اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

زن روستایی جان سمانه 2 ساله را نجات داداخبار ,اخبار حوادث ,سقوط در چاه

 

اخبار حوادث - سقوط در چاه 13 متری
زن روستایی جان سمانه 2 ساله را نجات داد

زن 45 ساله روستایی در استان لرستان در یک اقدام شجاعانه دختربچه دو ساله همسایه اش را که به درون چاه آب13 متری سقوط کرده بود نجات داد و به «سمانه» زندگی دوباره بخشید.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سمانه دو ساله که هنگام بازی به داخل یک چاه آب 13 متری واقع در حیاط خانه شان سقوط کرده بود با اقدام به موقع و شجاعانه زن همسایه از مرگ حتمی نجات یافت.

مادر این کودک درباره چگونگی وقوع حادثه گفت: سمانه به همراه خواهر بزرگترش در حیاط خانه مشغول بازی بود که ناگهان متوجه سقوط او به درون چاه شدم.

مادر سمانه افزود: در پی این حادثه به سرعت موتور دینام را از برق جدا و به امید یاری کسی در حیاط خانه شروع به فریاد و کمک خواهی کردم که ناگهان یکی از زنان همسایه به سرعت وارد چاه شد و تا رسیدن مردان روستا به محل، عمق 13 متری چاه را طی و با صدای بلند سلامتی سمانه را اعلام کرد و پس از چند دقیقه او را از چاه بیرون کشید.
اخبار حوادث - جام جم

 


ویدیو مرتبط :
نجات یک نوجوان پانزده ساله و یک زن سی ساله از زیر آوار

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

نجات گروگان ۶۶ ساله از چنگال آدم ربایان در استان سیستان وبلوچستان 

 

نجات گروگان ۶۶ ساله از چنگال آدم ربایان در استان سیستان وبلوچستان

پس از دو روز تلاش ماموران پلیس آگاهی شهرستان نیک شهر استان سیستان و بلوچستان مرد ۶۶ ساله ای که اسیر چنگال های دو آدم ربا شده بود نجات پیدا کرد.

 

سرهنگ محسن راک، فرمانده انتظامی شهرستان نیک شهر استان سیستان و بلوچستان در تشریح جزئیات این خبر گفت: ساعت ۱۹ روز یکم شهریور ماه، فردی با مراجعه به پلیس آگاهی شهرستان نیک شهر اظهار داشت فردی به نام " عبدالحمید – الف "بردارش به نام " محمد مراد – الف " ۶۶ ساله را پس از اغفال، سوار خودروی خود کرده و به محل نامعلومی انتقال داده است.

وی افزود: برپایه این خبر بلافاصله ماموران پلیس آگاهی شهرستان جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند و در ادامه این بررسی ها مشخص شد آدم ربایان در تماسی تلفنی با خانواده وی اعلام داشتند به انگیزه مطالبه خون بهای چند تن از اعضای خانواده شان که در اثر سانحه رانندگی با فرد ربوده شده فوت كرده بودند، مبادرت به گروگانگیری کرده و برای رهائی گروگانشان باید مبلغ چهارصد میلیون تومان بپردازند.

سرهنگ راک درادامه تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی با انجام تحقیقات فنی و پلیسی و بکارگیری منابع اطلاعاتی خود نسبت به شناسائی محل اختفای آدم ربایان اقدام کردند.

وی افزود: ماموران در ادامه عملیات رهائی و با تنگ کردن عرصه بر آدم ربایان، آنان را وادار به تسلیم کرده و فرد ربوده شده را از چنگال آنان نجات دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان نیک شهر در خاتمه خاطر نشان کرد: آدم ربایان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند..../ایسنا