اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

صاعقه، ساختمان مخابرات یک روستا را به آتش کشیدصاعقه علاوه بر وارد کردن خسارت قابل توجه به این اداره دولتی، خسارت زیادی به روستاییان از جمله لوازم برقی منازل زده است.

ساختمان مخابرات روستای آلنی در شهرستان مشگین شهر استان اردبیل در اثر اصابت صاعقه دچار آتش سوزی شد.
 
به گزارش ایرنا، در این حادثه که بامداد پنجشنبه رخ داد، تمام تجهیزات این مرکز مخابراتی از بین رفت و ارتباط تلفنی اهالی روستا به طور کامل قطع شد.

بخشدار مرکزی مشگین شهر گفت: صاعقه علاوه بر وارد کردن خسارت قابل توجه به این اداره دولتی، خسارت زیادی به روستاییان از جمله لوازم برقی منازل زده است.

مسعود عطایی افزود: خوشبختانه این حادثه هیچ تلفات جانی نداشت.

همچنین دیشب و امروز در اثر بارش شدید باران و جاری شدن سیلاب در بیشتر مناطق شهرستان مشگین شهر، خسارت قابل توجهی به مبلمان شهری و تاسیسات زیربنایی وارد شد.

شهرستان مشگین شهر با بیش از 155 هزار نفر جمعیت در 85 کیلومتری شمال غربی اردبیل قرار دارد.


 اخبار حوادث - ایرنا


ویدیو مرتبط :
دموی هنر رزمی صاعقه-کلیپ صاعقه-رزم صاعقه رشید عبدالحسینی

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

تصاویری ترسناک از اصابت صاعقه به ساختمان‌های مشهور + تصاویراخبار گوناگون - تصاویری ترسناک از اصابت صاعقه به ساختمان‌های مشهور + تصاویر

رعد و برق و صاعقه می‌تواند در شهرها در اثر برخورد به ساختمان‌ها تصاویری ترسناک ایجاد نماید.

عکاسان خلاق از سراسر دنیا لیستی از عجیب ترین عکس‌ها از اصابت رعد و برق به ساختمان‌ها و بناهای مشهور در جهان را منتشر کرده‌اند.
گفتنی است، از جمله مشهور ترین رعد و برق‌ها اصابت رعد و برق به برج مشهور ایفل در کشور فرانسه در سال 2013، اصابت رعد و برق بسیار قدرتمند به برج خلیفه در کشور امارات متحده در سال 2012، اصابت رعد و برق به برج آزادی در شهر نیویورک آمریکا در سال 2010 و همینطور اصابت رعد و برق به دره مشهور در کشور آمریکا به نام گراند کانیون در منطقه آریزونا است عکاسان برای گرفتن این عکس‌های شکار شده در طوفان‌های سهمگین دنبال شکار رعد و برق رفته‌اند.

 

اخبار,اخبار گوناگون,صاعقه

 

اخبار,اخبار گوناگون,صاعقه

اخبار,اخبار گوناگون,صاعقه

 

اخبار,اخبار گوناگون,صاعقه

 

اخبار,اخبار گوناگون,صاعقه

 

اخبار,اخبار گوناگون,صاعقه

 

اخبار,اخبار گوناگون,صاعقه

 

اخبار,اخبار گوناگون,صاعقه

 

اخبار گوناگون - باشگاه خبرنگاران