اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

شب‌نشینی‌های مختلط در خوابگاه دختران


دامنه غفلت مسئولان زمینه گسترش شب‌نشینی‌های مختلط را به اطراف یكی از خوابگاه‌های دختران تهران نیز كشانیده است.

دامنه غفلت مسئولان زمینه گسترش شب‌نشینی‌های مختلط را به اطراف یكی از خوابگاه‌های دختران تهران نیز كشانیده است.

در حالی‌كه سالم‌سازی فضاهای دانشگاهی، سرلوحه اهداف مسئولان فرهنگی كشور است در كنار گوش مسئولان در پایتخت، در كنار خوابگاه‌های دختران یكی از دانشگاه‌های دولتی، تا پاسی از شب، بساط شادی‌های روابط نامتعارف به پا می‌شود.

دخترانی كه از فضای پاك و بی‌آلایش خانواده‌های شهرستانی روانه دانشگاه شده‌اند تا به دور از خانواده در فضای سالم‌تری به نام "خوابگاه " زندگی كنند. خوابگاهی كه با برخی سهل‌انگاری‌ها تبدیل به فضای ناامنی می‌شود.

در تهران، در قلب ساختمان‌های خوابگاه دختران یك دانشگاه، ‌كافی‌شاپ و رستورانی به نام (ت) دایر است كه به دختران و پسران خارج از دانشگاه سرویس می‌دهد.

رستورانی كه مشتریانش مستقیم با ورود به دانشگاه، با خودروهای خود در كنار خوابگاه‌های دختران اطراق می‌كنند و صدای قهقهه‌های مستانه آن‌ها نغمه تنهایی دختران دانشجو می‌شود. مشتریانی كه امنیت را از این فضای سالم برده‌اند.

منبع: فارس


ویدیو مرتبط :
باشگاه بدنسازی مختلط دختران و پسران در تهران

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

انتشار گاز در خوابگاه دختران حادثه آفریدآتش سوزی,آتش گرفتن

 

مهر:مدیر حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اعلام این خبر گفت: در پی تماس تلفنی با مرکز اورژانس ۱۱۵ در ساعت ۳:۱۰ بامداد امروز چهارشنبه ۱۷ اسفند مبنی بر احتمال مسمومیت با گاز منوکسید کربن در خوابگاه دانشجویان مشهد ۶ دستگاه آمبولانس به محل اعزام شد.

دکتر رضا وفایی نژاد با اشاره به اینکه دانشجویان با علائم تهوع و سرگیجه به بیمارستان امام رضا (ع) منتقل شدند، خاطر نشان کرد: ۳۰ نفر از دانشجویان پس از اقدامات درمانی سرپایی در ساعت هفت صبح از بیمارستان ترخیص و به خوابگاه خود منتقل شدند و دو نفر دیگر نیز تا ظهر امروز مرخص می شوند.

بر اساس اعلام کارشناسان آتش نشانی (که همزمان در محل حضور یافتند) وزش باد شدید موجب معکوس عمل کردن سیستم تهویه و اگزوز فنها در روی پشت بام شده و گاز منوکسید کربن را به داخل خوابگاه انتقال داده است.... /  mehrnews.com