اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

شایعه بازداشت یک مسئول به خاطر فیتیله


مدیر سابق گروه کودک و نوجوان شبکه دو در واکنش به حاشیه های بوجود آمده و اینکه گفته شده برای پاسخگویی درباره مساله «فیتیله» در بازداشت به سر برده است، عنوان کرد: من بازداشت نشدم و اکنون هم در حال گفتگو با شما هستم. ترجیح می دهم تا زمانی که التهاب ها از سازمان صداوسیما دور نشده است گفتگویی نداشته باشم.

خبرآنلاین: علی زارعان مدیر سابق گروه کودک و نوجوان شبکه دو با اشاره به حواشی که این روزها پیرامون او وجود دارد بیان کرد ترجیح می‌دهد فعلا سکوت کند.

وی در واکنش به حاشیه های بوجود آمده و اینکه گفته شده برای پاسخگویی درباره مساله «فیتیله» در بازداشت به سر برده است، عنوان کرد: من بازداشت نشدم و اکنون هم در حال گفتگو با شما هستم. ترجیح می دهم تا زمانی که التهاب ها از سازمان صداوسیما دور نشده است گفتگویی نداشته باشم.

مدیر سابق گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما در پاسخ به این سوال که در حال حاضر چه برنامه هایی دارد، گفت: من شاعر و نویسنده هستم، آخرین کتابی هم که داشتم «ایستادن به روایت کلمه» بود که به تازگی چاپ شده است و از آن استقبال هم صورت گرفت و در همین حوزه به سایر فعالیت هایم ادامه خواهم داد.

علی زارعان ۲۲ سال است که در گروه کودک مشغول به کار است. وی از تاریخ ۲۵ آبان سال ۸۴ در مقام مدیر گروه کودک و نوجوان فعالیت کرد و برنامه هایی چون «نیمرخ»، «کبوتر دات کام»، «رنگین کمان»، «بچه های دیروز» و در این سال ها مجموعه «کلاه قرمزی» و همچنین «محله گل و بلبل» با حمایت های وی روی آنتن رفته است.


ویدیو مرتبط :
شایعه بازداشت احسان علیخانی

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

مدیران مسئول سایت های فرارو و آفتاب بازداشت شدند 

 

 

مدیران مسئول سایت های فرارو و آفتاب بازداشت شدند

 

در پی انتشار خبری در برخی سایت ها در بامداد دوشنبه ٢۵ بهمن ماه، مبنی بر "صدور مجوز تظاهرات برای راهپیمایی جنبش سبز به واسطه درخواست رئیس جمهور ترکیه"، مدیران مسوول دو سایت «فرارو» و «آفتاب نیوز»، همچنین مسولان فنی آنها بازداشت شدند.

سایت های خبری مخالف دولت در خارج از کشور با اعلام این مطلب مدعی شدند: غلامعلی دهقان عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه که از حدود یک ماه ییش به عنوان مدیر مسئول سایت آفتاب معرفی شده و همچنین سلیمی، مسول فنی آن سایت بازداشت شدند.

همزمان محمدحسین خوشوقت، مدیر مسول سایت فرارو و مدیرکل مطبوعاتی وزارت ارشاد در دوران اصلاحات نیز بازداشت شدند.

این بازداشتها به دلیل انتشار خبر "دریافت مجوز راهییمایی جنبش سبز، به مساعدت عبدالله گل، رئیس جمهور ترکیه" صورت گرفته است، که برای اولین بار در آفتاب و فرارو منتشر شده بودند.

گفتنی است بازداشت شدگان تاکید دارند سایتهایشان در آن زمان مورد حملات هکرها و هک واقع شده بود.

هنوز هیچ منبع خبری در داخل بویژه خبرگزاریها خبری در این خصوص منتشر نکرده اند...../تحلیل:عصرایران