اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

رونمایی از سایت نقل و انتقال دانشجویی معاونت پارلمانی دانشگاه آزادسایت نقل و انتقال دانشجویی,سایت نقل و انتقال دانشجویی معاونت پارلمانی دانشگاه آزاد

رونمایی از سایت نقل و انتقال دانشجویی معاونت پارلمانی دانشگاه آزاد

سایت نقل و انتقال دانشجویی حوزه معاونت پارلمانی با حضور معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی رونمایی شد.

به گزارش ایسنا: دکتر حیدرعلی شایانفر معاون هماهنگی دانشگاه آزاد در مراسم رونمایی از سایت نقل و انتقال دانشجویی، گفت:‌ در گذشته فرآیند بررسی درخواست نقل و انتقال دانشجویان به دلیل دستی و کاغذی بود،‌ به کندی انجام می‌شد که خوشبختانه با راه‌اندازی سایت نقل و انتقال حوزه معاونت پارلمانی با کمک معاونت دانشجویی، انتقال اطلاعات متقاضیان نقل و انتقال در کم‌ترین زمان و با بیشترین سرعت عملیاتی می‌شود.

وی افزود: با توجه به هزینه گزاف مکاتبات اداری به صورت دستی راه‌اندازی این سایت صرفه جویی‌های عظیمی را در راستای سیاست‌های مکاتبات الکترونیکی به دنبال دارد.

شایانفربا بیان اینکه با پیگیری های مستمر دانشگاه "شبکه پیام دولت" به سیستم اتوماسیون اداری سازمان مرکزی در آینده‌ای نزدیک متصل می‌شود، تصریح کرد: توسط این سیستم زمان پاسخگویی به مکاتبات الکترونیکی به صورت لحظه‌ای انجام می‌شود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین ملک محمدی معاون پارلمانی دانشگاه آزاد، تصریح کرد: به منظور تسریع در پاسخگویی به متقاضیان نقل و انتقال دانشجویان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی و با هدف تحقق نظرات رییس دانشگاه آزاد راه‌اندازی سایت نقل و انتقال دانشجویی حوزه معاونت پارلمانی در دستور کار قرار گرفت.

وی عدم مراجعه حضوری متقاضیان نقل و انتقالات دانشجویی به معاونت پارلمانی و صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ها را از مزایای این سایت عنوان کرد و افزود: متقاضیان با کد رهگیری می‌توانند پاسخ نامه درخواست خود را پیگیری کنند.

وی افزود: این سایت با همکاری معاونت دانشجویی، معاونت پارلمانی و معاونت هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی راه‌اندازی شد.

همچنین، در این مراسم، معاونان دانشجویی، فرهنگی، رییس مرکز آزمون ورییس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد حضور داشتند./ایسنا

 

 

 


ویدیو مرتبط :
اقدامات معاونت دانشجویی دانشگاه یزد در تابستان ۹۴

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

زمان آغاز نقل و انتقال دانشجویی دانشگاه آزاداخبار,اخبار دانشگاه , دانشگاه آزاد

معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، زمان ثبت نام دانشجویان متقاضی نقل و انتقال دانشجویی را ابتدای خردادماه اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی کارداراظهار داشت: نقل و انتقال از طریق سامانه نقل و انتقالات دانشجویی كه از طریق سایت www.iau.ac.ir قابل دستریست انجام خواهد شد و زمان ثبت نام دانشجویان متقاضی نقل و انتقال از خردادماه آغاز می شود و هزینه ثبت نام و بررسی مدارك، همان هزینه سال گذشته است که دانشجویان در ثبت نام هر ترم باید مبلغ اعلام شده را پرداخت کنند.

وی درمورد تغییرات ایجاد شده در آیین نامه انضباطی دانشجویان و اضافه شدن تخلفات علمی و پژوهشی با تاکید بر کپی برداری از آثار علمی دیگران در پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری گفت: درصورت تشخیص کپی برداری، پایان نامه حتماً باطل می شود اما جزئیات بیشتر دراین زمینه بعد از تصویب آیین نامه اعلام می شود.

آغاز استعلام اینترنتی مدارک دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی از مهرماه

معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی همچنین درمورد استعلام اینترنتی مدارک دانش آموختگان گفت: استعلام درون سازمانی اینترنتی مدارک دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی به صورت آزمایشی فعال شده است كه بهره برداری عمومی از این سامانه از مهرماه آغاز می شود.

کاردار درپایان درخصوص وام‌های دانشجویی در سال جدید گفت: شرایط تمامی وام های دانشگاه آزاد اسلامی به حالت قبل است و فعلاً تصمیم جدیدی گرفته نشده است.

اخبار دانشگاه - تابناک