اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

رحیمی: فشار مظلومیت کردان را تسلیم مرگ کرداخبار,اخبارجدید,اخبار جالب

معاون اول رییس جمهور: فشار مظلومیت کردان را تسلیم مرگ کرد

معاون اول رئیس جمهوری گفت: در گذشت مرحوم ˈعلی کردانˈ وزیر اسبق کشور بر اثر بیماری و کسالت، نبود بلکه وی به خاطر فشار مظلومیت تسلیم مرگ شد.

محمد رضا رحیمیˈ شامگاه پنج شنبه در حسینه ˈچهار دونگه ای هایˈ ساری در جمع مقامات استانی گفت: مرحوم کردان از جمله مسئولینی بود که برای خدمت به نظام از هیچ تلاشی دریغ نمی کرد.

وی با بیان اینکه ماجرای مظلومیت کردان هنوز برای مازندرانی ها روشن نشده است اظهار داشت: وی بعنوان یکی از خدمتگزاران مردم استان مازندران، تعصب بسیاری در مورد مردم این استان داشت و افرادی نظیر کردان که این گونه تعصب در قبال مردم خود داشته باشند بسیار کم هستند.

رحیمی همچنین تاکید کرد کردان می توانست بیش از 30 سال دیگر به این استان خدمت کند.

علی کردان اول آذر سال 1388 بر اثر بیماری ریوی،کبدی و خونریزی مغزی در بیمارستان مسیح دانشوری تهران به رحمت ایزدی پیوست.

مراسم سومین سالگرد در گذشت ˈعلی کردانˈ شامگاه پنج شنبه با حضور معاون اول رئیس جمهوری،آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران، استاندار، فرماندار و جمعی از مقامات محلی برگزار شد.همچنین وزرای کشور، نیرو و اقتصاد و دارایی نیز در این مراسم حضور داشتند./ایرنا

 


ویدیو مرتبط :
1392/11/08:اهرم فشار یا تسلیم آخرین داشته ها؟

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

دستگاه قضایی تسلیم فشار قدرت‌ها نمی‌شوددستگاه قضایی تسلیم فشار قدرت‌ها نمی‌شود

 

آیت‌الله واعظ طبسی:

دستگاه قضایی تسلیم فشار قدرت‌ها نمی‌شود


اقتدار نظام به قوه قضاییه مقتدر است و این قوه نقطه اتکای همه مردمی است که می‌خواهند ظلم و ستمی در جامعه نباشد/در نگاه شهید بهشتی همه شخصیت‌ها و مجموعه‌های فکری یکسان بودند.

نماینده ولی فقیه در خراسان و تولیت آستان قدس رضوی تاكید كرد: دستگاه قضایی کشور مستقل است و در اجرای احکام الهی در برابر فشار قدرتها تسلیم نمی‌شود
آیت الله واعظ طبسی در دیدار در دیدار با مسئولان قضایی خاطر‌نشان کرد: اقتدار نظام به قوه قضاییه مقتدر است و این قوه نقطه اتکای همه مردمی است که می‌خواهند ظلم و ستمی در جامعه نباشد.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به شخصیت بزرگ شهید بهشتی گفت: در نگاه شهید بهشتی اجرا و حاکمیت عدالت در قضای جمهوری اسلامی اصل بود و در نگاه ایشان همه شخصیت‌ها و مجموعه‌های فکری یکسان بودند.
نماینده ولی فقیه در خراسان گفت: همواره در راس قوه قضاییه فقها و علمای برجسته دینی حضور داشتند و همه اعضا و اجزای این دستگاه باید به آنها تاسی کنند.
در این دیدار همچنین رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی با ارائه گزارشی، وضعیت قضایی استان را خوب و مطلوب ارزیابی کرد و گفت: در سال گذشته اقدامات مناسبی در جهت ارتقا شاخص‌های توسعه قضایی در استان انجام شده است.
حجت الاسلام شریعتی افزود: دستگاه قضایی و به تبع آن دادگستری خراسان رضوی به دنبال اجرای عدالت و قضای اسلامی وسهولت دسترسی مردم به عدالت در جامعه است.

..../تحلیل:ایلنا