اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

رویای بی‌خانمان‌ها در شهر فرشته‌ها+تصاویراخبار,اخبار گوناگون,بی‌خانمان‌

اخبار گوناگون - رویای بی‌خانمان‌ها در شهر فرشته‌ها+تصاویر

هنرمندی ناشناس، رویاهای بی‌خانمان‌های لس آنجلس را با عنوان شهر فرشته‌ها روی دیوار نقاشی کرده است.

«اسکید روبات» هنرمند ناشناسی است که رویاهای بی‌خانمان‌های شهر لس‌آنجلس – آمریکا را بر روی دیوارها نقاشی کرده است؛ وی به مناطقی که بی خانمان‌ها زندگی می‌کنند، رفته است و از آنها در مورد آرزوهایشان سوال کرده و پاسخی که آنها داده‌اند را بر روی دیوار کشیده است.
وی از یکی از بی خانمان‌ها به نام سارا سوال کرد: دلت چه غذایی می‌خواهد؟
سارا با اینکه ناشتا بود، گفت: فقط کمی آب می‌خواهم.
«اسکید روبات» گفت: این نقاشی‌ها و تصاویر به منظور آگاه کردن مردم از مشکلات روزانه بی خانمان‌ها ارائه شده است.

اخبار,اخبار گوناگون,بی‌خانمان‌

 

اخبار,اخبار گوناگون,بی‌خانمان‌

 

اخبار,اخبار گوناگون,بی‌خانمان‌

 

اخبار,اخبار گوناگون,بی‌خانمان‌

 

اخبار,اخبار گوناگون,بی‌خانمان‌

 

اخبار,اخبار گوناگون,بی‌خانمان‌

 

اخبار,اخبار گوناگون,بی‌خانمان‌

 

اخبار,اخبار گوناگون,بی‌خانمان‌

 

اخبار,اخبار گوناگون,بی‌خانمان‌

 

اخبار,اخبار گوناگون,بی‌خانمان‌

 

اخبار,اخبار گوناگون,بی‌خانمان‌

 

اخبار,اخبار گوناگون,بی‌خانمان‌

  

اخبار گوناگون - فارس


ویدیو مرتبط :
‫3 هزار بی خانمان در شهر زلزله زده نورچا‬‎

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

رویای دزدها، كابوس شهر بود
 

  رویای دزدها، كابوس شهر بود

 

در پی این موضوع، ماموران به بازرسی خودروی پراید پرداختند و یك قبضه سلاح، یك عدد كلاه گیس، ۲ قبضه چاقو، چند گوشی تلفن همراه، مبلغی چك پول و تعدادی مدارك هویتی را از داخل یك ساك ورزشی پیدا كردند.

ماموران پس از بازداشت این ۳ نفر با دستور دادیار سلیمانی فرد در شعبه ۶ دادیاری دادسرای جنایی، آنها را در اختیار ماموران اداره یكم مبارزه با جرایم مسلحانه آگاهی تهران قرار دادند. ۳ جوان بازداشت شده در تحقیقات اظهارات متناقضی بیان كردند.

اما با بررسی پرونده مالباخته هایی كه در دام دزدان مسلح گرفتار شده بودند، معلوم شد طی ۳ هفته گذشته ۶ مرد با حضور در كلانتری های شمال تهران از سرقت مسلحانه خودروهای پراید خود خبر داده اند و تصاویر رایانه ای دزدان مسلح فراری با متهمان بازداشت شده مطابقت دارد.

با مشخص شدن این موضوع، ۳ متهم جوان دوباره بازجویی شدند تا این كه روز پنجشنبه گذشته راز سرقت های مسلحانه اعضای باند را فاش كردند.

 

● اعتراف سركرده باند

اصغر، سركرده باند در تشریح ماجرای سرقت های مسلحانه به پلیس گفت: همیشه رویای پولدار شدن را در سر می پروراندم تا این كه تصمیم گرفتم با تشكیل یك باند سرقت، این رویا را به واقعیت تبدیل كنم.

وی افزود: این تصمیم را با ۳ نفر از دوستانم كه آنها نیز شهرستانی و جویای كار بودند در میان گذاشتم كه آنها نیز برای پولدار شدن همكاری با مرا پذیرفتند.

سركرده این باند تبهكاری در تشریح سرقت ها گفت: ساعات پایانی شب در میدان آزادی، شهرك غرب، سعادت آباد و میدان ونك تهران خودروهای پراید را دربستی كرایه می كردیم.

دزد مسلح یادآور شد: در میانه راه من و همدستانم با چاقو و سلاح، راننده ها را تهدید به مرگ كرده و در یك محله خلوت با سرقت اموال و خودروی آنها متواری می شدیم.

وی ادامه داد: با خودروهای مسروقه در محله های شهر تهران مسافركشی می كردیم و با تهدید چاقو و سلاح از مسافران اخاذی می كردیم.

با اعتراف متهم به ده ها فقره سرقت مسلحانه و زورگیری از مردم، ۲ همدست وی به نام های قادر و مهرداد هم به همكاری با او اعتراف كردند.

سرهنگ لیراوی، معاون اداره مبارزه با جرایم جنایی آگاهی تهران در این باره گفت: با توجه به جرایم خشنی كه متهمان مرتكب شده اند با دستور قضایی از سوی سلیمانی فرد، دادیار شعبه ششم دادسرای جنایی تهران، تصویر متهمان بدون پوشاندن چهره چاپ می شود تا شهروندانی كه در دام این سارقان گرفتار شده اند، برای شكایت از متهمان به شعبه ۶ دادیاری دادسرای ناحیه ۲۷ یا اداره یكم مبارزه با سرقت های مسلحانه آگاهی تهران مراجعه كنند.

جستجو برای دستگیری چهارمین عضو فراری این باند ادامه دارد.گزارش :... /  جام  ج م آنلاین