اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

صدرنشین گرانترین خودروهای وارداتی


بر اساس آمار گمرک در اسفند ماه سال گذشته بی‌ام و i8 صدرنشین گران‌ترین خودرو وارداتی شد.

خبرگزاری میزان: بر اساس آمار گمرک در اسفند ماه سال گذشته خودرو سواری بی‌ام و i8 مدل ۲۰۱۶ صدر نشین گران‌ترین خودرو‌های وادراتی این ماه شد.

بر اساس این گزارش ۲۴۲ هزار و ۴۷۱ دلار صرف واردات این خودرو به کشور شد و یک دستگاه از این خودرو از امارات متحده عربی به کشور وارد شد.

دومین خودرو گرانقیمت وارداتی در اسفند ماه نیز بی‌ام و i8 هیبریدی بود که از کشور ترکیه به ایران وارد شد و ارزش آن در گمرک ۲۰۷ هزار و ۵۹۶ دلار ثبت شده است.

این گزارش می‌افزاید رتبه سوم گران‌ترین خودرو‌های وارداتی نیز به BMW i8 اختصاص یافت که ارزش این خودرو ۱۹۶ هزار و ۸۶ دلار در گمرک ثبت شده است و این خودرو از امارت متحده عربی به ایران وارد شد.


ویدیو مرتبط :
خودروهای لوکس وارداتی

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

جدول گرانترین خودروهای وارداتی شهریورماه/ مازراتی به دنبال حضور در بازار ایرانجدول گرانترین خودروهای وارداتی شهریورماه/ مازراتی به دنبال حضور در بازار ایران

 9 دستگاه مازراتی در شهریورماه با قیمت متوسط هر دستگاه 130 هزار دلار به کشور وارد شده است.

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

باشگاه یکصدهزار دلاری ها در شهریورماه 53 میهمان جدید داشت، خودروهای با برند مرسدس بنز، پورشه و مازراتی است. به نظر می رسد در جمع آلمانی هایی که مدتی است بازار خودروهای لوکس را قبضه کرده اند، مازراتی ایتالیایی هم برای خود سهمی پیدا کرده است.

نگاهی به فهرست باشگاه 100 هزار دلاری ها نشان می دهد در نیمه نخست سال جاری بالغ بر 252 دستگاه خودروی با قیمت بیش از 100 هزار دلار به کشور وارد شده است که سرجمع ارزش ثبت شده آنها در گمرک کشور معادل 34.7 میلیون دلار است.

بیشترین میزان واردات در این جمع مربوط به خودروی پورشه است، سر جمع خودروی پورشه وارداتی در نیمه اول سال جاری 216 دستگاه است که از این تعداد 111 دستگاه با قیمتی بیش از 100هزار دلار در گمرک به ثبت رسیده اند، بعد از پورشه بیشترین خودروی لوکس وارداتی تولیدات کارخانه مرسدس بنز است که به 562 دستگاه می رسد که 116 عضو هم در باشگاه یکصدهزار دلاری ها دارد.

تعداد مازراتی های وارداتی در نیمه اول سال به 33 دستگاه رسیده که متوسط قیمت هر دستگاه معادل 137 هزار دلار بوده که 25 دستگاه آن در جمع باشگاه یکصدهزار دلاری ها قرار می گیرند./خبرآنلاین

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

 

قیمت انواع خودرو در بازار ایران