اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

رحیمی به مرخصی آمداخبار,اخبار سیاسی,   محمدرضا رحیمی

جلال رحیمی از مرخصی محمد رضا رحیمی معاون اول محمود احمدی نژاد خبر داد و گفت: برادرم برای شرکت در مراسم تشییع و ترحیم لطیفه عرفانی همسرش از زندان مرخصی گرفت.

برادر محمد رضا رحیمی بعدازظهر امروز (یکشنبه) در گفت و گو با ایرنا افزود: رحیمی از امروز تا پایان مراسم همسرش در مرخصی است.

وی یادآور شد: پیکر لطیفه عرفانی قرار است فردا در شهرستان قروه استان کردستان به خاک سپرده شود.

همسر محمدرضا رحیمی صبح امروز به دلیل سکته قلبی در بیمارستان قلب تهران درگذشت.

محمدرضا رحیمی 25 بهمن ماه گذشته با توجه به قطعیت حکم محکومیت دایر بر تحمل 5سال حبس به دادسرای کارکنان دولت جهت اجرای حکم احضار شد و روز بعد با استنکاف نامبرده از معرفی خود مأموران نیروی انتظامی با حضور در محل سکونت محکوم علیه، وی را فراخواندند و پس از تفهیم موضوع اجرای حکم، نامبرده جهت تحمل حبس به زندان اوین تحویل داده شد.


 اخبار  سیاسی  -  ایرنا 
 


ویدیو مرتبط :
مرخصی محمدرضا رحیمی از زندان

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

وکیل رحیمی: پیگیر مرخصی موکلم هستماخبار,اخبار سیاسی ,پرونده محمدرضا رحیمی

در حالی که کمتر از دو هفته از اعزام معاون اول دولت سابق به زندان برای اجرای حکم او می‌گذرد، وکیل مدافع رحیمی می‌گوید پیگیر مرخصی موکلش است.

محمدرضا نادری، در گفت‌وگو با آنا، درباره اخباری که از مرخصی هفت روزه محمدرضا رحیمی، معاون اول دولت دهم حکایت دارند، اظهار کرد: محمدرضا رحیمی هنوز به مرخصی نیامده است و من این موضوع را تکذیب می‌کنم.

وی افزود: بنده در حال پیگیری مرخصی رحیمی هستم؛ چون موکلم هنوز به مرخصی نیامده است.

وکیل مدافع رحیمی با بیان اینکه «من هنوز با رحیمی ملاقاتی نداشته‌ام»، ادامه داد: بنده تقاضای ملاقات را به زندان تحویل داده‌ام؛ ولی هنوز جوابی به من در این زمینه داده نشده است.

محمدرضا رحیمی، معاون اول احمدی نژاد در دولت دهم، 26 بهمن ماه سال جاری، به جرم اخذ رشوه و تحصیل مال از طریق نامشروع، راهی زندان اوین شد.

حکم محمدرضا رحیمی، تحمل پنج سال حبس است و 13 روز پیش، سرپرست اجرای احکام دادسرای کارکنان دولت، دستور اجرای این حکم را از طریق نیروی انتظامی صادر کرد.

پیش از این سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به پرسش خبرنگار آنا در مورد احتمال مرخصی معاون اول رئیس جمهوری پیشین گفته بود: ضوابطی که در مورد مرخصی زندانیان در آیین‌نامه سازمان زندان‌ها مطرح است، شامل حال همه زندانیان می‌شود و به طور حتم شامل حال آقای رحیمی نیز می‌شود.

به گزارش آنا، طبق این ضوابط که در زندان اوین رعایت می‌شود، اولین مرخصی به هر زندانی، بعد از طی یک ششم میزان حبس اعطا می‌شود.
اخبار سیاسی - آنا