اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

سفر کوتاه رهبر انقلاب به قم 

سفر کوتاه رهبر انقلاب به قم

 

پایگاه اطلاع رسانی دفتر حضرت آیت الله سید محمد شاهرودی نوشت: مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای جمعه شب گذشته مورخ 1389/9/12 در سومین سفر غیررسمی به شهر مقدس قم با حضرت آیت الله سید "محمد شاهرودی" از مراجع تقلید قم، در بیت ایشان دیدار و گفتگو نمودند.

 

به گزارش شیعه آنلاین، گفتنی است حضرت آیت الله سید "محمد شاهرودی" فرزند حضرت آیت الله سید "محمود شاهرودی" از مراجع سرشناس نجف اشرف است.

شایان ذکر است در این دیدار که در فضایی صمیمانه انجام شد، گفتگوهایی پیرامون موضوعات مختلفی همچون امور مربوط به حوزه ی علمیه و خاطراتی از مرحوم حضرت آیت الله حاج سید محمود شاهرودی و آثار ایشان صورت گرفت.

ناگفته نماند رهبر معظم انقلاب اسلامی در این سفر با حضرت آیت الله حاج "میرزا مسلم ملکوتی" از دیگر مراجع قم و آیت الله خرازی نیز به طور جداگانه دیدار و گفتگوهایی انجام دادند..../شیعه آنلاین


ویدیو مرتبط :
حاشیه ای کوتاه از گفتگوی رهبر انقلاب با وزیر ورزش

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

رهبر معظم انقلاب اسلامی هفته آینده به قم سفر می‌كنند 

 

رهبر معظم انقلاب اسلامی هفته آینده به قم سفر می‌كنند

 

 

استاندار قم گفت: مقام معظم رهبری هفته آینده به استان قم سفر می‌كنند. به گزارش خبرگزاری فارس از قم، حجت‌الاسلام محمدحسین موسی‌پور ظهر امروز كه برای افتتاح نمایشگاه جلوه‌های همت و تلاش به مجمع امام خمینی قم رفته بود، در گفت‌وگو با خبرنگاران در خصوص زمان قطعی سفر رهبر معظم انقلاب به استان قم گفت: این سفر طی هفته آینده به قم انجام می‌شود.

 

وی ادامه داد: قم آماده حضور و استقبال از ولی امر مسلمین است و با تمام وجود از ایشان استقبال می‌كند.

خاطر‌نشان می‌شود قم خود را برای استقبال از رهبر فرزانه انقلاب آماده كرده و جای جای شهر قم شور و شوق مضاعفی برپا شده است.

بنابر این گزارش مردم قم با برپایی مراسم‌ مختلفی، مراسم شكرانه حضور رهبر فرزانه انقلاب در قم را به جای آورده و برای سلامتی ایشان دعا می‌كنند.

همچنین در مناطق مختلف شهر قم برای سلامتی مقام معظم رهبری گوسفند ذبح كرده و شور و شوق خود را به دلیل حضور ایشان در قم ابراز می‌كنند.../خبرگزاری فارس