اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

عکس برهنه دختر رئیس جمهور جنجالی شد +عکسعکس برهنه دختر رئیس جمهور جنجالی شد +عکس

گلناره کریم اف دختر رئیس جمهور 75 ساله ازبکستان با انتشار عکس برهنه خود سبب خشم و کینه مردم ازبکستان و پدرش نسبت به خود شد. این در حالی است که پدر او به شدت بیمار است و احتمال میرود در صورت مرگ و یا عدم توانایی در انجام امور این وظیفه به دخترش محول خواهد شد.

عکس برهنه دختر رئیس جمهور جنجالی شد

رئیس آژانس اطلاعات ازبکستان که سابقا از روسای " ک گ ب" نیز بوده است میگوید : اتهاماتی نظیر فساد مالی و اخلاقی و اکنون نیز تصاویر برهنه دختر از جمله مسائلی است که اعتبار و آبروی این خاندان را خدشه دار کرده است .
گفته میشود وقتی رئیس  سازمان اطلاعات ازبکستان این تصاویر را به کریم اف 75 ساله نشان داده است وی به شدت خشمگین شده و تلفن همراه و زیرسیگاری روی میز کارش را به سمت او پرتاب کرده  و سپس با احضار دخترش سیلی محکمی به او زده است.
به گفته شاهدان این مرد 75 ساله مدتها در کاخ ریاست جمهوری در تاشکند سرگردان و سردرگم بوده و ساعتها بی وقفه و بدون کنترل گریه کرده است.
گلناره به عنوان یکی از زنان قدرتمند آسیای مرکزی به شمار می رود و صاحب یک کانال رادیو و تلویزیون کابلی است و گفته میشود ثروتش بالغ بر 400 میلیون پوند میباشد. او هفته گذشته اعلام کرد از سوی مخالفان پدرش با جیوه مسموم شده است که سریعا مداوا شده و خطری او را تهدید نکرده است.

عکس برهنه دختر رییس جمهور ازبکستان

عکس برهنه دختر رئیس جمهور جنجالی شد

 

عکس برهنه دختر رئیس جمهور جنجالی شد

منبع:پرداد

 


ویدیو مرتبط :
یک جانور نادر در آغوش رئیس جمهور روسیه ! + عکس و فیلم

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

پرونده جنجالی دختر رئیس جمهور ازبکستاناخبار,اخباربین الملل,دختر رئیس جمهور ازبکستان

 

اخبار بین‌الملل - پرونده جنجالی دختر رئیس جمهور ازبکستان

 دادستانی کل ازبکستان جزئیات تازه‌ای در مورد پرونده «گلناره کریم‌اوا» دختر بزرگ اسلام کریم‌اف رئیس جمهور این کشور اعلام کرد.

سخنگوی دادستانی کل ازبکستان امروز در جمع خبرنگاران گفت: موضوع اتهامات وارده به «گلناره کریم‌اوا» و رابطه وی با گروه‌های جنایی در حال بررسی بوده و وی مظنون به مشارکت در برخی جرایم اقتصادی کلان نیز هست. سخنگوی دادستانی کل ازبکستان افزود: موارد متعددی از اتهامات گلناره کریم آوا و همکاران وی بررسی و جهت رسیدگی به دادگاه ارسال شده‌ است. وی گفت: با توجه به جرایم اقتصادی کلان برخی از مقامات از جمله گلناره کریم آوا، پرونده وی بصورت جداگانه مورد بررسی قرار گرفت

سخنگوی دفتر دادستانی کل ازبکستان توضیح داد، حکم دادگاه در مورد پرونده جنایی علیه «رستم مدعمراف»، «گالینا آواکیان» و دیگر اعضای گروه‌ جنایی وابسته به گلنار کریم اوا توسط دادگاه نظامی بررسی و حکم نهایی نیز اعلام شده‌ است. این مقام قضایی ازبکستان ادامه داد، 24 می (31 خرداد )سال جاری، دادگاه نظامی تاشکند، پرونده جنایی مربوط به ربوده شدن و بازداشت غیر قانونی تعدادی از شهروندان ازبکستان توسط گروهی به دستور مستقیم این دو متهم را بررسی و حکم محکومیت آنان از 8 تا 12 سال را اعلام کرد.

اعضای این گروه، زیر نظر مدعمرا و آواکیان به اخاذی در خاک ازبکستان مشغول بوده‌اند بطوریکه مردم و بخصوص برخی از تجار را با بهانه‌های مختلف بازداشت و پس از دریافت پول آنها را آزاد می‌کردند. بنا به گزارش دادستانی کل ازبکستان، تحقیق پرونده این گروه به رهبری «نورمحمد صادق اف» نیز به اتمام رسیده است. گروه نامبرده در سال‌های 2011 تا 2013 تحت پوشش انجام فعالیت بازرگانی اقدام به باجگیری و جعل اسناد کرده که بر اثر این نوع اقدامات، دولت دچار خسارت سنگینی شده‌ است.

این نهاد امنیتی دولت ازبکستان خسارت وارد شده را بالغ بر 457 میلیارد صوم (معادل 200 میلیون دلار) برآورد کرده‌ است. گلنار کریم اوا و شرکای تجاری وی از اواخر سال 2013 مورد پیگرد قانونی قرار گرفته‌اند.

 

اکنون دیگر اختلاف بین دختران رئیس جمهور ازبکستان و یک دهه اختلاف شدید کریم‌اف با همسرش رسانه‌ای شده و واقعیت این موضوع به‌ نوعی از سوی گلناره و «لاله» از طریق مصاحبه و شبکه‌های اجتماعی تأیید شده است. کارشناسان معتقدند که رسانه‌ای شدن قضایای مربوط به‌ خانواده کریم‌اف و بویژه اتفاق اخیر، با بحث آینده قدرت در ازبکستان ارتباط مستقیم دارد.

  اخبار بین الملل- فارس