله با ایران هراسی است..../انتخاب